Sari la conținut

♥�Andreea BBy♥� New !!! �


Postări Recomandate

Bunaaa astazi mai sunt disponibila pana la ora 17:00 !!!

Servicii :

ON/OP

GFe

Normal

Fantezii

Cim

Fk

Si alte servicii care nu le stiu prescurtarile

Va pup

Buna Andreea. Esti foarte sexoasa...probabil si frumoasa din ce spun colegii. Poti scrie serviciile pe care le oferi si fara prescurtari daca nu le stii, important este sa se stie care sunt. Si mai spui intr-un anunt ca sunt putine lucruri pe care nu le faci...daca le-ai preciza ar ajuta, te-ar ajuta si ne-ar ajuta.

 

Complimente si succes sa rezolvi cat mai repede cauzele pentru care esti aici! :-)

Link spre comentariu

Salutare colegi. Am avut ocazia sa merg la domnisoara ieri la 12.30 ma rugat daca pot astepta 30m am asteptat nu prea imi convenea dar cand sa ma razgdesc ma sunat.am urcat mai are colege 1/2 apartamentul ok 150 fin 250 ora.si acum domnișoara. Din punctul meu de vedere este clar de top cum arata.corp frumos rauuuu ochii frum sanii dementiali ai impresia ca futi o colega vecina ceva de gen.se lubrifiaza sa nu se rupa prezervativul.mergeti cu incredere 100% mi-e unu mi-a plakut mult .nu genul sau asa mi-a lasat impresia ca e profi .pt gen care vor o frumusețe de fată mergeti cu incredere.te pup frumoaso si revin clar

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...