Sari la conținut

Doamna matură 40 de ani-0725114488


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hello !

 

Am fost la tipa din imagine, confirm ca este cea din pozele de mai sus, insa cu tenul mai inchis la culoare "bronzata"

M-a sarutat chiar de la usa, am fost un pic surprins.

Am fost la dus am stat un pic de vorba, platit 300 lei pt o ora.

Mers in camera, ne-am intins pe pat ne sarutam, geme frumos (fals evident) e smechera, dar stie sa se faca placuta, fara sa iti dai seama (daca esti amator) pe mine insa nu m-a dus de nas, dar am intrat in rol pt ca vroiam sa o fut.

A inceput sa ma sarute...sa imi faca oral, destul de bunicel dar nu senzational...Am vrut sa ii dau limbi si eu asa ca am inversat rolurille..dupa care am luat prezervativul, l-a pus ea...si am inceput sa o fut misionar sa o sarut sa ii sarut sanii...pe urma de la spate...eram un pic obosit..si am zis sa ma finalizeze...cand ne sarutam

 

Note:

 

Aspect fizic: 8 sani ok dar cam lasati, fund ok fata ok, dinti ok

Igiena : 8 fara mirosuri suspecte, ma deranjeaza ca a fumat fara sa intrebe daca am ceva impotriva.

Locatie: 10 baie curata, prosop curat, sampoane, geluri etc..camera de actiune fara miros, curata.

ON:8

NP: 8

GFE: 9

FK: DA

Una peste alta, o fire prietenoasa, dar pt mine nimic senzational, nu mai revin...mai bine plateam o finalizare, aveam asteptari mai mari.

 

Timp: ceva mai mult de 1h door to door dar actiunea cam 20 de minute..

 

Bafta !

La 300 pe ora, mai pun 100 si merg la Jasmine. Pentru o milf cere cam mult.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna

 

Am fost la aceasta doamna acum ceva vreme, inca de cand am ajuns s-a produs un click.

M-a sarutat de la usa ceea ce mi-a dat cumva incredere, super deschisa, prietenoasa, m-a invitat la un pahar de suc, am stat un pic de vorba..ok un pic mai mult recunosc, a fost o discutie interesanta, dupa care am mers la dus, totul in regula la baie incepand cu prosoapele, culminand cu sampoanele.

 

Intors, ajuns in camera ne-am intins in pat, am inceput sa ne mangaiem, sarutam...are o pereche de sani superbi, ochii la fel. A inceput sa imi faca un oral demential cu atentie la zonele limitrofe.

Funduletul este minunat numai bun de framantat, am gustat si din pizda ei zemoasa, se umezeste natural mi-am dat seama..am pus prezervativul si am inceput sa o fut, adora ii place ce face, am schimbat si in misionar..dupa care i-am zis sa imi scoata prezervativul, sa mi-o suga si sa ma termine cu mana (evident mi-as fi dorit finalizare orala, dar nu accepta) am finalizat glorios pe sanii ei imensi, am umplut-o a zambit, precum o dama care e satisfacuta de munca prestata doar citindu-mi privirea, putea privi usor satisfactia mea. Mi-a placut ca vorbeste pervers si intretine acest dialok kinky in timpul actului ceea ce pt mine un plus, alte cadâne se uita câş daca le zici ceva, de parca sunt printese si ele te platesc, nu invers.

 

Acestea fiind spuse, am mers la dus sa ma spal, am revenit in bucataria open space, am stat un pic de vorba si "ura si la gara".

 

Calificative:

 

Locatie: 9/10 pt ca nicaieri nu e mai bine ca acasa

Aspectul doamnei: 10 dpmdv, frumusetea si atractie e subiectiva

Comportamentul: 10 prietenoasa, nu te grabeste.

ON => 10

NP => 9

Gfe => 10cu mine a existat click

Singurul lucrul care m-a deranjat a fost ca fumeaza...si nu putin.

In rest, eu personal despre aceasta doamna pot spune ca as recomanda-o celui mai bun prieten sa isi faca de cap cu ea.

Intr-adevar pretul nu este mic, dar ceea ce ofera, pana la urma cred ca e echitabil, cel putin pentru mine a fost.

 

Bafta si pule tari !

  • Like 4
Link spre comentariu

Hello !

 

Am fost la tipa din imagine, confirm ca este cea din pozele de mai sus, insa cu tenul mai inchis la culoare "bronzata"

M-a sarutat chiar de la usa, am fost un pic surprins.

Am fost la dus am stat un pic de vorba, platit 300 lei pt o ora.

Mers in camera, ne-am intins pe pat ne sarutam, geme frumos (fals evident) e smechera, dar stie sa se faca placuta, fara sa iti dai seama (daca esti amator) pe mine insa nu m-a dus de nas, dar am intrat in rol pt ca vroiam sa o fut.

A inceput sa ma sarute...sa imi faca oral, destul de bunicel dar nu senzational...Am vrut sa ii dau limbi si eu asa ca am inversat rolurille..dupa care am luat prezervativul, l-a pus ea...si am inceput sa o fut misionar sa o sarut sa ii sarut sanii...pe urma de la spate...eram un pic obosit..si am zis sa ma finalizeze...cand ne sarutam

 

Note:

 

Aspect fizic: 8 sani ok dar cam lasati, fund ok fata ok, dinti ok

Igiena : 8 fara mirosuri suspecte, ma deranjeaza ca a fumat fara sa intrebe daca am ceva impotriva.

Locatie: 10 baie curata, prosop curat, sampoane, geluri etc..camera de actiune fara miros, curata.

ON:8

NP: 8

GFE: 9

FK: DA

Una peste alta, o fire prietenoasa, dar pt mine nimic senzational, nu mai revin...mai bine plateam o finalizare, aveam asteptari mai mari.

 

Timp: ceva mai mult de 1h door to door dar actiunea cam 20 de minute..

 

Bafta !

Aici spuneai ca nu mai revii....iar apoi spui ca e Miss Univers.....care este recenzia reala ? cred ca nici una .... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Florinele...dupa cum vezi da, am revenit la ea, nu am zis ca e Miss Univers, am zis ca frumusetea e subiectiva.

Si da, in prima recenzia am zis ca nu as reveni...si ca sa vezi, am revenit!

 

Pana la urma nu are voie omul sa se razgandeasca?

 

Da, as mai reveni, dar nu acum..daca o sa mai fie poate peste 2 sau 3 luni..am gusturi diversificate ce sa fac? Te poti caca in gusturile omului?

Nu prea..

Link spre comentariu

Florinele...dupa cum vezi da, am revenit la ea, nu am zis ca e Miss Univers, am zis ca frumusetea e subiectiva.

Si da, in prima recenzia am zis ca nu as reveni...si ca sa vezi, am revenit!

 

Pana la urma nu are voie omul sa se razgandeasca?

 

Da, as mai reveni, dar nu acum..daca o sa mai fie poate peste 2 sau 3 luni..am gusturi diversificate ce sa fac? Te poti caca in gusturile omului?

Nu prea..

Deloc...doar ca te incurci in stiinta si vrei sa arati ca faci ceva ce in realitate nu faci....nu cred ca are sens sa o lungim....eu nu cred ca nu ai fost niciodata la madam...dar e doar parerea mea si nici macar nu conteaza...

Link spre comentariu

Deloc...doar ca te incurci in stiinta si vrei sa arati ca faci ceva ce in realitate nu faci....nu cred ca are sens sa o lungim....eu nu cred ca nu ai fost niciodata la madam...dar e doar parerea mea si nici macar nu conteaza...

Am gresit....cred ca nu ai fost niciodata la madam....in rest am scris bine.....adica mai pe romaneste daca tot faci recenzii false nu le fa diferit si fa pe mai multe topice ca si diversificare..... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu zic sa o lasi balta, ca o dai in penibilitati deja.

Probabil ma confunzi cu alte personaje de pe aici.

 

Sunt altii mai in masura decat tine care pot judeca daca am fost sau nu am fost. Am scris si stiu detalii leģate de doamna pe care le poate confirma si ea. Dar tu, de ce nu mergi sa ne confirmi daca e Miss Univers sau nu, astepti ceilalti sa faca probe pt tine, sau astepti vreo reducere de Black Friday?

 

Nu are rost sa umplem topicul cu porcarii, nu fac o meserie din asta, spre deosebire de tine care o lungesti aiurea.

 

Parerea ta NU conteaza pentru mine.

A fost ultimul coment cu tine, din partea mea, pe topicul asta.

Nu imi plac polemicile puerile.

 

Bafta !

Link spre comentariu

Eu zic sa o lasi balta, ca o dai in penibilitati deja.

Probabil ma confunzi cu alte personaje de pe aici.

 

Sunt altii mai in masura decat tine care pot judeca daca am fost sau nu am fost. Am scris si stiu detalii leģate de doamna pe care le poate confirma si ea. Dar tu, de ce nu mergi sa ne confirmi daca e Miss Univers sau nu, astepti ceilalti sa faca probe pt tine, sau astepti vreo reducere de Black Friday?

 

Nu are rost sa umplem topicul cu porcarii, nu fac o meserie din asta, spre deosebire de tine care o lungesti aiurea.

 

Parerea ta NU conteaza pentru mine.

A fost ultimul coment cu tine, din partea mea, pe topicul asta.

Nu imi plac polemicile puerile.

 

Bafta !

Reducere de indiferent care promotie ai primit tu daca tot ai fost la madam.Asta daca prima recenzie a fost reala.Te-ai milogit mult sa te primeasca gratis ? De fapt nu e nevoie sa raspunzi lumea a inteles ce s-a intamplat....markenting...marketing

Bafta ...la promovat  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Frumoasa faptura... Te asteptam Pe litoral...

 

este la noi in Cta...City Mall...am deschis eu topic la DG  "MILF-uri in vizita"

ar trebui sa ajungi la Bucuresti..

:icecream  este la noi in Cta ( sâc,sâc)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello !

 

Am fost la tipa din imagine, confirm ca este cea din pozele de mai sus, insa cu tenul mai inchis la culoare "bronzata"

M-a sarutat chiar de la usa, am fost un pic surprins.

Am fost la dus am stat un pic de vorba, platit 300 lei pt o ora.

Mers in camera, ne-am intins pe pat ne sarutam, geme frumos (fals evident) e smechera, dar stie sa se faca placuta, fara sa iti dai seama (daca esti amator) pe mine insa nu m-a dus de nas, dar am intrat in rol pt ca vroiam sa o fut.

A inceput sa ma sarute...sa imi faca oral, destul de bunicel dar nu senzational...Am vrut sa ii dau limbi si eu asa ca am inversat rolurille..dupa care am luat prezervativul, l-a pus ea...si am inceput sa o fut misionar sa o sarut sa ii sarut sanii...pe urma de la spate...eram un pic obosit..si am zis sa ma finalizeze...cand ne sarutam

 

Note:

 

Aspect fizic: 8 sani ok dar cam lasati, fund ok fata ok, dinti ok

Igiena : 8 fara mirosuri suspecte, ma deranjeaza ca a fumat fara sa intrebe daca am ceva impotriva.

Locatie: 10 baie curata, prosop curat, sampoane, geluri etc..camera de actiune fara miros, curata.

ON:8

NP: 8

GFE: 9

FK: DA

Una peste alta, o fire prietenoasa, dar pt mine nimic senzational, nu mai revin...mai bine plateam o finalizare, aveam asteptari mai mari.

 

Timp: ceva mai mult de 1h door to door dar actiunea cam 20 de minute..

 

Bafta !

 

Daca nu intrai in rol iti lua banii si te dadea afara cu un sut in cur :laugh2  :laugh2  :laugh2

Daca nu intrai in rol faceai laba, bine ca ai intrat in rol, baiat destept  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...