Sari la conținut

♥�Andreea BBy♥� New !!! �


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Bunaaa 😘😘 astazi mai sunt disponibila pana la ora 17:00 !!!

Servicii :

ON/OP

GFe

Normal

Fantezii

Cim

Fk

Si alte servicii care nu le stiu prescurtarile 😂😂

Va pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bunaaa astazi mai sunt disponibila pana la ora 17:00 !!!

Servicii :

ON/OP

GFe

Normal

Fantezii

Cim

Fk

Si alte servicii care nu le stiu prescurtarile

Va pup

Totul gratis, inteleg... Din dragoste pentru noi. Incep sa cred ca nu ai peste, ala incepea cu pretul!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

Am putea stii si noi, daca nu e prea mult si nu deranjam o lista detaliata cu serviciile, pret, varsta, greutate, inLtime..cupa sani( din poze par siliconati _ poti confirma/ infirma)..etc zona in care activezi

Si niste poze ca lumea din care sa ne facem o idee despre ce e vorba cu sanii si fundul...multam

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

Am putea stii si noi, daca nu e prea mult si nu deranjam o lista detaliata cu serviciile, pret, varsta, greutate, inLtime..cupa sani( din poze par siliconati _ poti confirma/ infirma)..etc zona in care activezi

Si niste poze ca lumea din care sa ne facem o idee despre ce e vorba cu sanii si fundul...multam

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut futaciosi!

Am fost eu ieri la dra. E frumusica foc,sociabila si vorbareata.nu e prea pupacioasa...sau poate nu am fost eu pe gustul ei

Pozele sunt reale...si da are silicoane. Aaa...si are o pasarica...gingasa foc :))) Intalnirea a fost ok.

Oral 7-8(vorbim de gusturile mele)

Normalul...a fost normal,nimic special. Poate nu am fost noi in acelasi vibe. Oricum Merita incercata

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Salut futaciosi!

Am fost eu ieri la dra. E frumusica foc,sociabila si vorbareata.nu e prea pupacioasa...sau poate nu am fost eu pe gustul ei

Pozele sunt reale...si da are silicoane. Aaa...si are o pasarica...gingasa foc :))) Intalnirea a fost ok.

Oral 7-8(vorbim de gusturile mele)

Normalul...a fost normal,nimic special. Poate nu am fost noi in acelasi vibe. Oricum Merita incercata

 

asta trebuie pe topicul ei nu aici la anunturi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Salut futaciosi!

Am fost eu ieri la dra. E frumusica foc,sociabila si vorbareata.nu e prea pupacioasa...sau poate nu am fost eu pe gustul ei

Pozele sunt reale...si da are silicoane. Aaa...si are o pasarica...gingasa foc :))) Intalnirea a fost ok.

Oral 7-8(vorbim de gusturile mele)

Normalul...a fost normal,nimic special. Poate nu am fost noi in acelasi vibe. Oricum Merita incercata

 

asta trebuie pe topicul ei nu aici la anunturi :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...