Sari la conținut

0754757907 satena Universitate


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anuntul: "MINIONA, 22 de ani, reala, poze din locatie. Alaturi de mine vei cunoaste adevarata arta a sexului. Fanteziile tale vor devenii realitate. Suna-ma si cu siguruanta va fi cea mai buna alegere. Universitate,"

 

Am verificat pozele pe google si nu par a fi furate, dar am impresia ca le-am mai vazut undeva. O recunoaste comeva?

post-49928-0-91476700-1373970631_thumb.jpg

post-49928-0-32840800-1373970632_thumb.jpg

post-49928-0-00973100-1373970633_thumb.jpg

post-49928-0-62781000-1373970633_thumb.jpg

Link spre comentariu

am fost eu la ea acum vreo 2 saptamani.

locatia este acum pe campineanu/universitate, desi zilele trecute am incercat sa sun pe numarul 0754757907 si intra casuta vocala.

locatia este defapt o garsoniera in care mai activeaza o diva, nu stiu exact la ce numar raspunde...doar ca are o strungareata destul de evidenta.

dama este intr-adevar miniona, poate pe la 1.53 asa, dar draguta la fata, sani mici, pisicoasa.

pielea este fina, frumos intinsa si ofertanta la manipulat.

a inceput cu un oral neprot decent, cu schimbari de ritm si ceva atentie pe sub, dar nu e de referinta. am continuat cum mi-a spus ca-i place, adica 

caprita pe marginea patului, cum dealtfel am si finalizat in durexul pe care il adusesem de acasa.

despre program nu am intrebat, dar imi amintesc ca am mai sunat saptamana trecuta in jur de 11 si desi telefonul suna, nu mi-a raspuns.

notele evident subiective : oral nepro 8, aspect 8, gfe 9, normal 8

am platit 60 lei o finalizare, cerea 50. nu face cim, despre fk n-am intrebat, dar nu m-a lasat sa cred ca ar vrea... ora este 100 leuti greuti

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pozele par a fi reale, dar nu bag mana in foc.

Am fost la ea saptamana trecuta pentru o descarcare rapida. Locatia este pe Dimitrie Cantemir intersectie cu Marasesti, viz-a-vis de shaormeria Dristor. Fata sta singura intr-un apartament de 2 camere ( cred, nu am stat sa-l studiez ) curatel, baia acceptabila, de prosoape la baie nu m-am atins, erau 3 si toate ude. Fata este mica de statura, undeva pe la 1,50 - 1,60 m. De la spate arata bine, dar din fata e muzeu, fata aduce cu una din ciorile alea doua din desene, Heckle & Jeckle, sanii sunt foarte lasati, pe alocuri cu pielea zbarcita. M-a primit clasic, dupa usa, imbracata intr-un neglije rosu. Am purces direct in dormitor, decartat 50 ron - un numar, fata s-a dezbracat direct, fara invitatie la dus, fara nimic, dezbracarea si la actiune. A inceput cu un oral sa zicem bunicel, nu o ia prea mult in gura, se vaita ca are gura mica si ca la dimensiunea mea ( :laugh2 as fi vrut eu sa am un dragon dar ma incadrez in dimensiunea normala ) nu poate sa inghita mult. In schimb acorda atentie zonelor adiacente. A trecut deasupra din proprie intiativa ( am uitat sa precizez, am ales oralul protejat ), se misca bine, stramta, fara prea multa implicare, doar multa vorba si un zambet tamp pe fata. Am iesit din ea si am preferat sa-mi dau drumu in gura ei dupa o laba scurta. A luat un punct in plus de la mine datorita curateniei facute la locul de munca dupa finalizare si pentru ca a inghitit tot ce a stors. Dat fuguta la baie pentru o scurta igienizare deasupra chiuvetei ( in dus nu m-am riscat sa intru, nu prea mi-a inspirat incredere ), am iesit ud ( am preferat asa decat sa ma sterg cu prosoapele ude ), imbracarea si dus am fost.

Locatie: 7

Fata: 5

Oral: 7

Normal: 5

Anal nu face.

GFE: 6

Igiena: 8

50 ron / numar 100 ron / ora

Pentru o descarcare rapida in loc de laba merge, asta in cazul in care nu este nimic disponibil.

Nu mai revin.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut, tuturor. Nu stiu cum ai reusit misterroby sa dai de ea, ca eu incerc de la inceputul lunii august sa i-au legatura cu ea si nu reusesc. Are telefonul inchis de atunci si anunturi cu ea nu am mai vazut pe AT, stiind ca era activa in zona Universitatii din anuntul de pe AT. Cum ai reusit sa dai de ea., prin intermediul unui al nr. de tel. cu alt anunt si in zona Dimitrie Cantemir daca a fost asa, indiferent ti-as fi recunoscator, nu numai eu, banuiesc ca si altii ar fi la fel. Imi placea foarte mult domnisoara avand in vedere inaltimea ei, ceea ce m-a atras, avand o atractie la domnisoarele minione mai ales ca are 1,55m. Si daca ai ceva info, ti-as fi recunoscator daca le-ai impartasi cu noi, sau altcineva daca mai stie de aceasta domnisoara daca mai activeaza.

 

Va multumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. Pur si simplu am sunat la ea si mi-a raspuns din prima. Telefonul l-am luat de pe forum, am intrebat tariful si serviciile si daca e libera in 30 min. Cam asta a fost tot. La ce spui tu inseamna ca am avut noroc. Dupa cum am spus, locatia este sau era pe Dimitrie Cantemir intersectie cu Marasesti, vis-a-viz de shaormeria Dristor este un bloc in renovare cu schelele pe el putin spre Tineretului, domnisoara sta sau statea in acel bloc la una din acele scari la etajul...cred ca deja am dat prea multe detalii aici, daca vrei adresa mai exacta te rog da-mi un mesaj pe private, nu cred ca regulamentul imi permite sa detaliez aici adresa domnisoarei. Din discutia avuta cu ea apartamentul era inchiriat destul de recent ( fosta locatie nu a dezvaluit-o ) si isi cauta colega.

In mare cam asta e tot legat de locatia domnisoarei si despre modalitatea in care am dat de ea.

Sper ca am fost de ajutor.

Pentru orice alte detalii rog sa mi se trimita mesaj.

 

Multumesc.

Salut, tuturor. Nu stiu cum ai reusit misterroby sa dai de ea, ca eu incerc de la inceputul lunii august sa i-au legatura cu ea si nu reusesc. Are telefonul inchis de atunci si anunturi cu ea nu am mai vazut pe AT, stiind ca era activa in zona Universitatii din anuntul de pe AT. Cum ai reusit sa dai de ea., prin intermediul unui al nr. de tel. cu alt anunt si in zona Dimitrie Cantemir daca a fost asa, indiferent ti-as fi recunoscator, nu numai eu, banuiesc ca si altii ar fi la fel. Imi placea foarte mult domnisoara avand in vedere inaltimea ei, ceea ce m-a atras, avand o atractie la domnisoarele minione mai ales ca are 1,55m. Si daca ai ceva info, ti-as fi recunoscator daca le-ai impartasi cu noi, sau altcineva daca mai stie de aceasta domnisoara daca mai activeaza.

 

Va multumesc!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut, ms pt. detalii.Eu sincer incerc de la inceputul lunii august sa i-au legatura cu ea si nu reusesc. Are telefonul inchis de atunci si anunturi cu ea nu am mai vazut pe AT, stiind ca era activa in zona Universitatii asa era specificat in anuntul de pe AT. Cum ai reusit sa dai de ea, nu stiu ai avut noroc, eu incerc si are telefonul inchis. Nu am avut timp sa merg la ea sa o vizitez si cand am avut nu am mai gasit-o. Si cu detalii despre locatia exacta ar fi de foarte mare ajutor, dar mi-ar fi aiurea sa ma duc acolo direct si cine stie peste cine dau de m-a i-a cu matura la alergat :)))))) in caz ca si-a schimbat locatia. Chiar aiurea ca si-a schimbat locatia si nici macar un anunt cva pe nicaieri si plus tel. inchis. M-a atras foarte mult ca este miniona gen 1,55 asa pare si chiar vroiam sa ii fac si inca vreau sa ii fac o vizita. Multumesc mult!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...