Sari la conținut

0755199370 - Andreea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Cred ca nu esti pe treaba ta !!! Ti se pare ca sunt eu in topicul de mai sus ?? Eu zic sa te uiti si sa cercetezi mai bine inainte sa vorbesti !!! Cand o sa revin la munca , o sa anunt aici si doar aici !! Nu am de ce sa imi fac 10 conturi diferite !! Eu sunt asa cum sunt , cu comentarii bune si rele !!! Nu ascund nimic !!!

Nu sunt eu in pozele de mai sus !!! O seara buna !!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Andreea am ajuns de două ori, în a doua parte a lunii mai, în locaţia de la Unirii - Bd-ul Corneliu Coposu.

Îmi place cum arată, cele câteva kilograme pe care le are în plus, stau bine pe ea, are carnea tare, pielea fină, tenul frumos şi mirosea bine, iar pentru mine, sânii, fundul şi păsărica sunt de nota 10. Gfe slab cu mine, în schimb a compensat prin atitudine.

Dacă revine, am de gând să o revizitez.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â£ï¸â£ï¸â£ï¸Preturile raman la fel , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🦠daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok ðŸ›. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩ðŸ¼â€ðŸ’¼ , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba ðŸƒðŸ¼â€â™€ï¸ 👩â€â¤ï¸â€ðŸ‘¨

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora â° pana cand pot da mesaj inapoi !

â¤ï¸0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£ â¤ï¸

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam !

‼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸

🥰😊 Va pup si va astept sa ne revedem😊🥰

post-306314-0-72086000-1599722671_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mikaelson
Reputație: 0

Am vizitat si eu aceasta domnisoara frumoasa. Programarea am facut-o prin SMS. Nu am avut nicio problema cu programarea. E o tipa care isi respecta programarile. Dupa ce am stat la o tigara, am mers sa fac dus si dupa aceea a mers si ea. Actiunea a inceput bineinteles cu un preludiu. Andreea e o tipa super ok cu care poti vorbi cu ea precum vorbesti cu o prietena. E calma, vorbareata, glumeata si nu te grabeste.

 

Note:

 

Locatia: 9

Aspect: 10

Igiena: 10

Oral: 9

Normal: 9

 

 

M-am simtit bine in compania ei. O sa mai revin! Multumesc, Andreea!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...