Sari la conținut

0755199370 - Andreea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

 

Ar fi ceva daca ai și răspunde pe wapp si nu ai da seen si atat!!!!

Este posibil sa fi vazut mesajul mai tarziu , si din bun simt nu am raspuns , ma gandeam ca poate esti cu prietena/sotia si sa nu fie probleme. Pup 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Helloooo , inca sunt aici , dar nu pot ajunge zilnic la birou 🥰. Cei interesați de mine , miercuri voi fi in oras pentru vizite â™¥ï¸ Deeeci , dati un mesaj si faceti o programare ! Eu anunt aici disponibilitatea cand lucrez ☺ï¸

Va pupic 😘😘😘😘 0755199370 Andreea💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Hello 💋💋

Maine voi fi Disponibila incepand cu ora 10:00 ♥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸ Pupici 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0799647874
  • Oras:BUCURESTI
  • Telefon: 0799647874
  • Oras:BUCURESTI

Cum recenzia mea a fost stearsa din pricina celor intamplate  :slap2 ma simt nevoit sa o refac.

 

Mai pe scurt de data asta, am reusit sa o vizitez si eu pe Andreea. Este o fire draguta si sociabila, si chiar poti sa te simti bine in compania ei.

 

Locatie : 10; Apartament curat, la fel si baia unde ai prosop de asemenea curat.

Apect :10+; Asa cum am mai zis, este ft frumoasa, atat chip cat si corp, cu forme voluptuase, potrivite staturii. Am precizat si inainte, din punctul meu de                              vedere, pozele nu reflecta in totalitate frumusetea ei. (P.S. N-am reusit sa o prind pe cand era blonda, dar cine stie  :laugh2)

ON : 8,5-9; Nu se grabeste, are mai multe viteze. Se foloseste si din cand in cand si de mana, lucru care nu ma deranjeaza. As fi dat 10 daca era un pic mai                            deep.

NP : 10;  Te intreaba si ce-ti place, motiv pt care este dispusa sa incerce ceva nou. Am schimbat mai multe pozitii, printre care Lot si Missionary, unde                              privelistea este dementiala

GFE : 9; Ar fi fost 10 daca presta si FK

 

Recomand si cu siguranta abia astept sa o revad!  :innocent

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Cum recenzia mea a fost stearsa din pricina celor intamplate :slap2 ma simt nevoit sa o refac.

 

Mai pe scurt de data asta, am reusit sa o vizitez si eu pe Andreea. Este o fire draguta si sociabila, si chiar poti sa te simti bine in compania ei.

 

Locatie : 10; Apartament curat, la fel si baia unde ai prosop de asemenea curat.

Apect :10+; Asa cum am mai zis, este ft frumoasa, atat chip cat si corp, cu forme voluptuase, potrivite staturii. Am precizat si inainte, din punctul meu de vedere, pozele nu reflecta in totalitate frumusetea ei. (P.S. N-am reusit sa o prind pe cand era blonda, dar cine stie :laugh2)

ON : 8,5-9; Nu se grabeste, are mai multe viteze. Se foloseste si din cand in cand si de mana, lucru care nu ma deranjeaza. As fi dat 10 daca era un pic mai deep.

NP : 10; Te intreaba si ce-ti place, motiv pt care este dispusa sa incerce ceva nou. Am schimbat mai multe pozitii, printre care Lot si Missionary, unde privelistea este dementiala

GFE : 9; Ar fi fost 10 daca presta si FK

 

Recomand si cu siguranta abia astept sa o revad! :innocent

 

 

 

Heiii 💋 mersi de cele spuse si sper sa ne mai vedem cand o ajung in Bucuresti din nou .. ♥ï¸

Pupici 💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Văd că s-a pierdut şi scurta mea recenzie la Andreea de acum 2 săptămâni, nu este nimic, după ce va reveni în Bucureşti o voi revizita şi poate voi reveni cu câteva cuvinte, oricum pentru mine Andreea este de revizitat pentru atitudine si aspect.

Foarte simpatică Andreea în poza pe care o are acum la profil pe whatsapp, poza care văd că apare şi pe topicul ei de la Timişoara:

https://nimfomane.com/forum/topic/167754-%F0%9F%92-andreea-bby-%9C%F0%9F%92/

 

 

post-306314-0-50015700-1603802172.jpeg


 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Văd că s-a pierdut ÅŸi scurta mea recenzie la Andreea de acum 2 săptămâni, nu este nimic, după ce va reveni în BucureÅŸti o voi revizita ÅŸi poate voi reveni cu câteva cuvinte, oricum pentru mine Andreea este de revizitat pentru atitudine si aspect.

 

Foarte simpatică Andreea în poza pe care o are acum la profil pe whatsapp, poza care văd că apare ÅŸi pe topicul ei de la TimiÅŸoara:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/167754-%F0%9F%92-andreea-bby-%9C%F0%9F%92/

 

Mersi 💋 cand voi revenii , voi anunta aici 💋💋

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mare bunăciune Andreea:

 



post-306314-0-53100900-1605083500.jpeg

 

Ea se plimbă acum prin ţară. A fost la Timişoara, Arad, urmează Oradea:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/168813-%F0%9F%92-andreea-bby-%99%F0%9F%92/

Andreea lasă prostiile, revino în Bucureşti pe Coposu că avem treabă :doggystyle

Te-am pupat, distracţie plăcută!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...