Sari la conținut

Inna 0736933103


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Punctat din nou azi...foarte foqrte bine arata...se si misca...ea deasupra dupa un oral nu deosebut dar imaginea rupe...eu sunt multumit...daca va grabiti e super ok...recunosc ca e un pic pe fast fuck...are si colega...nu tin minte cum a zis ca o cheama...blonda draguta la fata, foarte simpatica in alea 15 secunde cat am stat cu ea...nu parea tunningata ca si inna. Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0
Vizitator orpheus
Reputație: 0
Vizitator orpheus
Reputație: 0
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

eu am fost de doua ori la ea, cand a fost data trecuta (am si recenzie), fata stie meserie. M-as baga si acum la o afacere dar e greu cu nevasta. spor la ciocane

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

bai, nu contest, fiecare cu parerile lui. insa mie mi-a placut maxim, si daca prind o fereastra, fug un pic si pana la ea :D (caci la Mara am fost) sper sa mai fie in oras..

 

e genul de fata ca o vezi in club, iti ploua in gura si ramai cu vazutul... pleci acasa plin... ei bine cu ea... pleci acasa golit... si din coaie si din portofel :)

 

spor

  • Like 1
Link spre comentariu

bai, nu contest, fiecare cu parerile lui. insa mie mi-a placut maxim, si daca prind o fereastra, fug un pic si pana la ea :D (caci la Mara am fost) sper sa mai fie in oras..

 

e genul de fata ca o vezi in club, iti ploua in gura si ramai cu vazutul... pleci acasa plin... ei bine cu ea... pleci acasa golit... si din coaie si din portofel :)

 

spor

 

cu 200 o imbeti

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...