Sari la conținut

Big clit


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Salutari, știți vreo tipă care poseda un clitoris mare, 1-2 centimetri?

Exista femei, care nu pot obține orgasm clitoridian, decât la 3000 rpm.

Deci, nu e o regulă...

Chiar daca ai fost la multe femei și ai o oarecare experiență...femeile se excita diferit.

Nu exista un ritm universal, fiecare femeie avandu-l pe al sau. ;)

Link spre comentariu

Lore cea de 40+? Am fost la ea acum vreo.. Pfff... 13-14 ani. Nu-mi amintesc să-mi fi atras atenția clitul ei, dar parca labiile mari. Apropos.. Off-topic, mi-a luat-o si a băgat-o singura si in cealaltă gaură ðŸ˜ðŸ˜ acum vad ca e exclus. Oricum era profi fata si pe vremea aia, dar atunci găseai mai multe fete frumoase. Daca mai știți vreuna, feel free to share :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Merci cozonaq, nu e ceea ce caut plus ca nu ma deplasez atâta decat dacă se nimerește sa fiu in zona. Într-adevăr am văzut pe București, am tot cautat dar nu o mai gasesc, o milf 45+ cu un clit impresionant. Era undeva pe forum postat link-ul catre ea, dar nu am mai găsit ca să-l atașez aici, sorry. Ca descrierea 45+ani, poze semi-profesionale, îmbrăcată într-un sacou si fusta alba, ciorapi negri și-și arata totul fără perdea. Se vedea clar clitul mult mai mare decât media. Deci aparent pe Tm nu sunt... :) bine totuși ca se poate vedea un squirt măcar :)))

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Cum ar fi sa vina ea la Timisoara ? :)

De-a lungul timpului i-am tot scris...și eu, și mai câțiva colegi cu reputație mult mai bună decât a mea :)

Am văzut că nu de mult chiar și tu i-ai scris pe topic.

Nu știu dacă o să vină vreodată pe aici...

Sincer nu țin neapărat să ajungă, adică eu mi-am făcut damblaua.

 

Eu vin cu următoarea idee :)

Mai aruncați și voi un ochi pe alte orașe și dacă vedeți ceva ce vă place, puteți face o propunere (de nerefuzat) fetelor respective.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Din lipsa de informații concrete, se poate închide topicul, din partea mea :)

Eu te-aș fi ajutat cu dragă inimă, dar nu practic cunni și nu prea știu cam care ar fi respectivele care să se încadreze în cerințele tale.

Pare rău, poate te ajută totuși alți colegi binevoitori :)

Baftă!

Link spre comentariu

Dacă ești dispus la deplasări mai lungi sau ai drum vreodată prin București, ți-o recomand pe Corina

https://nimfomane.com/forum/topic/21100-●❤corina♡zona-rond-alba-iulia-blv-burebista-●0768697503-♡-sms-apel-sau-whatsapp-incall-outcall/page-89

cei care ati fost la Lore, o puteti compara va rog cu Corina? e mai mare in labii sau nu Lore decat Corina? Multumesc!

Link spre comentariu

Am fost la Raisa. Nu are clitoris deloc mare, nu se încadrează deloc la categoria asta, eventual se poate spune de labii ca sunt măricele dar nu e nimic wow. Fata per total ok, tatuaje multe (nu sunt fan), fund misto, dar ii lipsește tonusul muscular, e molicica. Deci, căutarea continuă :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ca de obicei... Barbatii nu deosebesc clitorisul de labii... Mai! Ne faceti de ras! 

Zi-ne tu care e diferenta. Ca prea le stii tu pe toate. Dar, la cat de scartar esti, nici asta nu o sa o faci. Intri pe aici din an in Pasti si ne iei pe toi la .ula.

P.S. Stresantule, si tu imi esti cel putin la fel de drag pe cat iti sunt si eu tie. Sper :laugh2.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:hasta la vista
  • Oras:hasta la vista

Zi-ne tu care e diferenta. Ca prea le stii tu pe toate. Dar, la cat de scartar esti, nici asta nu o sa o faci. Intri pe aici din an in Pasti si ne iei pe toi la .ula.

P.S. Stresantule, si tu imi esti cel putin la fel de drag pe cat iti sunt si eu tie. Sper :laugh2.

Lectile de clitorism se dau la o bere.  Pot aduce si ilustratii grafice explicite.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Lectile de clitorism se dau la o bere.  Pot aduce si ilustratii grafice explicite.

 

Sau un suc in cazul meu.

P.S. Nu mi-ai zis, iti sunt la fel de drag precum iti eram odata?

Vreau și eu să asist la lecțiile alea ;)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vreau și eu să asist la lecțiile alea ;)

Lasa-l, ca numa' gura-i de el. Nu stiu daca si in cazul limbii e la fel. La lectiile de clitorism te invit eu. La urmatoarea escapada. Cand o fi. Ce zici, te bagi?

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Lasa-l, ca numa' gura-i de el. Nu stiu daca si in cazul limbii e la fel. La lectiile de clitorism te invit eu. La urmatoarea escapada. Cand o fi. Ce zici, te bagi?

Normal ca mă bag! :giggle:

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...