Sari la conținut

vreau sa vin la voi ❤❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna ziua,

 

Am vizitat eu ieri domnișoara.

Am făcut programare pe whatsapp unde domnișoara răspunde destul de repede.

Am ajuns in locație o garsonieră centrala modesta, fiind prima zi când a ajuns nu are multe dotări la dus.

Am achitat suma de 250 Ron pentru 1H de la început că cică așa se face la ....

Am intrat la un dus scurt pentru împrospătare la ieșire domnișoara m-a aștepta deja pregatita de acțiune.

A început direct cu montatul protecției și a început oralul protejat. Eu deobicei opteze daca se poate la ON dar nu am fost întrebat aici.

După carea am trecut la un NP unde se mișcă destul de ok cu ea deasupra unde am și finalizat undeva după 15-20 min.

După primul act a făcut un masaj aici nu pot sa zic daca e ok mi-e îmi place să fiu mângâiat deci mi-a placut.

A început Nr 2 tot OP după ceva vreme am trecut la căpriță și încă câteva poziții și am finalizat pe sâni ei.

Notele

Locație: 7.5/8

Oral: 8.5 daca ar fii fost fara dădeam mai mult.

NP:-9 se mișcă bine nu comentează cam lărguță pentru soldățelul meu☺ï¸

Preț 100lei 1 tragere😋 250lei ora

Oferă și finalizare faciala sau orala +50lei

De recomandat eu recomand eu o sa mai vizitez zilele acestea poate a 2 va fii și mai bine 😜

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salutare! Am vizitat dameza si a fost o experienta ok! Tipa e joviala , stie sa se faca placuta , m-a servit cu un pahar de apa si din vorba in vorba am trecut la actiune!

Desi nu sunt adeptul ON-ului sa repezit la soldat fara sa ma intrebe daca vreau protejat si m-am lasat dus de val(am vrut sa vad ce poate) , e ok cu scuipat pe pl si ceva atentie spre sateliti ,dar am vazut si mai bine.

Am trecut apoi la ladyontop si aici chiar se descurca binisor desi nu are contact vizual cu partenerul si nici de FK nu am avut parte(probabil nu a fost chimie cum zice ea). Dupa cateva schimbari de ritm am trecut in pozitia mama iedului unde am finalizat glorios avand o priveliste faina domnita aratand foarte bine din spate!

O chestie nasoala sunt peretii foarte subtiri si se aud vecinii !

Am facut un dus la plecare scurt si dus am fost.

Locatie 7-8

ON 8

Aspect 8 genul mai Bbw mie imi plac

NP 8

Gfe 6

Halat 100 /finalizarea dtd 25 min nu am simtit ca am fost grabit!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...