Sari la conținut

Bruneta Elena 0729720975


Vizitator xyzzyx

Postări Recomandate

  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

personal eu vad marirea de pret ca o parte buna:pe  mine ma scapa de stresul de a ma gandi sa o revizitez si ma axez pe cele care  au 150 si nu am fost pana acum,iar ei ii ramane mai mult timp liber👌

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
50 minutes ago, zdrentarosul said:

personal eu vad marirea de pret ca o parte buna:pe  mine ma scapa de stresul de a ma gandi sa o revizitez si ma axez pe cele care  au 150 si nu am fost pana acum,iar ei ii ramane mai mult timp liber👌

😄😄💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
On 3/1/2021 at 6:10 PM, elenamaria94 said:

Buna dragutilor ,voi fi disponibilă 2 zile săptămâna asta . Joi și vineri de la 10 la 21/00. 

AD335750-937E-4856-A208-B8922C5BE0F3.jpeg

Cu poza asta mi-ai rupt fashul...Vreau sa te vad la prima ora, all inclusive...🤩

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Va salut ! 

Fost, vazut, placut, spalat, ..tut , imbracat si plecat, dar putin mai cracanat! 

Buna d-ra, are un zambet minunat ! 

Revin dupa ce-mi revin , ca-s usor cam demolat !

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 55 minute, Dantelarul a spus:

Va salut ! 

Fost, vazut, placut, spalat, ..tut , imbracat si plecat, dar putin mai cracanat! 

Buna d-ra, are un zambet minunat ! 

Revin dupa ce-mi revin , ca-s usor cam demolat !

Ce recenzie e asta bro? Adică e amuzantă oarecum..  dar preferam ceva mai serios și detaliat dacă tot ai vizitat o pe Elena 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Va salut !

Am plecat de dimineata de-acasa cu un chef de pasarica, virgula, ceva de speriat. Dupa discutii de cu seara, mesaje incrucisate, de ziceai ca-s centralist🤳🤳🤳, reusesc sa ma programez la Elena , eu dandu-i sms, ea raspunzandu-mi pe Whatsapp, ca nu are sms-uri. Concluzionand, trebuie sa insistam pe whatsapp...

 Ajung la Unirii 65, ma plimb un pic sa gasesc scara ( e chiar pe colt) , urc la etaj inferior si imi deschide usa dragutica Elena, cam sobra initial, dar mai apoi , daca zambeste, va cucereste subit. Cam liniste in locatie, ma si gandeam: ce futai in soapta o sa iasa..🤫🤭

Zic sa socializez putin , dar nu prea-mi iesea. Apartamentul dragut, iar din cealalta camera se auzea usor ceva activitate. Zic: ai colega? Da, e dincolo, raspunde zambitoare Elena, apoi am aflat ca Ivanka e colega ei, e buuna si colega. 

  Spalat, papuci mici, prosop mic, dar si eu mare vin si ma intind pe o parte si am imbratisat-o pe Elena fiind cat pe ce sa adorm la mangaierile ei. Are sanii micuti, dar te inteapa cu sfarcurile  si uite-asa cu o manuta pe la putza m-a facut sa imi revina cheful... A inceputcun oral neprotejat la cererea mea, chiar placut, desi fara deep, apoi, vazand lenesul din mine  , m-a balonat si a trecut deasupra , are miscari misto, soft, ample, o simti bine in ea... Cand a vazut ca ma congestionez, mi-a propus analul, specialitatea casei. Yes, yes am spus si dupa o lubrefiere manuala, a intrat ca unsa...dupa ceva timp, am trecut eu pe la spate si cum e construita duper bine sa o tii de solduri , am manevrat-o pana am pierdut mansa si am finalizat...🤪

M-a curatat, sters, eram ca nou, mai curand ca un Trabant nou, carton presat... M-am spalat, pregatit de plecare si la iesire am vazut-o pe Ivanka...plm, iar voiam sex....dar m-a impins civilizat Elena cu piciorul afara, eu in lacrimi am plecat jurand sa revin ...

  Note:

Locatia 9 -curat spatios, pat, canapea, bune de futai

Elena: 9 draguta, zambet tare fain, curata, civilizata

Oral : 8.5 mie mi-a placut, apasat, cu atentie la oua, dara DT, neprotejat

Normal-9 LOT, ca-s puturos

Anal -10 , stramta primitoare, nu s-a eschivat

GFE 9 , e cu tine, zambeste, te ia in brate, fara FK

300 pt o fin cu anal, Doamne ajuta.

De revenit e cu tine fata😎

 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
2 hours ago, Dantelarul said:

Va salut !

Am plecat de dimineata de-acasa cu un chef de pasarica, virgula, ceva de speriat. Dupa discutii de cu seara, mesaje incrucisate, de ziceai ca-s centralist🤳🤳🤳, reusesc sa ma programez la Elena , eu dandu-i sms, ea raspunzandu-mi pe Whatsapp, ca nu are sms-uri. Concluzionand, trebuie sa insistam pe whatsapp...

 Ajung la Unirii 65, ma plimb un pic sa gasesc scara ( e chiar pe colt) , urc la etaj inferior si imi deschide usa dragutica Elena, cam sobra initial, dar mai apoi , daca zambeste, va cucereste subit. Cam liniste in locatie, ma si gandeam: ce futai in soapta o sa iasa..🤫🤭

Zic sa socializez putin , dar nu prea-mi iesea. Apartamentul dragut, iar din cealalta camera se auzea usor ceva activitate. Zic: ai colega? Da, e dincolo, raspunde zambitoare Elena, apoi am aflat ca Ivanka e colega ei, e buuna si colega. 

  Spalat, papuci mici, prosop mic, dar si eu mare vin si ma intind pe o parte si am imbratisat-o pe Elena fiind cat pe ce sa adorm la mangaierile ei. Are sanii micuti, dar te inteapa cu sfarcurile  si uite-asa cu o manuta pe la putza m-a facut sa imi revina cheful... A inceputcun oral neprotejat la cererea mea, chiar placut, desi fara deep, apoi, vazand lenesul din mine  , m-a balonat si a trecut deasupra , are miscari misto, soft, ample, o simti bine in ea... Cand a vazut ca ma congestionez, mi-a propus analul, specialitatea casei. Yes, yes am spus si dupa o lubrefiere manuala, a intrat ca unsa...dupa ceva timp, am trecut eu pe la spate si cum e construita duper bine sa o tii de solduri , am manevrat-o pana am pierdut mansa si am finalizat...🤪

M-a curatat, sters, eram ca nou, mai curand ca un Trabant nou, carton presat... M-am spalat, pregatit de plecare si la iesire am vazut-o pe Ivanka...plm, iar voiam sex....dar m-a impins civilizat Elena cu piciorul afara, eu in lacrimi am plecat jurand sa revin ...

  Note:

Locatia 9 -curat spatios, pat, canapea, bune de futai

Elena: 9 draguta, zambet tare fain, curata, civilizata

Oral : 8.5 mie mi-a placut, apasat, cu atentie la oua, dara DT, neprotejat

Normal-9 LOT, ca-s puturos

Anal -10 , stramta primitoare, nu s-a eschivat

GFE 9 , e cu tine, zambeste, te ia in brate, fara FK

300 pt o fin cu anal, Doamne ajuta.

De revenit e cu tine fata😎

 

Mulțumesc pentru recenzie 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

  • 200-30 de minute (1 finalizare )
  • 300-60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )

 

  • Servicii extra :uro(100)/ anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programările se confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️‼️
  • Nu trimit poze și nu fac confirmări video . 
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...