Sari la conținut

Bruneta Elena 0729720975


Vizitator xyzzyx

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 1/21/2021 at 3:21 PM, il pupparo said:

Vizitata recent Elena.

Programarea efectuata din timp si respectata fara probleme - nota 10 pentru seriozitate.

Locatia - vis a vis de magazinul Unirea , central , spatios , curat, baie curata, geluri de dus din belsug, prosop curat - nota 9.

Aspect Elena - frumusica la fata, inaltuta , slim , craci lungi , frumosi,  curul superb , rotund și bombat  (,piesa de rezistenta in opinia mea - pacat ca nu mai face anal ) , sani mici , spre deloc , carne tare - nota 8.

Atitudine foarte ok , vesela, prietenoasa, joviala. 

FK inexistent, doar pupicuri pe buze.

Reacționează frumos la cunni , se excita , geme frumos , se umezeste natural , abundent. 

Oral nepro - surprinzător de bun , destul de adanc, nu reușește un deep complet,  destul de variat , tehnica buna , lins pula , lins coaiele, nu se grăbește deloc,  am oprit-o eu sa trecem la normal ca simțeam ca vine 😊.

Montat cauciuc si trecut la fut normal , o singura pozitie , misionar, putin lubrifiant.  Am intrat incet , am marit ritmul gradual , am pompat cateva minute bune și am finalizat exploziv in cauciuc. 

Personal mi-a placut,  posibil sa revin.  Un pic mai multa implicare si bineînțeles un FK adevarat si totul ar fi perfect din punctul meu de vedere.  Probabil dupa mai multe vizite sa beneficiezi si de lucrurile astea.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8 , detaliat mai sus. 

Oral - 8 , nepro, detaliat si el.

Normal - 8 

Igiena - 10 , curata impecabil. 

GFE - 8 -9 , depunctat lipsa FK.

Am achitat la final 150 RON, timp aproximativ 35 min fara pic de graba. 

O zi buna va doresc  ! 

Pacat ca nu FK. Altfel, pare a fi o fata placuta...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
32 minutes ago, elenamaria94 said:

25A7A9FF-55DD-4DEF-8BFF-A6A532BE67B8.png

Asta cu ... "daca exista click" este relativa. Nici eu nu fac FK cu o tipa daca vad ca nu e o igiena corespunzatoare. Dar daca asta e in regula, in general sunt deschis. Ideea era daca si tu esti deschisa, pentru ca din ce au relatat colegii; nu prea au avut de-a face cu FK. :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
29 minutes ago, daniel2012 said:

Asta cu ... "daca exista click" este relativa. Nici eu nu fac FK cu o tipa daca vad ca nu e o igiena corespunzatoare. Dar daca asta e in regula, in general sunt deschis. Ideea era daca si tu esti deschisa, pentru ca din ce au relatat colegii; nu prea au avut de-a face cu FK. :)

 

Și eu sunt destul de deschisă. Dar cum ai spus  și tu depinde și de igiena acum. 🤷🏻‍♀️ 😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Start programări 

150/30 de minute -1 finalizare 

250/60 de minute -2 finalizări 

400 /90 de minute /3 finalizări (am scris ai oferta aceasta deoarece sunt multe persoane care ma întreabă dacă ofer și varianta aceasta) 😊

-oral ,normal , sărut pe buze sau fk depinde de igiena ,OP(30 min),ON(60,90 min-igiena impecabila ),gfe, preludiu ,diferite poziții ,69, hand job, foot fetish, finalizare corporală (nu zona intimă,faciala sau orală ),fingering soft ,facesitting, mici fantezii (gen dominare foarte soft ) 

 

0729720975 📲

Locatie -Unirii ,vizavi de Zara 

99C1791E-725D-4790-8369-8E3045B1C268.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pentru cei ce nu anunța ca numai ajung :FIȚI DRACU BĂRBAȚI 🤬🤬🤬

Ca așa faceți figuri și postați numai cacaturi dacă întârziem noi sau va facem sa veniți degeaba  dar voi nu aveți bunul simt sa scrieți un mesaj cu( numai vin) atât ,nimic altceva . Ca mai e altul  care poate in ziua aia in care tu dai teapa a reușit sa iasă de la munca mai devreme dar e ocupat locul de o laba trista . 🤬🤬🤬🤬🤬🤬

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
11 minutes ago, elenamaria94 said:

Pentru cei ce nu anunța ca numai ajung :FIȚI DRACU BĂRBAȚI 🤬🤬🤬

Ca așa faceți figuri și postați numai cacaturi dacă întârziem noi sau va facem sa veniți degeaba  dar voi nu aveți bunul simt sa scrieți un mesaj cu( numai vin) atât ,nimic altceva . Ca mai e altul  care poate in ziua aia in care tu dai teapa a reușit sa iasă de la munca mai devreme dar e ocupat locul de o laba trista . 🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Daca te consoleaza sa stii ca asta e cea mai misto poza cu fundul pe care ai pus-o 😎

 

3 hours ago, elenamaria94 said:

☎️ 0729720975 . Astăzi sunt doar pana la ora 17:00

 

4FB4F76B-7CDC-4BD5-BF3B-38563660D18D.jpeg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...