Sari la conținut

0755199370 - Andreea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Mare bunăciune Andreea:

 

 

Ea se plimbă acum prin Å£ară. A fost la TimiÅŸoara, Arad, urmează Oradea:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/168813-%F0%9F%92-andreea-bby-%99%F0%9F%92/

Andreea lasă prostiile, revino în BucureÅŸti pe Coposu că avem treabă :doggystyle

Te-am pupat, distracÅ£ie plăcută!

 

 

Hey , o sa ajung inapoi 😈 nu scăpați de mine♥ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

💖Buna ,frumoșilor

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar” 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. 

 Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte 

🎁 Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎁 

🤍 Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat” , pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas 🤍

🤍 Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta 🤍 

 

🧡 De miercuri , va invit in cuibusorul meu pentru a va oferii clipe de neuitat care cu siguranta va vor face sa reveniti,cu mare placere!Cei care ma cunosc dar si cei care inca nu au avut ocazia,faceti-va curaj si timp “in special pentru voi”si veniti sa va relaxati In compania mea care cu siguranta va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale voastre!! 🧡 Imi voi da toata silința sa fiu pe placul tau si sa ne simțim amandoi bine  Va pup dulce 💋

 

♥️ Despre mine , in cateva cuvinte , sunt foarte vorbăreață 😂, imi place sexul 😍 ( chiar daca nu scot sunete) 😂😂 nu grăbesc pe nimeni. ♥️❣️nu ma uit la ceas sunt o fire sociabilă, îndrăzneața , si nu imi place sa fiu luată peste picior  Imi place punctualitatea , curățenia si nu in ultimul rand , SEXUL 😂😂💖 

🤎 Vreau sa stiu daca sunteti doritori sa ma aveti la voi in oras , astept sa ma convingeți sa vin 🤎

♥️ In cazul in care ajung la voi , o sa revin cu mai multe detalii aici pe profil ♥️ Si cu ceva detalii despre o zona buna , accesibila pentru toata lumea 🧡 pupiciii 💋💋💋

 Abia astept sa ne vedem  

💋💋💋 pupici 💋💋💋

0️⃣7️⃣5️⃣5️⃣1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣7️⃣0️⃣

Recenzii din Arad 

 

 

 Cele mai recente păreri despre mine si poze , le gasiti pe ultimele 3 topice 

 

❣️❣️❣️ DISPONIBILĂ ❣️❣️❣️

 150-30 min / 250-1h. Cim 100 / Cof 50. 

♥️ Va astept cu drag sa ne vedem ♥️🔝🔝

0755199370Andreea Bby

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥 

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🏦 daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok 🛁. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰 

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩🏼‍💼 , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba 🏃🏼‍♀️ 👩‍❤️‍👨 

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora pana cand pot da mesaj inapoi ! 

❤️0️⃣7️⃣5️⃣5️⃣1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣7️⃣0️⃣ ❤️

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam ! 

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ 

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰

F6141E0F-57BB-4CBF-AB95-7E3A0FC16615.jpeg

6C744FB9-BE39-4508-8FF0-3CC3CCBAF713.jpeg

CBA66508-1C00-4B17-B0B9-538F52F330EB.jpeg

87009FC2-FCF2-48A5-8CF3-833578B27DFC.jpeg

3364D397-F25C-4847-8E00-7775BFF98DFF.jpeg

  • Like 7
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🖤 Buna dimineata , frumosilor ! Ne vedem de maine , incepand cu ora 11:00 , locatia pe Bld. Coposu 🖤

♥️ Astept mesajele voastre pentru programarile de maine ♥️
 

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

️ Va rog sa nu va mai programați aiurea ️ Dati un simplu mesaj ca nu ajungeți si atat ️ Nu sa ma blocati ️ Daca eu as face asta , v-ar place ?? Pe bune , asta e nesimțire

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare . cand a postat ca o sa fie dispo , am incercat sa programez pe wpp, raspuns greu si reprogramat urmatoarea zii dupa mai multe mesaje .In ziua cand am fost programat am confirmat cu 1 h inainte si dupa 25 min raspunde ca e ok , bine ca eram aproape ca altfel nu ajungeam.

 

Locatie : 9; apartament curat, la fel si baia unde ai prosop  .

Apect :8 este frumusica, atat chip cat si corp, cu forme voluptuase. Ai de ce sa apuci.

ON : 8 un oral .

NP : 8.5 Te intreaba si ce-ti place, si e fain ca si face,  si nu zice ca a obosit sau nu ii place pozitia .

GFE : 8.5 o tipa ok

 

 

eu pt ca a raspuns greut, nu o sa mai revin .

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Buna frumosilor ♥️  Nu m-am retras , doar ca au fost sărbătorile , am stat acasa cu familia si nu puteam sa intru aici si sa fiu descoperită 😂 ne vom vedea curand , incepand de miercuri. O sa anunt aici disponibilitatea si locatia. 
Voi ce mai faceti ? Toate bune ? Pupici💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitato astazi pe Andreea. Este o femeie draguta cu sani de nota 10, corp cum zicea un coleg pe aici de brazilianca, cur mare grasut. Din picioare nu pare ca este grasuta deloc. Am optat pentru o ora cu extra finalizare faciala. Am stat o singura finalizare pentru ca ma simteam obosit, nu pentru ca m-a deranjat ceva la ea. Schimbat cateva pozitii si terminat. Pe fundulet are niste cosuri, poate pe unii iar deranja. Mi-a placut ca m-a invitat sa mai stam la o vorba chiar daca am zis ca vreau sa plec, dar nu am mai stat. As mai veni pentru sanii aia si pentru a sta cu ea la o vobra. Multumesc Andreea de experienta!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, georgianandrei a spus:

Am vizitato astazi pe Andreea. Este o femeie draguta cu sani de nota 10, corp cum zicea un coleg pe aici de brazilianca, cur mare grasut. Din picioare nu pare ca este grasuta deloc. Am optat pentru o ora cu extra finalizare faciala. Am stat o singura finalizare pentru ca ma simteam obosit, nu pentru ca m-a deranjat ceva la ea. Schimbat cateva pozitii si terminat. Pe fundulet are niste cosuri, poate pe unii iar deranja. Mi-a placut ca m-a invitat sa mai stam la o vorba chiar daca am zis ca vreau sa plec, dar nu am mai stat. As mai veni pentru sanii aia si pentru a sta cu ea la o vobra. Multumesc Andreea de experienta!

Heeeii 🥰 mersi pentru cuvinte si te mai astept 😁 (coșulețele de pe fund sunt din cauza ca ma irit de la cei care mai transpira)

te pupicesc 💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Dragilor , ne vedem de luni , incepand cu ora 10:00. Locatia este schimbată datorită problemelor cu apa calda si caldura. O sa ma gasiti vizavi de magazinul unirii sau vizavi de KFC unirii. 
O sa postez luni adresa exactă , nu este foarte departe de Coposu, unde stateam inainte. Va pup si sa aveti un weekend placut !!! 💋💋💋💋

5CE6B2C7-A5C8-4052-9803-70AB5E1C1E87.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...