Sari la conținut

Caut Amanta


tmtmtm

Postări Recomandate

  • Oras:Pantelimon
  • Oras:Pantelimon

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns, programari pe whatsapp !! 200 lei /ora sex total protejat ! 100 lei finalizarea ! !!! 0724.785.735 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Program L-V 9.00 -17.00

Link spre comentariu

Ofer companie intima si sex total intr-o locatie discreta !!!

Finalizare faciala sau corporala !!!

Dornica de experiente noi si placeri ascunse !

Doar la mine ! Nu raspund la mesaje si nr. ascuns, programari pe whatsapp !! 200 lei /ora sex total protejat ! 100 lei finalizarea ! !!! 0724.785.735 Anays !!! Pantelimon(Hipocrat)

Program L-V 9.00 -17.00

Nu suna rau ce ai scris, poze cu tine si un topic separat ar ajuta mai mult!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Caut barbat chipes si aratos,  potent fizic si psihic, pentru intalniri ocazionale, ofer sprijin financiar.

Daca si tu la randul tau esti chipesa,aratoasa,ingrijita si demonstrezi ca ai si ceva in cap,nu trebuie sa oferi nimic....sunt sigur ca vei gasi :)

PS:Pune niste poze cu tine ca sa-ti vedem frumusetea :snap

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Daca si tu la randul tau esti chipesa,aratoasa,ingrijita si demonstrezi ca ai si ceva in cap,nu trebuie sa oferi nimic....sunt sigur ca vei gasi :)

PS:Pune niste poze cu tine ca sa-ti vedem frumusetea :snap

Avea acum 3-4 ani, era suupeerrr sexy ! :) Nu stiu acum, nu cred ca s-a schimbat foarte mult in 3-4 ani. Sau, cine stie ? :) Only God knows !

Link spre comentariu
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata

Daca si tu la randul tau esti chipesa,aratoasa,ingrijita si demonstrezi ca ai si ceva in cap,nu trebuie sa oferi nimic....sunt sigur ca vei gasi :)

PS:Pune niste poze cu tine ca sa-ti vedem frumusetea :snap

Eu nu trebuie sa demonstrez nimic, pentru ca e propunerea mea. Tu iti postezi pozele pe forum cand esti in cautarea unei intalniri pentru care platesti ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Eu nu trebuie sa demonstrez nimic, pentru ca e propunerea mea. Tu iti postezi pozele pe forum cand esti in cautarea unei intalniri pentru care platesti ?

Degeaba platesti,ca nu vine nimeni daca esti neingrijita,arati ca dracu sau esti cat casa

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Poti sa imi accepti scuzele te rog ? Esti cam obosit in gandire si nu esti atent cu cine vorbesti.

Io' vroiam sa-ti fac propaganda si sa te promovez ca sa se faca coada de handralai la usa ta.....dar tu vii si ma gonesti :(....pai e frumos? :( 

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...