Sari la conținut

Sonia 0750606973


fun_boy

Postări Recomandate

Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 6 minute, laurc89 a spus:

Ce ai ma frustratule? Fa ti o laba impotentule..... Ai probleme grave la mansarda 

Măi pulă cu urechi pe tine te-a întrebat cineva ceva? Sau te bagi ca pula in cur?Sugi ciorapii! 

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 1 minut, Sonja21 a spus:

Omule termina cu amenintarile nu ti am gresit cu nimic ..  lasa ma te rog...

Pentru că ai spus te rog mă opresc aici. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
Acum 4 ore, gabriel75 a spus:

Coviduța unde ai fugit? Înseamnă ca am mințit eu de te-ai dat la fund,deci am spus adevarul mămăliga ta de parasuta apari tu prin Bistrița, oricum mama ta o sa afle de la mine cu ce te ocupi. Deja am demarat demersurile spre Primăria de la voi din localitate.

Esti penibil deja baiatule.  Primaria Oradea? Vrei sa o prezinti lui Birta? 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 1 minut, imiplace_ a spus:

Esti penibil deja baiatule.  Primaria Oradea? Vrei sa o prezinti lui Birta? 😂😂😂

Măi labarule fa o pauză de la facut laba că prinzi fluturi. 

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 19 minute, imiplace_ a spus:

 Te-a cam facut praf fata. 😁

Mai bine labar decat idiot.😂😂😂

Se pare că tu ești un labar idiot😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 4 ore, Mihail25 a spus:

Foarte interesant dacă a spus te rog ,o lasă in pace.

🤣🤣🤣🤣macar arat respect daca nu primesc ... stii cum e vb aia " obrazul intors vantul nu.l bate !  " sau ceva de genul :))) 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Sonja21 a spus:

🤣🤣🤣🤣macar arat respect daca nu primesc ... stii cum e vb aia " obrazul intors vantul nu.l bate !  " sau ceva de genul :))) 

Sonya nu te cunosc și nu am treaba dar citind aici ce scrie lucru acesta mi-a atras atenția ,ceva a fost de sa oprit la un banal te rog frumos, poate cândva o fi avut și el un respect, zic nu știu si nu vreau să mă amestec dar mi sa parut cumva  un gest ok👍

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 1 minut, Mihail25 a spus:

Sonya nu te cunosc și nu am treaba dar citind aici ce scrie lucru acesta mi-a atras atenția ,ceva a fost de sa oprit la un banal te rog frumos, poate cândva o fi avut și el un respect, zic nu știu si nu vreau să mă amestec dar mi sa parut cumva  un gest ok👍

Baietii de pe.forum stiu mai bine ca e un obsedat :)))) e un client obsedat asta o fost intre noi sex doar :)))) sa atasat si cam atat

Link spre comentariu
Acum 7 minute, Sonja21 a spus:

Baietii de pe.forum stiu mai bine ca e un obsedat :)))) e un client obsedat asta o fost intre noi sex doar :)))) sa atasat si cam atat

Din curiozitate am văzut si eu pozele tale din anunț, fato la cum arăți creezi dependență nu te supăra și cine știe cum i-ai prestat serviciile că de omul poate nu a mai fost tratat așa, acuma mă gândesc că dacă îl tratai mai de mântuială nu te mai cauta.

Cred că o să-mi programez si eu o ședință la tine, dacă mă primești, poate îmi dai și mie dependență. 

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul

Faza cu Covidu nu e adevarata omul e la Bistrita nici nu a fost la oradea vreodata :))) am conversatiile cu el tot :)) ... iar care doreste sa vina sa vina care nu nu... normal ca am pareri pro si contra nu poti multumi pe toata lumea... nu sint perfecta nimeni nu e ... va pupacesc de nu va vedeti  dragii mei :*

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 23 minute, papa69 a spus:

Eu zic sa nu mai vii pe la Oradea că nu ești primită bine ți-ai făcut o imagina urâtă

Mi.am luat si chirie chiar... ma gandesc sa ma mut aici :))) imagine proasta nu am ba chiar e foarte buna in viata reala nu virtuala :*

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 2 minute, Mihail25 a spus:

Sper ca nu te-am supărat, pupaceala imi place și mie dar de data aceasta aleg să fiu precaut, nu am de unde ști că este sau nu adevarat ce spun oamenii aceștia m-ai ales că o spun mai mulți. 

Suna ma pe web dragule si o sa te convingi :* ... multi mai infloresc stii cum e ... ti.am zis nu pot multumi pe toata lumea ... incerc dar nu reusesc ...nu sint perfecta repet :

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Sonja21 a spus:

Suna ma pe web dragule si o sa te convingi :* ... multi mai infloresc stii cum e ... ti.am zis nu pot multumi pe toata lumea ... incerc dar nu reusesc ...nu sint perfecta repet :

Sonya nu te cunosc și nu vreau să gresesc eu doar am vrut să subliniez un aspect pe care l-am constat in mesajele de pe topicul tau și anume un banal te rog frumos spus in al 12 ceas a oprit brusc furia unui om,un lucru bun atât pentru tine cat si pentru el,poate adevărul este undeva la mijloc.Succes.

In ce privește programarea vedem,mai vb.

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Chiar acum, Mihail25 a spus:

Sonya nu te cunosc și nu vreau să gresesc eu doar am vrut să subliniez un aspect pe care l-am constat in mesajele de pe topicul tau și anume un banal te rog frumos spus in al 12 ceas a oprit brusc furia unui om,un lucru bun atât pentru tine cat si pentru el,poate adevărul este undeva la mijloc.Succes.

In ce privește programarea vedem,mai vb.

Multumesc pupici :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, Sonja21 a spus:

Mi.am luat si chirie chiar... ma gandesc sa ma mut aici :))) imagine proasta nu am ba chiar e foarte buna in viata reala nu virtuala :*

Urmăresc topicul tău de ceva vreme. 
Ești un personaj controversat și prin asta mi-ai stârnit interesul.Îmi place.
Cine știe citi printre rânduri va pricepe.

Muta-te ca așa poate ne cunoaștem și noi.😉 

Link spre comentariu
  • Oras:Luceafarul
  • Oras:Luceafarul
Acum 1 minut, matxxx a spus:

Urmăresc topicul tău de ceva vreme. 
Ești un personaj controversat și prin asta mi-ai stârnit interesul.Îmi place.
Cine știe citi printre rânduri va pricepe.

Muta-te ca așa poate ne cunoaștem și noi.😉 

Haha chiar mi.am luat chirie fara gluma am de gamd sa stau un timp aici ... iubesc orasul asta :* si oamenii care locuiesc aici :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...