Sari la conținut

0755199370 - Andreea


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O am de mult timp pe lista pe Andreea si din diverse motive nu am reușit sa ajung la ea. Acum a scumpit și a scos și FK din oferta. Nu zic ca nu merita pt ca nu am fost la ea. Dar de obicei prețul creste când se adauga ceva la servicii sau cel putin rămân asa serviciile. Fk-ul măcar sa fi fost pe baza de compatibilitate și igiena. Acum sunt in dilema dacă sa încerc sau nu. Poate se răzgândește cu Fk-ul totuși. 😉

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 minute, Subterana a spus:

O am de mult timp pe lista pe Andreea si din diverse motive nu am reușit sa ajung la ea. Acum a scumpit și a scos și FK din oferta. Nu zic ca nu merita pt ca nu am fost la ea. Dar de obicei prețul creste când se adauga ceva la servicii sau cel putin rămân asa serviciile. Fk-ul măcar sa fi fost pe baza de compatibilitate și igiena. Acum sunt in dilema dacă sa încerc sau nu. Poate se răzgândește cu Fk-ul totuși. 😉

Am uitat sa specific și de FK , voi face cu cine cred eu de cuviință și evident ca in funcție de igiena și compatibilitate. 
❤️ De aceea am scris ca dacă mai aveți nevoie sa știți ceva , ma puteți întreba oricând , la orice ora. Va voi Răspunde când pot și in limita timpului vostru disponibil. ❤️ pupici💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 minute, andreeaivan a spus:

Am uitat sa specific și de FK , voi face cu cine cred eu de cuviință și evident ca in funcție de igiena și compatibilitate. 
❤️ De aceea am scris ca dacă mai aveți nevoie sa știți ceva , ma puteți întreba oricând , la orice ora. Va voi Răspunde când pot și in limita timpului vostru disponibil. ❤️ pupici💋💋

Perfect. O sa te vizitez in condițiile astea, te pup. 😘

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, andreeaivan a spus:

Hello dear ones, im back  ❤️ 🔥 😂 

After a break of a few months, you will find me at the office again tomorrow, details about the location I will give when I arrive.  ❤️

The prices will be 200 / completion - 300 / h, I decided to “increase” the prices, because my costs also increased a lot, the rents increased, almost everything became much more expensive than what I knew before  🙄 🙄 . 

The services are: ON / OP (depending on hygiene) Sex in different positions, 69, cunni, anni, handjob, footjob / (+ other) fetish, Massage, sex between breasts and small fantasies. CIM / COF are extra 50. 🔥

 

You can call me or give me a message and I will answer you as soon as I see you! And please specify the time   until I can message back! 

❤️ 0️⃣ 7️⃣ 5️⃣ 5️⃣ 1️⃣ 9️⃣ 9️⃣ 3️⃣ 7️⃣ 0️⃣ ❤️ 

If you can't make the appointment, give me a message and let me know! Let's not get confused! 

‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️ ‼ ️

Pup 😊 I  kiss you and I  'm waiting for you 😊 🥰 

 

💚  I am very strict and serious about my appointments, I don't like to be late, and I don't give a shit 💚

 The  appointment will be made via Whatsapp / SMS or by phone, and if I do not answer, you can leave me a message, with the time you want to come and the time until I can answer you back.

 Appointments are confirmed by me, as well as by you, at least one hour before  

🎁  The gift will be left at the beginning of our meeting  🎁 

🤍 The  shower is mandatory, it doesn't matter that you come from home "showered". 

🤍  I am a very clean girl, you will find me properly dressed for our meeting, showered and perfumed before your arrival, and I expect the same from you about personal hygiene. I put a lot of value on this thing  🤍 

❤️ ❤️  If you have any questions, you can write me on Whatsapp or call. 

🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥

🎀 🎀 I 'll be back tomorrow with pictures 🎀 🎀

Bine ai revenit! Mă bucur să te revăd aici, dar sunt, de asemenea, trist de creșterea prețului 🙁 (dar este ok, corpul tău alegerile tale), te voi vizita în continuare, dar poate doar cu ocazii speciale 😉, ne vedem în curând! 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, r0bit88 a spus:

Bine ai revenit! Mă bucur să te revăd aici, dar sunt, de asemenea, trist de creșterea prețului 🙁 (dar este ok, corpul tău alegerile tale), te voi vizita în continuare, dar poate doar cu ocazii speciale 😉, ne vedem în curând! 😘

Da , oricând 💋 pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 11 ore, andreeaivan a spus:

Prețurile vor fi 200/finalizarea - 300/h , am decis sa “măresc” prețurile , deoarece si costurile mele s au mărit cu mult , chiriile s au mărit , aproape orice s a scumpit cu mult fata de ce știam înainte 🙄🙄. 

 

Numai salariile nu s-au marit.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, shifthappenes a spus:

Bine ai revenit @andreeaivan

Cand ai timp si dispozitie, actualizeaza si semnatura, preferabil pana ce incep troli sa comenteze, pentru ca e o discrepanta intre actualizarea de preturi si ce este momentan in semnatura ta. 

Sa iti fac o vizita mai pe final de luna pentru sex intre sani. :boob

 

Rezolvat cu semnătura 💋 pupici

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Stan10 a spus:

Oho, ti a priit vacanta! Cat ai pus, 10, 15?

Nu m am îngrășat , depinde cum fac pozele poate pare ca sunt grasa. Idk🤷🏼‍♀️
pupici 💋

518363E5-1D9C-4423-81E9-8E8B3FFDD40E.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 12 ore, andreeaivan a spus:

Nu m am îngrășat , depinde cum fac pozele poate pare ca sunt grasa. Idk🤷🏼‍♀️
pupici 💋

518363E5-1D9C-4423-81E9-8E8B3FFDD40E.jpeg

EȘTI FOARTE FOARTE BINE!!!

💯💯💯

💃💃💃💃💃

💥💥💥💥💥💥💥

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Salutare,

Am reusit sa prind si eu astazi o programare la titulara topicului, o urmaream de ceva vreme si pana la urma s-au aliniat planetele si i-am facut o vizita.

Programare facuta cu 1 zi in urma pe whats pentru 1h, raspuns rapid, confirmata prezenta azi cu 1h inainte.

Locatia: pe Bld Unirii, vis-a-vis de "zepter", apartament imprtit cu o colega( nu stiu care - nu am vazut-o), apartament decent, cu toate cele necesare la baie, prosop curat, etc., patul este aranjat frumos in stil "baldachin"

Andreea...o fata cu foarte mult bun simt, frumoasa la fata dar si la corp cu niste sani absolut superbi, glumeata, piele bronzata, poate cateva kg in plus, dar pe mn nu ma deranjeaza absolut deloc(nici eu nu-s fat frumos sau fotomodel), per total o prezenta foarte agreabila.

Dupa dusul de rigoare, am purces in camera unde am debutat cu un ON (m-a intrebat cum imi place), soft, umed, fara graba  si finalizare CIM.

Purces la dus pentru reigienizare, am stat putin la taclale , am inceput sa ma joc putin cu sanii  ei mari si naturali (imi plac la nebunie), din nou un ON din partea ei, dupa cateva minute schimbat in LOT unde am continuat asa cateva minute si am finalizat in balonas.

Cadou 350/h cu CIM.

Per total o experienta decenta, mai mult pe linia normalului fara artificii.

Weekend placut!!!

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...