Sari la conținut

Bruneta draguta - 0722175077 / 0727243387


Postări Recomandate

  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

De trecut o data...

A aparut ieri urmatorul anunt in publi24:"sexy,tandra,ofer clipe fierbinti domnilor seriosi si manierati, te astept in locatia mea intima si discreta. - 0722175077". Curios cum sunt, zic hai sa o vizitez. Asa ca am sunat-o si am stabilit o intalnire. I-am spus ca in maxim o jumatate de ora sunt la ea. dar cum traficul era destul de lejer, dupa mai putin de 15 minute o sun si ii spun ca am ajuns pe strada pe care mi-o indicase (undeva in Soarelui, in apropoiere de hotel Lido, ceva mai in fata spre Lidia). Fata imi spune numarul blocului cu rugaminatea de a reveni cu un telefon cand ajung in fata scarii pentru a-mi da codul de la intrare. De remarcat ca la telefon e foarte dragutza (desi putin cam falsa) in sensul ca din dragule nu te scoate. Imi da codul si urc la etajul 2. Blocul desi e unul mai vechi, interiorul e nou amenajat. Camera de lucru e simpla, cu un pat, un scaun mic si o masa. Baia e mica (cel putin cea in care am fost eu), cu o cabina de dus la fel de mica, dar curata si cu gel de dus (femeiesc) in ea. Prospop curat, dar putin umed, luat de la uscat. Fata nu mi s-a parut a fi cea din poze (desi la telefon mi-a zis ca sunt pozele ei - am crezut-o pentru ca la o simpla cautare nu mi-a returnat nimic), in sensul ca e putin mai stearsa la fatza. Dar cine stie, poate machiata si aranjata, o fi. Sanii sunt insa aproape identici (mari si lasati-nu i-am cantarit insa sa vad daca au aceeasi greutate :laugh2). La fatza repet, nu e chiar asa de dragutza ca si cea din poze, insa nici urata nu e. La corp e putin mai plinutza (cam 65 de Kg, in jur de 1,70 m) insa fara forme atragatoare. In sensul ca nu m-au atras la ea decat sanii. Dupa igienizarea de rigoare am revenit in camera de lucru si m-am intins pe pat. Care in paranteza fie spus e destul de mare si curat. Fata se pare ca nu stie ce-i ala GFE, motiv pentru care a trecut direct la supt "nellu mic". Singurul plus e acela ca o face foarte bine. Nu foloseste deloc mana. Il ia si ti-l plimba prin gura de te innebuneste. Da si din cap cand ti-o suge, face si deep, cu alte cuvinte foarte bun. Ca la un semn, fata se opreste si ia prezervativul, desi eu nu i-am cerut asta. Il pune cu gura si mai face, sa zic, un minut de oral. Dupa care ma intreaba: cum vrei, pe la spate? Zic nu, eu deasupra! Credeam ca voi avea parte si de ceva F.K., insa tinand cont de faptul ca si-a dat capul mult pe spate nu am ajuns decat sa o pup pe gat si putin pe barbie. Ce-i drept, nici eu nu eram foarte convins ca vreau F.K. dar putea macar sa nu-mi ingradeasca aceasta posibilitate. La normal geme parerea mea destul de teatral, insa nu poti sa zici ca nu te simti bine. Nu de alta, dar gemetele sunt in ton cu actiunea. Fata destul de larga, semn ca au mai fost si altii inaintea mea pe acolo (macar cateva sute). Dupa 2-3 minute de misionar, i-am cerut sa se intoarca, virgula, cu spatele. Privelistea nu a fost una nasoala, motiv pentru care dupa 2 minute cred mi-am dat drumul in balonas. N-am intrebat ce-i drept daca face finalizari speciale, nu m-a interesat. Am primit doua servetele umede pentru a-mi da jos prezervativul, am mai facut un dus scurt si dus am fost. Toata actiunea a durat mai putin de 30 de minute, poate mai mult spre 20. Taxa "de mediu": 100 de lei, bani solicitati inainte si dusi in alta incapere. De spus ca mai are o colega, pe care nu am vazut-o pentru ca avea client, dar despre care mi-a spus ca e cam ca si ea, dar putin mai scunda. Note:

- locatie: 8,5 (curat totul insa nu foarte frumos mirositor - era un miros inchis)

- aspect fata: 8 (cu un plus pentru sani)

- igiena fata: 8 (nu am simtit nimic suspect, poate doar un usor miros nu tocmai proaspat din guritza)

- atitudine: 6 (desi placuta la telefon, odata ajuns nu cred ca am schimbat mai mult de 5 fraze)

- GFE: inexistent

- oral: 9,5 (mie unul mi-a placut mult)

- normal: 7,5 (cam largutza si teatrala. Nu te mangaie, nu da contre, nimic)

- raport calitate/pret: 8

Eu unul nu stiu daca voi reveni, poate doar pentru oralul foarte bun.

P.S. Fata sigur nu e noua. Parerea mea ca e re-locata de undeva din Sud (poate chiar Capitala). Sper sa nu ma insel.

 

 

post-50122-0-43699900-1374075915_thumb.jpg

post-50122-0-16004800-1374075918_thumb.jpg

post-50122-0-97475500-1374075920_thumb.jpg

post-50122-0-86518800-1374075926_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Pozele sunt false colegilor.

Si mai multe poze aici : http://rubmyboob.pl/bigboobsnaturaltits/hosted/406aki/hosted.php?id=2010377

La o simpla cautare : http://peperonity.com/go/media/17645755!3http://www.planculmontreal.com/page/30 - poza 3 in jos.

Colegule nellu76, poate seamana fata, dar sigur nu este dansa.

 

O zi buna tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

ok. povestea mea e oarecum similara. clar nu e tipa din poze si era de asteptat la 100/nr sa nu fie, dar omul e slab si mai greseste :)))

 

deci, am vazut anuntul, am sunat, ea a raspuns si a confirmat ca e cea din poze. eu nu prea avem timp si mijloace sa verific pozele si am zis hai sa merg ca poate e bulan. programare tot asa din aproape si nu da semne ca ar face programare la ora fixa. cred ca e genul primul sosit, primul servit. in fine, am avut noroc si am ajuns in timpul estimat si  nu luase pe nimeni.

fata de la capitala, tocmai acomodata in zona Soarelui nu prea stie sa dea indicii, dar m=am descurcat si fara. ajuns la locatie, realitatea n-avea nicio treaba cu pozele, atat fata cat si fizic (e plinuta). intr=adevar are sanii mari, dar nu cred ca-s la fel de mari ca ai XXXistei. normalul era sa zic ca nu raman si pa, dar combinatia sanii ei, comoditatea mea (n-aveam chef sa mai sun la altele) au jucat impotriva mea si am ramas.

in locatie mai era cineva, nu stiu daca colega sau 'coleg', cert e ca mi s-a zis acelasi lucru...are client...putin cam ciudat ca nu are anunt, dar nah,,,,o fi vreo zana in comparatie cu ea.

legat de tipa...la fata e sa zicem comuna (cea din poza e beton), n-as zice ca e convingatoare. corpul e si in aceeasi categorie, poate chiar mai jos. are kg in plus. plusurile ei ar sanii :D si faptul ca e mai inalta.

felul ei de a fi este amabil, dar distant, un fel de curva cu km multi si cam satula...totusi, nu este nesimtita sau chitita sa scape de tine, dar nu cred ca s-ar putea aprinde vreo scantaie, it's 100% business. Bine, probabil a sesizat si ea ca eu nu-s prea multumit de ce am gasit la piata, totusi s-a straduit sa fie rezonabila.

Legat de prestatie, si mie mi s-a parut ca la oral se stie bine chiar daca sare direct pe ea. mai scoate un pic de sunete si combinat cu smecheriile care le face, plus ca e destul de docila a iesit un oral bun si destul de lung (cateva minute). la normal, s-a pus pe spate si am incercat diverse variatii la misonar si cu cracii pe sus. mai geme, mai una alta...si pac finalizare. intradevar e cam larguta, dar nici ea nu e tocmai genul slim. totusi, am putut sa o simt bine prin pozitionare adecvata.

am mai schimbat niste vorbe la final, dar era evident ca  erau de mega-complezenta. si dus am fost. totul la in jur de 20 de minute (numarul asta mic de minute la mine e direct asociat cu nivelul de multumire). taxa de mediu sau prima de vacanta tot 100ron si tot la inceput cu caratul in alta camera.

 

note: 

locatie: 8 (curat, pat ok, prosop curat....posibil sa fi fost primul client)

fata: 7 (de remarcat sanii mari, dar lasati si moi, totusi atragatori)

oral: 9 (chiar mi-a placut....e pe genul soft, dar cu senzatii)

normal 7 (s-a implicat sonor)

gfe: ce e aia? (nu e vorba de lipsa FK)

atitudine: 7 ( e normala face to face, nu face figuri, te minte la telefon cu pozele)

 

concluzie: am futut o grasa! si m-am lecuit! bafta!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/alina/7b0d647e7d69665f.html

Eu am sunat parea cam sictirita la tel am cerut detalii 200 ron /h oral np normal p, la sf conversatiei nici nu a mai salutat, a incercato cineva asa e mereu sau doar a avut un moment, nu as vrea sa merg sa dau 200 aiurea

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Ar putea sa fie cea de aici

 

http://nimfomane.com/forum/topic/14279-bruneta-draguta-0722175077/

 

cei care au fost, confirma ca nu e cea din poze

 

Eventual se pot unii thread urile, probabil fata si a schimbat numarul

 

Acum cateva zile a flegmat un priten pe muia uneia de la tel. a zis ca ea e in poze si cand a ajuns la ea.... surpriza, era verisoara cu Muma Padurii.

 

Evo, zicea prietenul tau in ce zona era gagica ? :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...