Sari la conținut

Bruneta Elena 0729720975


Vizitator xyzzyx

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau

Sa inteleg ca tu incurajezi teparii sau care ar fi ideea? Mie mi se pare foarte ok ce a zis fata. Din ce am vazut toate anunta ca blocheaza nr daca se face programare si nu mai apar fara sa anunte. Deci care e baiul?

  • Inimioara 1

 

 

Link spre comentariu

Nu încurajez  teparii  , dar nici curvele nesimțite și cu tupeu care  nu isi respecta clienții  de pe urma cărora se îmbogățesc .  Și nici nu îi agreez pe aia care le ling în pizda la propriu  și figurat pe târfe  în loc sa se solidarizeze cu ceilalți  futaci. Câți din noi nu au făcut drumul degeaba și curva nu a  raspuns și au luat plasa ? Și nu s au plâns pe fiecare topic !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
47 minutes ago, leonard111 said:

Nu încurajez  teparii  , dar nici curvele nesimțite și cu tupeu care  nu isi respecta clienții  de pe urma cărora se îmbogățesc .  Și nici nu îi agreez pe aia care le ling în pizda la propriu  și figurat pe târfe  în loc sa se solidarizeze cu ceilalți  futaci. Câți din noi nu au făcut drumul degeaba și curva nu a  raspuns și au luat plasa ? Și nu s au plâns pe fiecare topic !!!

Am făcut și eu drumuri degeaba și le-am zis, dar nu la tipa în cauză, la mine Elena a fost ok cu programarile. Dacă ai pățit asta cu ea atunci da, aia e altceva. Altfel tot nu înțeleg agresivitatea. Dacă ti-a făcut una bucata nu începem să le înjuram pe toate să ne aflăm în treabă, pt ca nici mie nu îmi convine să mă bage una în aceeași oala cu retardatii care fac figuri de genul dacă eu sunt serios mereu.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, leonard111 said:

Bai fraților,  nu știți ce pierdeți, o curva care a supt zeci de mii de pule  nu va mai dă  a doua șansă  să o futeti ! Este nasol de tot ! Ce ne facem  ?

În primul  rand care este problema ta? Esti  foarte frustrat observ și nu înțeleg de ce. Ai o problema cu mine sau doar îți verși nervii pe mine??  Dacă ma apuc și eu sa te înjur asa fără motiv, fără măcar sa te cunosc???  Aa stai, o sa par o mahalagioaica care vorbește urat.  

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
6 minutes ago, v92610 said:

Am făcut și eu drumuri degeaba și le-am zis, dar nu la tipa în cauză, la mine Elena a fost ok cu programarile. Dacă ai pățit asta cu ea atunci da, aia e altceva. Altfel tot nu înțeleg agresivitatea. Dacă ti-a făcut una bucata nu începem să le înjuram pe toate să ne aflăm în treabă, pt ca nici mie nu îmi convine să mă bage una în aceeași oala cu retardatii care fac figuri de genul dacă eu sunt serios mereu.

Exact. Ori își varsă nervii pe mine acum din cauza altora ori nu știu. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
55 minutes ago, CROCODILU86 said:

La scorurile astea erau necesari si o pereche de sâni. No offense

 

1 hour ago, leonard111 said:

Nu încurajez  teparii  , dar nici curvele nesimțite și cu tupeu care  nu isi respecta clienții  de pe urma cărora se îmbogățesc .  Și nici nu îi agreez pe aia care le ling în pizda la propriu  și figurat pe târfe  în loc sa se solidarizeze cu ceilalți  futaci. Câți din noi nu au făcut drumul degeaba și curva nu a  raspuns și au luat plasa ? Și nu s au plâns pe fiecare topic !!!

Dacă nu te-ai plans este problema ta. Data viitoare te rog sa o faci. Acum se pare ca numai am voie sa fac nimic ca  îmi sare lumea în cap. Eu îmi respect clienții asa cum și ei ma respecta pe mine. Cum nici ție nu îți plac nesimtitele, nici mie nu îmi plac teparii care se programeaza și după ma blochează.  Nu cred ca ii convine nimănui chestia asta, este frustrant. 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, leonard111 a spus:

Câți din noi nu au făcut drumul degeaba și curva nu a  raspuns și au luat plasa ? Și nu s au plâns pe fiecare topic !!!

Sunt de acord cu tine ce zici, chiar și cu partea pe care am șters-o, dar hai să-ți răspund. Eu unul am pățit-o de foarte multe ori, să zic cam minim 5 ori, nu mai pun costul combustibilului sau al transportului până acolo+ așteptat prin frig, vânt și ploaie.
1. Știi de ce nu se plâng din cauza unora care au probleme cu capul (la propriu), și inventează bălării, iar adminii le țin lor partea, iar tu care spui adevărul te banează.
2. Alții nu prea au timp, iar dacă scriu ei ceva repede și scurt, le sar ceilalți (lingăii) în cap că sunt denigratori că au scris prea scurt..orice, sau probabil nu au cont și multe altele, le e frică. Bărbatului întotdeauna i-a fost frică de femeie indiferent de rasă/vârstă/etnie/sau clasă socială. Nu cunosc bărbați care să nu le fie frică de propria femeie, sau de alta.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
5 hours ago, incepator2 said:

Dacă nu-ți plac și nu-ți convine, tu de ce nu faci ? Știi cum e zicala aia ? Ce ție nu-ți place...?

Ce anume nu fac? Nu am de ce sa blochez persoane fără motiv așa . 😊 Dacă am înțeles bine ce ai vrut sa spui .

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
On 10/7/2021 at 11:10 AM, elenamaria94 said:

200-30 de minute (1 finalizare )

300-60 de minute (2 finalizări ) 

-sex oral/normal

-finalizare corporală 

-french kiss( in funcție de igiena orală)

-cunnilingus (pasiva)

-annilingus(pasiva)

-poziția 69(in funcție de igiena )

 

 

Servicii extra :uro(100)/anal(100) in funcție de mărime 

-GFE 

Dușul este obligatoriu .

Întâlnirile sunt pe baza de programare . Programările se confirma cu 1 ora înainte . In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 

◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️

‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️‼️

Nu trimit poze și nu fac confirmări video .

Dragutilor astăzi ma găsiți de la 13:30 pana la ora 19:30 . Pupicei 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, elenamaria94 a spus:

Ce anume nu fac? Nu am de ce sa blochez persoane fără motiv așa . 😊 Dacă am înțeles bine ce ai vrut sa spui .

De ce faci* (scuze, dar nu am mai revizuit ce s-a scris).
Și dacă nu ai de ce să blochezi persoane fără motiv, totuși de ce o faci ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Elena de mai multe ori prima data pe Cantemir chiar langa hotel horoscop. Programare făcută pe WP respectata dar cu o decalare anuntata  de câteva minute pt ca forțase nota cel de dinaintea mea. Fata cu mult bun simți si-a cerut scuze. Ajung la locație urc si sunt intampinat de donsoara cu zâmbetul pe buze. Este foarte Inalta, drăguța la fata, cur mare si sâni mici cu un abdomen foarte sexy. Facem cunoștința, sint servit cu apa, discutam putin detaliile, primesc prosop si purced la dus.

Actiunea:
Ma întorc in camera o gasesc pe pat pusese muzica pe telefon parca. Ma tolanesc langa ea si usor usor o apropii este timida, o sarut ii dau jos sutienul si descopar niște sânișori foarte mici si drăguți cu sfârcuri gustoase, are pielea albă si cu ochelarii aia este chiar sexy. parca bate spre colega de liceu pe care ai fi vrut sa o corupi 😂 (mi-ar plăcea sa ma întâmpine intr-o rochita următoarea data) continuam sa ne sărutăm inclusiv soft Fk ii place sa fie alintata si scoate niște sunete interesante care cumva aproba ca ii place. Trece la oral unde nu pot sa zic ca este punctul ei forte, este banal si se folosește de mana nu face deep si nici nu acorda atentie altor zone, este doar suficient cât sa trezească monstrulețul. O cer in lot imaginea frumoasa cu abdomenul ei sexy, nu pot sa zic ca e profesionista sau ca trăiește momentul dar nu te dezamageste. Schimbam in capra imaginea este misto fundul mare si păsărica micuța se mulează si se simte bine da contre dar nu tare…după câteva minute schimbam in misionar unde vrea s-o futi bine, săruta si se pisicește si inevitabil vine sfârșitul. Mai vb mai radem putin si plec cu zâmbetul pr buze si cu o state de relaxare.

Notele:

Locatia: 9 datorită zonei, apartamentul vechi neamenajat dar ok cu pat pare si ce trebuie la dus.

Elena: 9 este înaltă, craci misto, păsărica micuța si stramta, fund mare ar fi bine sa fie mai fit, la fund ma refer(ii recomand putina sala/tonifiere). Miroase discret si frumos, frumușică la fata spre civilă sau colega/vecina, ii recomand sa fie machiata discret mereu(cred ca prefera sa nu prea fie) mie mi-a plăcut fata. Singurul minus ar fi sânii care sunt mici si datorită înălțimii ei par si mai mici.

Oralul: 7 pt încurajare, nu cred ca-i place si nici nu pare ca stie f bine. Are un joc cu limba pe cap dar nu încearcă deloc deep si nici lins si supt temeinic. 

Normal: 8,5 nu refuza si este primitoare sta s-o futi cum dorești si find căprioară mare/inalta este o placere, e stramta se simte bine chiar dacă folosește lubrifiant, totusi as fi preferat sa fie un pic mai activa cel putin in lot si sa aibe in general mai multă inițiativa. 

Gfe: 9 săruta Fk soft, îți bagă mana in par te mângâie, timida(poate sa fie un plus, depinde) este cumințică are un accent interesant, se pisicește, nu sta pe telefon. 

Concluzia: Pentru mine este de revenit atunci când doresc sa ma relaxez si sa fut soft dar bine ceva frumos, este o prezenta interesantă, feminină, prietenoasa deschisă, o fata simpla si frumușică fara pretenții de pse sau altele asemenea. O recomand pentru începători garantat e bine. Si ei ii recomand sa fie mai activa si cu inițiativa. 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, elenamaria94 a spus:

Blochez doar țepari și mincinoșii. 💋

Adică mă faci țepar și mincinos, nu ? Dacă asta îți dorești, asta voi fi. Am văzut că nu ești singura care-mi cere asta. Ești deja cam a3-a persoană.

Acum 3 ore, elenamaria94 a spus:

Nu știu ce îmi arați acolo . 😂😂 

Îți arăt că nu poți fi adăugată. Nu știi să citești ? Dacă vrei, îți arăt că-ți dau mesaj și apare doar o bifă în loc de două.
Sau dacă vrei, îți dau toată poza, cum vrei tu să-ți dovedesc că mă ai blocat, îmi spui și așa fac.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
9 minutes ago, Subterana said:

Am fost la Elena de mai multe ori prima data pe Cantemir chiar langa hotel horoscop. Programare făcută pe WP respectata dar cu o decalare anuntata  de câteva minute pt ca forțase nota cel de dinaintea mea. Fata cu mult bun simți si-a cerut scuze. Ajung la locație urc si sunt intampinat de donsoara cu zâmbetul pe buze. Este foarte Inalta, drăguța la fata, cur mare si sâni mici cu un abdomen foarte sexy. Facem cunoștința, sint servit cu apa, discutam putin detaliile, primesc prosop si purced la dus.

Actiunea:
Ma întorc in camera o gasesc pe pat pusese muzica pe telefon parca. Ma tolanesc langa ea si usor usor o apropii este timida, o sarut ii dau jos sutienul si descopar niște sânișori foarte mici si drăguți cu sfârcuri gustoase, are pielea albă si cu ochelarii aia este chiar sexy. parca bate spre colega de liceu pe care ai fi vrut sa o corupi 😂 (mi-ar plăcea sa ma întâmpine intr-o rochita următoarea data) continuam sa ne sărutăm inclusiv soft Fk ii place sa fie alintata si scoate niște sunete interesante care cumva aproba ca ii place. Trece la oral unde nu pot sa zic ca este punctul ei forte, este banal si se folosește de mana nu face deep si nici nu acorda atentie altor zone, este doar suficient cât sa trezească monstrulețul. O cer in lot imaginea frumoasa cu abdomenul ei sexy, nu pot sa zic ca e profesionista sau ca trăiește momentul dar nu te dezamageste. Schimbam in capra imaginea este misto fundul mare si păsărica micuța se mulează si se simte bine da contre dar nu tare…după câteva minute schimbam in misionar unde vrea s-o futi bine, săruta si se pisicește si inevitabil vine sfârșitul. Mai vb mai radem putin si plec cu zâmbetul pr buze si cu o state de relaxare.

Notele:

Locatia: 9 datorită zonei, apartamentul vechi neamenajat dar ok cu pat pare si ce trebuie la dus.

Elena: 9 este înaltă, craci misto, păsărica micuța si stramta, fund mare ar fi bine sa fie mai fit, la fund ma refer(ii recomand putina sala/tonifiere). Miroase discret si frumos, frumușică la fata spre civilă sau colega/vecina, ii recomand sa fie machiata discret mereu(cred ca prefera sa nu prea fie) mie mi-a plăcut fata. Singurul minus ar fi sânii care sunt mici si datorită înălțimii ei par si mai mici.

Oralul: 7 pt încurajare, nu cred ca-i place si nici nu pare ca stie f bine. Are un joc cu limba pe cap dar nu încearcă deloc deep si nici lins si supt temeinic. 

Normal: 8,5 nu refuza si este primitoare sta s-o futi cum dorești si find căprioară mare/inalta este o placere, e stramta se simte bine chiar dacă folosește lubrifiant, totusi as fi preferat sa fie un pic mai activa cel putin in lot si sa aibe in general mai multă inițiativa. 

Gfe: 9 săruta Fk soft, îți bagă mana in par te mângâie, timida(poate sa fie un plus, depinde) este cumințică are un accent interesant, se pisicește, nu sta pe telefon. 

Concluzia: Pentru mine este de revenit atunci când doresc sa ma relaxez si sa fut soft dar bine ceva frumos, este o prezenta interesantă, feminină, prietenoasa deschisă, o fata simpla si frumușică fara pretenții de pse sau altele asemenea. O recomand pentru începători garantat e bine. Si ei ii recomand sa fie mai activa si cu inițiativa. 

Foarte bună recenzia. Anal ai încercat? Cum e?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...