Sari la conținut

Inna 0736933103


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

ce procent ai?

 

0%.... uneori mai gasesti oameni ce fac fapte bune, fara a astepta ceva in schimb.

 

Am raspuns eu desi intrebarea era adresata rechinului, rechin pe care delaltfel il invidiez... l-am vazut in vizita la Diana, Inna, Amalua, Morena, Geaninna

 

hai fa-ne o lista :))... pe unde ai umblat de cant ai revenit in forta?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

0%.... uneori mai gasesti oameni ce fac fapte bune, fara a astepta ceva in schimb.

 

Am raspuns eu desi intrebarea era adresata rechinului, rechin pe care delaltfel il invidiez... l-am vazut in vizita la Diana, Inna, Amalua, Morena, Geaninna

 

hai fa-ne o lista :))... pe unde ai umblat de cant ai revenit in forta?

Traiane, nu ți-ai dat seama cine a pus întrebarea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

0%.... uneori mai gasesti oameni ce fac fapte bune, fara a astepta ceva in schimb.

 

Am raspuns eu desi intrebarea era adresata rechinului, rechin pe care delaltfel il invidiez... l-am vazut in vizita la Diana, Inna, Amalua, Morena, Geaninna

 

hai fa-ne o lista :))... pe unde ai umblat de cant ai revenit in forta?

mersi mult Traian..................cum am zis!eu tot timpu incerc sa ajut si o fac cu cea mai mare placere,ca doar de asta suntem aici,daca eu am parte de ceve bun,de ce sa nu aveti si voi :) si la randu vostru si voi ma ajutati pe mine,am noroc cu voi :hihat

o sa va povestesc,dar toate la timpu lor :)  

astept recenzii de la tine Traian,sa ne povestesti si noua pe unde umblii

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

mersi mult Traian..................cum am zis!eu tot timpu incerc sa ajut si o fac cu cea mai mare placere,ca doar de asta suntem aici,daca eu am parte de ceve bun,de ce sa nu aveti si voi :) si la randu vostru si voi ma ajutati pe mine,am noroc cu voi :hihat

o sa va povestesc,dar toate la timpu lor :)  

astept recenzii de la tine Traian,sa ne povestesti si noua pe unde umblii

 

am cateva...  Diana, Raluca (Nebunia lui Mark), Mara, Inna, Larisa, Andreea , SIlvia , Mellena , Karina :D... o am pe lista pe Cristina (thailandeza dar nu raspunde la tel) si Ana (plecata din oras), dar nu ma compar cu tine :P... hai numai bine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

am cateva...  Diana, Raluca (Nebunia lui Mark), Mara, Inna, Larisa, Andreea , SIlvia , Mellena , Karina :D... o am pe lista pe Cristina (thailandeza dar nu raspunde la tel) si Ana (plecata din oras), dar nu ma compar cu tine :P... hai numai bine

no lasa ca nu ii rau,ma bucur pentru tine :)eeeeeeee,stai linistit ca nu oi fi io ceva guru :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 spor sa ai la cat mai multe mandre si intalniri cat mai incendiare sa ai parte :hihat  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

                          :flowers2

   „De 8 Martie senin, 

   Într-un cadru anonim 

   Primăvara a sosit 

   În al iernii asfinţit. 

 

Primăvară-n suflet iti doreşte Bosulică” 

   

             :flowers2   :kiss2    :flowers2

 

      "La multi ani!!!"

            

 
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salutare .

Am fost și eu la INA pot spune ca e mai frumoasa in realitate .

Mie mi se pare ca seama cu Daniela Crudu .

Acțiunea a fost Ok ,oral ,normal .

Ptr mine e de revenit doar ca e 200 o finalizare ,dar își merita banii.

Bafta .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

Salutare .

Am fost și eu la INA pot spune ca e mai frumoasa in realitate .

Mie mi se pare ca seama cu Daniela Crudu .

Acțiunea a fost Ok ,oral ,normal .

Ptr mine e de revenit doar ca e 200 o finalizare ,dar își merita banii.

Bafta .

 

citez din recenzia mea : " cel putin mie asa imi aduce a Bianca Dragusanu sau cine stie ce alta asistenta TV" 

 

numai bine ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

citez din recenzia mea : " cel putin mie asa imi aduce a Bianca Dragusanu sau cine stie ce alta asistenta TV" 

 

numai bine ! 

 

Nu-i stres cu cine seamana, e buna si asta e important. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Am vizitat o azi din nou pe inna...numele ei real il stiti toti care ati fost la ea din cauza lantisorului pe care il poarta la gat :)...

Programare facuta pe telefon...am sunat-o si era la sala , am revenit in cca 1h 30 cu alt telefon si m-am programat in 40 de minute...

Ajuns la locatie (prima onestilor) la ora stabilita am sunat din nou, mi -a raspuns din prima si m-a invitat sus...

Aspect 9.5 ( ca sa nu dau 10)

Actiune nu pot sa dau nota ca m-a facut pula de ras...cand sculata cand nu...am finalizat dupa un oral...finalizarea a fost facuta manual de ea, cu penisul meu in zona sanilor ei...

Ea este extraorinar de curata, miroase bine...etc

De alta data mi s a parut grabita de aceea i-am platit 1h(300 lei) si i am zis ca vreau o finalizare mai lunga...

Dupa finalizare(25 min gen) a insistat sa mai stau sa imi faca masaj, sa nu plec...chiar draguta a fost

..nu mi s-a mai parut deloc grabita.

Am mai stat la o tigara, am povestot, mi-a aratat poze...etc, chiar foarte amabila.

 

Eu zic sa mergeti care nu ati fost...cei care ati fost as crede ca vreti sa mai mergeti (majoritatea )

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

dada, fata faina... <3.. eu am mers de 3 ori la ea...deja.... posibil sa mai merg o data caci... din ce imi spunea nu mai sta foarte mult in oradea... ea fiind din Bucuresti.. insa.. o asteptam cu bratele deschise mereu aici in frumoasa Oradea :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu ieri la frumoasa "Inna", nu voi face o recenzie ca la carte pentru ca nu am fost deloc in cea mai buna forma dar pot sa o recomand ca un trofeu veritabil,cand vezi acele buze cum se muleaza si acel corp din revista hustler ramai cu o amintire placuta, spunea ca mai sta doar pana marti, deci cei care mai vreti sa ajungeti pe la ea mergeti cu incredere.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...