Sari la conținut

0755199370 - Andreea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Gagica e forta nu baga in seama pe nimeni, e pe "up"....

 

 

Nu sunt numai pe “up†, dar nu pot sta non-stop aici sa va raspund la toti. Cateodata chiar nu merge site-ul si nu pot intra deloc. Daca vreti sa vorbiti cu mine mai multe, imi puteti scrie pe whatsapp. La fel si daca aveti vreo nelamurire sau ceva. Cei care au fost la mine stiu cum sunt eu , nu cum se scrie in anumite posturi. Mersi si te astept la un telefon daca nu ai altceva de facut ! Pup😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scuze pt recenzia nu tocmai coerenta. Da, e buna de futut, dar pt gustul meu ar trebui sa mai slabeasca niste kg si sa isi tonifieze corpul. Sunt fan slim dupa cum bine v.ati dat seama, dar asta nu inseamna ca nu apreciez si niste forme mai pline daca sunt intretinute cum trebuie :). Pozele sunt recente, si o avantajeaza putin, ca nu sunt complet nud.

 

La trecerea anal-normal a sters doar prezervativul cu servetele. De curat a fost totul curat, eu am intrebat.o daca sa il schimbam si a zis ca e totul in regula.

 

Cu mine a fost serioasa si am comunicat bine. Punctele minus fiind pretul cam mare, analul taxat si daca nu ar fi fost posibil si faptul ca nu e pe gustul meu.

 

Daca nu ti-a placut ceva , sau am facut ceva gresit atunci , trebuia sa imi spui pe moment si daca faceam eu greseala mentionata de tine , o rectificam imediat. Nu imi place cand cineva inventeaza ceva. Eu stiu ca ai plecat multumit. Mersi de recenzie. Te pup ♥️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ieri am fost pentru a doua oara la Andreea.

Sunat, programat in 30 de minute si da-i viteza. 

Andreea este o fata cu forme, sani mari siliconati(am fost confuz si nu prea reseam sa imi dau seama daca sunt naturali sau silicoane) si fund maricel. Clar nu este pentru fanii slim. Ajuns in locatie, am schimbat cateva vorbe, mi-am facut un dus si m-am intors in dormitor. Am inceput cu FK din plin, oral protejat si normal protejat in doggy. N-am rezistat prea mult si am terminat in balonas.

 

Locatie: 9

Aspect: 9

Oral: 9

Normal: 8

GFE: 9

Igiena: 10

Halatul: 150 lei

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Ieri am fost pentru a doua oara la Andreea.

Sunat, programat in 30 de minute si da-i viteza.

Andreea este o fata cu forme, sani mari siliconati(am fost confuz si nu prea reseam sa imi dau seama daca sunt naturali sau silicoane) si fund maricel. Clar nu este pentru fanii slim. Ajuns in locatie, am schimbat cateva vorbe, mi-am facut un dus si m-am intors in dormitor. Am inceput cu FK din plin, oral protejat si normal protejat in doggy. N-am rezistat prea mult si am terminat in balonas.

 

Locatie: 9

Aspect: 9

Oral: 9

Normal: 8

GFE: 9

Igiena: 10

Halatul: 150 lei

 

 

 

Te pup si te mai astept !! 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

I-am facut astazi o vizita, Andreei. Comunicarea pe whatsapp, destul de prompta la raspuns, a respectat programarea. Totul in ordine.

Fata e frumusica foc: chip frumos de papusica tanara, sani bestiali, mari si tari cu sfarcuri mici care inteapa ca baionetele- naturali. Un pic de burtica si fundelutul un pic prea mare pentru o fata atat de tanara, dar numai bun de plesnit si de muscat. Ca atitutide este ok, incearca sa se faca placuta si chiar reuseste, nu te grabeste. Nu are experienta cat sa mimeze GFE-ul precum o fac alte fete, lipsita de initiativa din pacate, dar asta inseamna ca e ascultatoare. Face ce spui, cum ii spui, cum vrei (foarte interesant ar fi o sedinta de dominare).

Oralul pare facut de o civila, se vede lipsa de experienta dar compenseaza prin straduinta. Nu face deep, iar eu nu sunt cine stie ce dotat, un pic mecanic, atentie la bijuterii doar cand am cerut.

Actiune standard, ca impreuna cu o fata tanara, civila.

Apartament ok, baie curata cu tot ce trebuie, prosop curat scos din dulap.

Taxa de 250/h.

Clar de revenit.

P.S: scuza-ma a dau atatea detalii Andreea, nu planuiam. Iti urez succes si poate ne revedem.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

I-am facut astazi o vizita, Andreei. Comunicarea pe whatsapp, destul de prompta la raspuns, a respectat programarea. Totul in ordine.

Fata e frumusica foc: chip frumos de papusica tanara, sani bestiali, mari si tari cu sfarcuri mici care inteapa ca baionetele- naturali. Un pic de burtica si fundelutul un pic prea mare pentru o fata atat de tanara, dar numai bun de plesnit si de muscat. Ca atitutide este ok, incearca sa se faca placuta si chiar reuseste, nu te grabeste. Nu are experienta cat sa mimeze GFE-ul precum o fac alte fete, lipsita de initiativa din pacate, dar asta inseamna ca e ascultatoare. Face ce spui, cum ii spui, cum vrei (foarte interesant ar fi o sedinta de dominare).

Oralul pare facut de o civila, se vede lipsa de experienta dar compenseaza prin straduinta. Nu face deep, iar eu nu sunt cine stie ce dotat, un pic mecanic, atentie la bijuterii doar cand am cerut.

Actiune standard, ca impreuna cu o fata tanara, civila.

Apartament ok, baie curata cu tot ce trebuie, prosop curat scos din dulap.

Taxa de 250/h.

Clar de revenit.

P.S: scuza-ma a dau atatea detalii Andreea, nu planuiam. Iti urez succes si poate ne revedem.

 

Ma bucur ca ti-a placut ! Ma straduiesc si eu cat pot de mult sa fac pe plac la toti. Te pup si te mai astept 🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...