Sari la conținut

Sonia 0750606973


fun_boy

Postări Recomandate

  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 9 minute, mayert77 a spus:

La atâtea recenzii negative e clar că nu-s povești, ci adevăr. Regretele drei sunt categoric 

Sunt destule recenzii ...doar ca doar cele negative sunt scrise cele pozitive spuse doar fata in fata ... In fine va aparea si adevarul la un moment dat...poate.... 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Dragă Sonia, am vrut să te vizitez miercurea trecută, dar recenziile pe care le-am văzut nu m-au motivat să îmi plimb c...ele până la Bihor. Poate când vor reveni blonda Antonia sau diiiana te fac la pachet cu ele.

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 1 minut, mayert77 a spus:

Dragă Sonia, am vrut să te vizitez miercurea trecută, dar recenziile pe care le-am văzut nu m-au motivat să îmi plimb c...ele până la Bihor. Poate când vor reveni blonda Antonia sau diiiana te fac la pachet cu ele.

Dar poti veni linistit ma poti suna pe web sa vorbim mai multe daca vrei sa ma cunosti pupici :*

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul

Hai pe web si iti spun... dar voi spune si pt ceilalti baieti :

pretul este de 150 lei finalizarea

300 ora 

Serviciile : oral neprotejat normal protejat pupat masaj dus impreuna fin orala 69... diferite pozitii in functie de marime si cum este grosimea  totul este in functie de igiena :*

         Va astept pe la mine baieti ... !!!

Si mai scrieti si de bine nu numai hate.ul dragilor  :*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 8 minute, Sonja21 a spus:

Dar poti veni linistit ma poti suna pe web sa vorbim mai multe daca vrei sa ma cunosti pupici :*

Știu, dar important e ce se întâmplă live. Iar un apel web nu ar putea prezice asta. Era în Cluj prin toamna 2018-primăvara 2019 o conațională de a ta. Era fără cusur fata. Nimeni nu a scris vreodată ceva rău de ea. Și mulți i-au trecut pragul/ penetrat orificiile. Păcat că s-a retras în martie 2019...

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Chiar acum, mayert77 a spus:

Știu, dar important e ce se întâmplă live. Iar un apel web nu ar putea prezice asta. Era în Cluj prin toamna 2018-primăvara 2019 o conațională de a ta. Era fără cusur fata. Nimeni nu a scris vreodată ceva rău de ea. Și mulți i-au trecut pragul/ penetrat orificiile. Păcat că s-a retras în martie 2019...

Am inteles... si eu am fost in cluj n.am avut nici eu recenzii negative nici acolo nici la bucuresti nici la arad ... :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Deci dacă este prea mare sau groasa anumite poziții sunt excluse?... Pupat sau french kiss? 

Vreau să vin de la o oră în sus, însă sunt în contradictoriu cu aceste recenzii nu tomai pozitive.....

Link spre comentariu
Acum 17 minute, Sonja21 a spus:

Hai pe web si iti spun... dar voi spune si pt ceilalti baieti :

pretul este de 150 lei finalizarea

300 ora 

Serviciile : oral neprotejat normal protejat pupat masaj dus impreuna fin orala 69... diferite pozitii in functie de marime si cum este grosimea  totul este in functie de igiena :*

         Va astept pe la mine baieti ... !!!

Si mai scrieti si de bine nu numai hate.ul dragilor  :*

dus impreuna tu nu ai para la dus si vrei dus impreuna?!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, laurc89 a spus:

Deci dacă este prea mare sau groasa anumite poziții sunt excluse?... Pupat sau french kiss? 

Vreau să vin de la o oră în sus, însă sunt în contradictoriu cu aceste recenzii nu tomai pozitive.....

stai acasa poarta masca

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...