Sari la conținut

Blonda Antonia, noua 0757949252


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 4 ore, danezudan a spus:

Corect Satmareanule bine ca nai ieșit la pescuit ca mine.Vai de pula mea 🤣am ajuns sa bat Pești la Bătrânețe,o sa vina și o recenzie pe tema asta 🤣.Da așa îmi trebe dacă eu mos pula ascult de toată lumea.Așa ca frățiilor din lipsa de fomei,repede in acest oras minunat la futut nu ma mai vedeți o vreme.Cred ca ma reprofilez și ma fac vânător de rechini.Dacă știți careva un magazin care vinde harponare de calitate va rog sa ma anuntați 🤣.

Succes!

,, Merem,, la Cluj..... De exemplu Eva de la top Cluj..... Măcar petrecem un timp cu o femeie de revista.... 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 4 ore, danezudan a spus:

Corect Satmareanule bine ca nai ieșit la pescuit ca mine.Vai de pula mea 🤣am ajuns sa bat Pești la Bătrânețe,o sa vina și o recenzie pe tema asta 🤣.Da așa îmi trebe dacă eu mos pula ascult de toată lumea.Așa ca frățiilor din lipsa de fomei,repede in acest oras minunat la futut nu ma mai vedeți o vreme.Cred ca ma reprofilez și ma fac vânător de rechini.Dacă știți careva un magazin care vinde harponare de calitate va rog sa ma anuntați 🤣.

Succes!

Nici nu e greu sa dai de vreun,, biban,,... Din păcate pentru ele nu cred ca este niciuna de capul ei. Putem sa ne amăgim noi cât om vrea. Nu are cum. E vorba de mulți bani. Cum am putea noi crede ca sunt lăsate singure? Ori sunt dependente direct, ori sunt lăsate într o independenta falsa. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...