Sari la conținut

Big clit


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bun si atat. Oricum, esti singurul de pe forumul asta care ma stimeaza.

P.S. Si reciproca e valabila.

Nelutule care fatuca ti-a tras teapa de te simti nestimat?

Uite, iti fac eu declaratie de dragoste: iubesc recenziile tale, cred ca m-au facut sa economisesc cateva mii de euro, cel putin, de-a lungu anilor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nelutule care fatuca ti-a tras teapa de te simti nestimat?

Uite, iti fac eu declaratie de dragoste: iubesc recenziile tale, cred ca m-au facut sa economisesc cateva mii de euro, cel putin, de-a lungu anilor

Nu e vorba despre vreo fata. Glumeam si eu cu stresantul (fostul bachus) pe care-l stiu de-o vesnicie.

P.S. Ma bucur ca (sau cand) pot fi de folos.

Cele bune!

  • Like 2
Link spre comentariu

Băieții cucuieții, ceva informații noi legate de topic aveți? Ați văzut vreun clit demn de băgat în seamă? Sau tot cu gândul la bere? :)) Ca, sincer in perioada asta, o ieșire corectă ar fi mai tare ca sexul...

Link spre comentariu

Nimic actual. A fost la un moment dat una Ayshe, nu mai găsesc topicul, cică ar fi avut ceva clit demn de băgat în seama, dar când am sunat-o sa merg la ea mă certa la telefon nebuna ca de ce o deranjez si de unde am numărul ei...m-a bufnit râsul credeam ca glumește, asta din moment ce nr era si aici și pe publi. Nu am fost la ea. De atunci nimic 

Link spre comentariu

Probabil ca nici n-o sa vezi de le ea poză aici, dar real life e mega deschisa din ce văd aici. Eu am fost de vreo 2 ori la ea acum muuulti ani, sa tot fie vreo 15, când era pe Labirint. Nu m-a atras, dar făcea de toate atunci, era ok și dacă mai țin bine minte avea labiile mari, clitorisul sincer nu mai știu, eram mai pasionat de bunaciuni pe vremea aia decât de fetishuri 😂 Poate o sa merg iar la ea cândva, așa doar din curiozitate. In același timp, când știi ca una tot cu asta se ocupă din Cretacic până în zilele noastre, parcă nu-mi mai vine sa merg... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 02.03.2021 la 10:46, bodostanca a spus:

multi spun de Lore , dar ma enerveaza ca imi pare ca e singura fata care nu si-a postat pizda nici macar o data si chiar nu inteleg de ce..arata tot,tate cur..nu se ascunde la fata sa zici ca vrea discretie maxima sau ceva..si nu da o poza cu pizda.

Lore are "sarpele mare "

 

La 02.03.2021 la 10:46, bodostanca a spus:

multi spun de Lore , dar ma enerveaza ca imi pare ca e singura fata care nu si-a postat pizda nici macar o data si chiar nu inteleg de ce..arata tot,tate cur..nu se ascunde la fata sa zici ca vrea discretie maxima sau ceva..si nu da o poza cu pizda.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...