Sari la conținut

Bruneta Elena 0729720975


Vizitator xyzzyx

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

0729720975

Buna dimineața . Disponibilă de la 11:30astăzi pana la ora 17 ;00 😘

 

200-30 de minute 

300-60 de minute 

Thresome  împreuna cu colega preț dublu 

Oral protejat /neprotejat in funcție de igiena 

Sex normal protejat 

Sex anal protejat (1 finalizare )in funcție de mărime ) ( Se anunța cu 1 ora înainte )  100 lei extra 

Poziția 69

Annilingus pasiva 

Cunnilingus pasiva 

Diferite poziții 

Gfe

Sarut( in funcție de igiena ) 

Pupici pe buze și corp

Finalizare corporală 

Programarea se confirma cu 1 ora înainte . Neconfirmarea duce la anulare.  In mesaj se specifica și ora pana la care va pot Răspunde înapoi . 

B2B99DE5-6737-4B46-8023-F9B553F402F6.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

                💣 0729720975 💣

💜Buna dragutilor voi fi disponibilă între 10- 15 Septembrie !! 
💜Pentru cine dorește eu și prietena facem  și Threesome . 

🤎400/30 de minute /împreuna 

🤎600/60 de minute /împreuna

💚 ️In legătura cu prețurile și serviciile mele  puteți cauta in postările anterioare sau îmi puteți scrie pe whatsapp️.  Poze voi trimite tot acolo, deoarece după cum știți este un nou regulament cu care nu sunt de acord  . ️. Va PUPACESC și va aștept pe la mine. 🎊💜

Link spre comentariu
  • Oras:Traveling
  • Oras:Traveling
51 minutes ago, elenamaria94 said:

                💣 0729720975 💣

💜Buna dragutilor voi fi disponibilă între 10- 15 Septembrie !! 
💜Pentru cine dorește eu și prietena facem  și Threesome . 

🤎400/30 de minute /împreuna 

🤎600/60 de minute /împreuna

💚 ️In legătura cu prețurile și serviciile mele  puteți cauta in postările anterioare sau îmi puteți scrie pe whatsapp️.  Poze voi trimite tot acolo, deoarece după cum știți este un nou regulament cu care nu sunt de acord  . ️. Va PUPACESC și va aștept pe la mine. 🎊💜

Care e prietena?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

‼️Buna tuturor și La mulți Ani!!!    

0729720975

➡️Voi fi disponibilă intre 9-13 Ianuarie între orele 10-17 ! 
➡️200/30 de minute 

➡️300/60 de minute 

➡️Servicii- sex normal , oral , ( anal -100 lei extra in funcție de mărime )și se anunța dinainte . 


➡️Pozitia 69( in funcție de igiena bucata)

➡️Cunnilings /Annilingus pasiva 

➡️Diferite poziții 

➡️Săruturi in funcție de chimie și igiena 

➡️Programarile se confirma cu 1 ora înainte . In cazul in care nu confirmi sau nu ma anunți ca nu vei ajunge te voi bloca .

➡️Va rog sa îmi specificația și orele in care puteți primi mesaj înapoi de la mine .

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 1 oră, elenamaria94 a spus:

Îmi spune cineva dacă locația Radu vodă este Ok ? Nu prea găsesc nimic bun majoritatea sunt ocupate . Dacă sunteți drăguți cu câteva  păreri /sfaturi .

Teoretic e ok, dar nu stiu cum e cu parcarile, cu traficul. Cred ca e avantajos daca vii cu metroul.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
26 minutes ago, catalin2015 said:

Teoretic e ok, dar nu stiu cum e cu parcarile, cu traficul. Cred ca e avantajos daca vii cu metroul.

Înțeleg . Voiam sa știu dacă sunt persoane dubioase prin zona . Sau dacă au existat probleme pe acolo . Așa țin minte ca am citit odată . Pt moment nu reușesc sa găsesc nimic in afara de zona respectiva 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello Elena, eu din ce m-am uitat ptr Str. Radu Voda este destul de central, am vazut ca este in spate la Trezoreria Mun. Bucuresti, langa Splaiul Unirii destul de central. Nu stiu si nu am auzit vreodata sa fie vreo zona rau famata sau de evitat din nu stiu ce motive.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, tony_33 said:

Hello Elena, eu din ce m-am uitat ptr Str. Radu Voda este destul de central, am vazut ca este in spate la Trezoreria Mun. Bucuresti, langa Splaiul Unirii destul de central. Nu stiu si nu am auzit vreodata sa fie vreo zona rau famata sau de evitat din nu stiu ce motive.

Mulțumesc .M-am mai liniștit acum . 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
5 hours ago, elenamaria94 said:

Îmi spune cineva dacă locația Radu vodă este Ok ? Nu prea găsesc nimic bun majoritatea sunt ocupate . Dacă sunteți drăguți cu câteva  păreri /sfaturi .

Este perfecta locatia. Ultracentral. La 300m de magazinul Unirea. Zona foarte sigura si curata, patruleaza si politia si SRI pe strada aia la fiecare 15-20m cel putin, mai sigura ca asta nu exista, este maxim.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
11 hours ago, serpiko said:

Este perfecta locatia. Ultracentral. La 300m de magazinul Unirea. Zona foarte sigura si curata, patruleaza si politia si SRI pe strada aia la fiecare 15-20m cel putin, mai sigura ca asta nu exista, este maxim.

Daaa . Ai dreptate . Este o Zona buna .😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-am facut ceva timp si am programat o intalnire ptr 30 min la Elena cea happy si cu un vine foarte bun.

Programarea efectuata prin WhatsApp, am confirmat cand am ajuns in zona si am fost ghidat catre locatie, da este destul de centrala locatia, nu prea sunt sanse de gasit locuri de parcare, eu am fost pieton de aceasta data.

Mi-a deschis usa o fata tanara, destul de inaltuta, draguta la fata si zambitoare imbracata intr-un costumas sexy cu dantela.

Am stat putin de vorba, apoi am mers sa fac un mic dus de reimprospatare si am intrat in camera de "tortura".

Am inceput actiunea explorand corpul ei de teen, ceva imbratisari, incordari si ondulari destul de bune pe toata durata actiunii, fara mirosuri neplacute.

Am trecut la un ON executat bine, destul de soft si chiar mi-a placut, luat tot soldatul in gura, lins, pupat pe lateral pana ce am luat decizia sa punem caciulita si sa trecem la treaba. Treaba care nu a durat foarte mult, am ales pozitia caprita unde am admirat fundul ei bombat si intr-un timp scurt am si finalizat in balonas.

Inca o mica igienizare si am mai schimbat cateva vorbe pana m-am imbracat.

Note nu prea dau dar las aici impresiile in urma intalnirii:

Locatia - am spus destul de centrala si usor de ajuns din zona Splaiul Unirii, apartamentul este ok, am avut prosop curat la baie nu am gasit vreun impediment.

Actul in sine: Elena este o tipa care se implica, ofera o prezenta calda prin atitudinea ei si cum se comporta de cand intri pe usa, are corp de teen, oralul chiar mi s-a parut bun, contre oferite de ea la pozitia caprita.

Amenda achitata - 200 lei ptr 30 min

Elena - spuneam cea happy ptr ca de cand mi-a deschis usa si pana la sfarsitul intalnirii a avut zambetul pe buze, vorbareata, atitudine pozitiva, atenta la ce am discutat, pot spune ca are atitudine pro client.

Per total ma declar multumit, @elenamaria94 multumesc frumos ptr momentul oferit si vibe-ul pozitiv cu care am plecat de la tine si chiar m-a tinut o buna parte din zi, ramane si sper sa ne revedem in curand 😘

PS: suntem trecatori prin viata si din cand in cand tre sa ne mai facem si putin de cap, dar sa nu uitam bunele maniere.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...