Sari la conținut

Alexa&Inna? Show LZB 0725822793


radu77

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Faina bruneta. Sun maine cand nu o sa am politia pe cap si va anunt. Cu toate ca sunt foarte sceptic. Frumusele, slim dar nici uscate, tatuajele frumoase dar tipice de pitipoance puse pe facut bani repede de pe publi, Deja e trend. 

Si intotdeauna eu am un pitic care ma streseaza. Cine le face pozele? Ori mai e una si deja e cuib, ori au peste ori un client. Ultima varianta e posibila dar rara.

Vedem.

Link spre comentariu

Si intotdeauna eu am un pitic care ma streseaza. Cine le face pozele? Ori mai e una si deja e cuib, ori au peste ori un client. Ultima varianta e posibila dar rara.

 

Vedem.

 

Au apărut telefoane care le programezi si iti face poze singur. La intervale de timp. Dar e posibil sa le pozeze si crocodilii

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Si intotdeauna eu am un pitic care ma streseaza. Cine le face pozele? Ori mai e una si deja e cuib, ori au peste ori un client. Ultima varianta e posibila dar rara.

 

Vedem.

 

Au apărut telefoane care le programezi si iti face poze singur. La intervale de timp. Dar e posibil sa le pozeze si crocodilii

 

Dreptate ai cu tehnologia. Dar hai sa fim seriosi, care posibilitate e mai probabila in cazul de fata?  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gaborumihai
Reputație: 0

Faina bruneta. Sun maine cand nu o sa am politia pe cap si va anunt. Cu toate ca sunt foarte sceptic. Frumusele, slim dar nici uscate, tatuajele frumoase dar tipice de pitipoance puse pe facut bani repede de pe publi, Deja e trend.

Si intotdeauna eu am un pitic care ma streseaza. Cine le face pozele? Ori mai e una si deja e cuib, ori au peste ori un client. Ultima varianta e posibila dar rara.

Vedem.

Bruneta este iza de pe forum . Aka Alexandra . Cu placere .

Link spre comentariu
Vizitator gaborumihai
Reputație: 0

Ce servicii ofera?

Dai un telefon si intreaba .Nu am cum sa iti spun eu ce servii ofera , eu am bagat ceva fise acolo si este normal ca serviciile sa difere. Oameni buni va duceti la curve @!!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...