Sari la conținut

Mellena prima data la tine in oraș 0721481222


Postări Recomandate

Sautare,

 

Se poate trece la testate i-am făcut aseară o vizita, pozele sunt reale, locația in Isaran Residence, fata arată foarte bine.

Programarea a fost făcută telefonic respectata fără probleme,

 

Locație 10

Aspect 9

ON - 9

NP 10

GFE 10

 

Halat 200 o finalizare.

 

Nu te grăbește, nu este cu ochii pe ceas, am stat după și la o tigara.

Foarte comunicativa, are și colega dar nu am reușit sa ma intersectez cu ea.

 

Mulțumesc!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Am fost și eu zilele trecute. Mulțumesc forumului pentru topic, altfel sigur nu ma duceam după anunțul din publi, ca pozele păreau fake, dar chiar sunt adevărate, ceea ce nu se vede, sânii alea buni rău de tot, doar în filme am văzut asa ceva (si cred ca am văzut multe) atitudine supe ok, în pat se mișcă bine, oral bunicel, cu încercări de deep, la poziții nubse comentează, umectare naturală, sincer de câteva ori trebuia s-o opresc ca sa nu ma termin.

Pentru mine a fost o experienta excelentă, declarați 200 de ron la inceput, bine meritați.

 

Locația 9

Atitudine 10

Aspect 10

Oral 9

Normal 10

 

Recomand, sper sa rămâne în Brasov.

  • Like 2

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Vizitata si de mine si ma bucur ca am prins-o inainte sa plece. Am inteles ca nu au de gand sa ramana pe la noi, deci daca aveti de gand...grabiti-va.

 

Locatia: 9 in avangarden

Atitudine:10 nu se grabeste, parca ar fi vrut sa mai stau cu ea.

Aspect: 9 blonda, slaba dar cu forme (+silicoane), arata bine

Oral: 9,5 am ales protejat, dar a fost foarte bine executat

Normal: 10 aici am bifat doar LOT si se pricepe

Tarif: 200 pt 30 de min, eu in 7 min eram gata 😀

Per total merita vizitata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Draga Mellena noi in centrul tări suntem mai prosti,ai 4 țațe de vrei 200 pe finalizare? Sau mergem pe principiul dacă nu ar fi fraieri nu ar trai șmecheri?

Vorbeste in numele tau!

Dupa cum vezi, are clienti!

Nu vrei sa dai 200 sau 400, evita anuntul ei. Si abtinete! Oricum nu va scadea tariful ca vrei tu!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Draga Mellena noi in centrul tări suntem mai prosti,ai 4 țațe de vrei 200 pe finalizare? Sau mergem pe principiul dacă nu ar fi fraieri nu ar trai șmecheri?

Poate are chiar 4 tate, dar postarea ta demonstreaza ca tu nici coaie nu ai, de "creer" ce sa mai zic.

Link spre comentariu

Nu ofera franch kiss de ce sa ii plătesc 200 sau 400 ? In plus clientii de pe nimfomane sunt mult mai selectiv decât cei de pe de publi24 ( ea are si acolo anunt ) asta denota ca nu o intereseaza decat banii, nu sa satisfacă clientii, ea nu cauta "clienti pieptanați". Sunt multe altele care cer ala fel si se implica de 2 ori mai mult decât ea. Sa fim seriosi si realiști. Trebuie să lucreze mult cu ea.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Nu ofera franch kiss de ce sa ii plătesc 200 sau 400 ? In plus clientii de pe nimfomane sunt mult mai selectiv decât cei de pe de publi24 ( ea are si acolo anunt ) asta denota ca nu o intereseaza decat banii, nu sa satisfacă clientii, ea nu cauta "clienti pieptanați". Sunt multe altele care cer ala fel si se implica de 2 ori mai mult decât ea. Sa fim seriosi si realiști. Trebuie să lucreze mult cu ea.

Ai fost la ea? Sau iti dai cu presupusul?

Idem raspunsul pentru @mihairazvan.

 

Toti suntem liberi sa alegem. Si ele si noi. Cu riscul sa ma repet a nu stiu a cata oara: nu iti convine tariful, treci peste anunt. Lasa-i pe cei carora le convine tariful.

Aceste comentarii nu isi au rostul, cu siguranta nu va lasa la pret. Mai ales ca nu vrea sa se stabileasca aici.

 

PS: anunt pe publi au si unele fete de la top!!😃😃😃

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Draga Mellena noi in centrul tări suntem mai prosti,ai 4 țațe de vrei 200 pe finalizare? Sau mergem pe principiul dacă nu ar fi fraieri nu ar trai șmecheri?

Boss, nu vrei sa îți facă si o muie moca?

 

Respecta ca să fi respectat. Daca e prea mult pentru tine mergi la mol și acolo găsești muult mai ieftin așa ca pentru buzunarul tău.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...