Sari la conținut

0759676224 - Alexandra - 28 ani - Calea Calarasi


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I-am facut o vizita acum cateva zile, fiind in zona. 

Locatia, langa Universiatea Hyperion, in blocuri. Aparatmentul in limitele decentei, simplu dar curatel. Cada curata, gel de dus. Prosop nu am cerut, il am mereu pe al meu.

Tipa pare a fi cea din poze, parul este inchis la culoare. N-as spune ca-i de ”etnie conlocuitoare”, dar oricum ten mai inchis. Cam 30 de ani cred.

50/15 min; 100/30 min; 150/1h Servicii oral si normal. 

Tipa arata suficient de bine pentru un fast futing, slabuta, un fund frumos cu o talie subtire. Sanii sunt cam obositi, lasati si moi (senzatia ca s-a ingrijit prea putin dupa o nastere si alaptare). De fapt senzatia generala este de provinciala trecuta mult prea devreme, datorata in mare parte unei ingrijiri precare. Cand spun ingrijire nu ma refer la curatenie. Nici vorba de mirosuri, etc. Tipa este curata, pasarica bine intretinuta. Cred ca mai avusese un client inaintea mea, neraspunzandu-mi la telefon cand am ajuns cam 15 min.

Oralul este protejat, bunut dar fara ceva de memorat. Am stat doar 15 minute si am vrut sa termin normal. 

Am schimbat 3 pozitii la normal, se misca binisor si se  umezeste. Incearca sa scoata niste gemete, nu m-au convins dar mi-a placut incercarea. Finalizat pe la spate unde imaginea fundului face toti banii. Si bucile si anusul, curat si pare nepenetrat vreodata.

Pacat, poate cu alte experiente de viata, ar fi fost o tipa super. Potential ar fi avut.

Note, poate un 7 pe linie sau 8 pentru intentie.

Frecventabila pentru vizite scurte, cand fugiti dupa paine daca sunteti in zona.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...