Sari la conținut

Bruneta Elena 0729720975


Vizitator xyzzyx

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

  • 200-30 de minute (1 finalizare )
  • 300-60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )

 

  • Servicii extra :uro(100)/anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programările se confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️‼️
  • Nu trimit poze și nu fac confirmări video . 
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Pai si atunci  de ce mi-ai mai dat mesj ca sa ma inviti ?? Este absurd nu am stiut cum iti pot raspunde asa ca am scris aici .. Mi-am dat seama ca m-ai blocat si m-am gandit ca nu mai trebuie sa iti scriu .Cer scuze pt offtopic

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
9 hours ago, jaycee said:

Pai si atunci  de ce mi-ai mai dat mesj ca sa ma inviti ?? Este absurd nu am stiut cum iti pot raspunde asa ca am scris aici .. Mi-am dat seama ca m-ai blocat si m-am gandit ca nu mai trebuie sa iti scriu .Cer scuze pt offtopic

Ceee?? Unde te-am invitat și cand??  Mai bine îmi scri în privat aici. Nici măcar nu știu cine ești. Îți cunosc dosr poza și numele dar în rest nimic.🤷🏻‍♀️

Link spre comentariu
La 29.09.2021 la 1:04, jaycee a spus:

si atunci  de ce mi-ai mai dat mesj ca sa ma inviti ?? Este absurd.
Cer scuze pt offtopic

Stai liniștit, că nu e singura care face așa. Mai toate fac așa. Te invită, iar apoi când să accepți invitația sau vrei detalii, te-njură „ca la ușa cortului”, iar apoi îți dau block.
Iar apoi când scrii pe aici, se fac că uită, brusc au amnezie/intervine Alzheimer-ul și nu recunosc ele nimic și zic că n-ar face ele așa ceva niciodată.
Asta ar avea 2 răspunsuri, ori ipocrizie, ori consumă ceva ce le provoacă astfel de efecte.
Și zic de tine că consumi ceva sau te face în toate felurile sau zice că faci mișto, pe când singurele care fac mișto, ori au chef de glumă, sau consumă, sunt ele.

Nu ai de ce să-ți ceri scuze, te umiliești, te înjosești, ești ca o cârpă, șterge cu tine pe jos.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, incepator2 said:

Stai liniștit, că nu e singura care face așa. Mai toate fac așa. Te invită, iar apoi când să accepți invitația sau vrei detalii, te-njură „ca la ușa cortului”, iar apoi îți dau block.
Iar apoi când scrii pe aici, se fac că uită, brusc au amnezie/intervine Alzheimer-ul și nu recunosc ele nimic și zic că n-ar face ele așa ceva niciodată.
Asta ar avea 2 răspunsuri, ori ipocrizie, ori consumă ceva ce le provoacă astfel de efecte.
Și zic de tine că consumi ceva sau te face în toate felurile sau zice că faci mișto, pe când singurele care fac mișto, ori au chef de glumă, sau consumă, sunt ele.

Nu ai de ce să-ți ceri scuze, te umiliești, te înjosești, ești ca o cârpă, șterge cu tine pe jos.

Doamne ferește, am aflat panaa urma cine este. Nu ii știam numele de  pe forum.  Dacă tu ai avut experiente neplăcute cu anumite tipe asta nu înseamnă că toate Înjuram. Eu nu am înjurat pe nimeni ca dacă era sa o fac aflai de pe site.🤷🏻‍♀️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dragutilor. Astăzi voi fi disponibilă pana la ora 21:00. ‼️Programări doar pe WHATS app(nu telefonice ,nu mesaje ) . ‼️‼️Se pot programa telefonic doar clienții fideli pe care ii cunosc și in care am încredere ca ajung la mine 100%. 

‼️Neconfirmarea programări cu 1 ora înainte duce la anularea ei.



‼️Locația este pe Coposu 4 -La unirii .

‼️Va rog sa citiți detaliile despre servicii și locație. Nu răspund la mesaje legate de ele deoarece sunt postate deja aici ,trebuie doar sa citiți ‼️‼️‼️

 

Link spre comentariu
La 30.09.2021 la 19:28, elenamaria94 a spus:

am aflat panaa urma cine este. Nu ii știam numele de  pe forum.  Dacă tu ai avut experiente neplăcute cu anumite tipe asta nu înseamnă că toate Înjuram. Eu nu am înjurat pe nimeni ca dacă era sa o fac aflai de pe site.🤷🏻‍♀️

Ah, deci tu blochezi numere așa aiurea și când afli cine este de fapt pe forum se schimbă treaba, nu ?
„anumite” ? Cam peste 90% am putea spune.
Nu am zis că ai înjurat tu, dar nici mult nu mai aveai.
Aici e faza, că niciuna nu înjură pe site să fie publice, ci în privat, că acolo nu le vede nimeni și nu are cine să le vadă decât persoana respectivă, și apoi nici măcar înjurăturile nu și le asumă și dau block.
Deci nu ești departe nici tu.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
On 10/2/2021 at 2:38 AM, incepator2 said:

Ah, deci tu blochezi numere așa aiurea și când afli cine este de fapt pe forum se schimbă treaba, nu ?
„anumite” ? Cam peste 90% am putea spune.
Nu am zis că ai înjurat tu, dar nici mult nu mai aveai.
Aici e faza, că niciuna nu înjură pe site să fie publice, ci în privat, că acolo nu le vede nimeni și nu are cine să le vadă decât persoana respectivă, și apoi nici măcar înjurăturile nu și le asumă și dau block.
Deci nu ești departe nici tu.

Stai liniștit ca nu înjur pe nimeni niciunde ,nu îmi bat capul cu așa ceva . Scuze dar chiar ma amuzi .:😄😄😄))))))  Și nu sa schimbat nimic chiar dacă am aflat cine este . 🤷🏽‍♀️⚠️.  

Link spre comentariu
Acum 58 minute, elenamaria94 a spus:

Stai liniștit ca nu înjur pe nimeni niciunde ,nu îmi bat capul cu așa ceva . Scuze dar chiar ma amuzi .:😄😄😄))))))  Și nu sa schimbat nimic chiar dacă am aflat cine este . 🤷🏽‍♀️⚠️.  

Se pare că nu ai citit rândul 3, și ai citit doar printre rânduri..
Ah, deci tot la block a rămas..

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...