Sari la conținut

Caut Amanta


tmtmtm

Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Eram sigura ca nu va ploua cu mesaje, pentru ca putini se simt capabili pentru o intalnire de acest gen

Si da, e o chestie serioasa, nu in deradere.

if putini se simt capabili pentru o intalnire de acest gen == True and chestie serioasa  ==  True:

            print("Invalid statement!")

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Esti sigura ca sunt putini cei ce se simt capabili pentru ceea ce vrei tu ? (Bine, nici nu prea se poate deduce ceea ce vrei tu, nu-ti putem "vedea" ideile, nu le putem ghici, nu suntem mediumi, nici clarvazatori) :)

Link spre comentariu

Eram sigura ca nu va ploua cu mesaje, pentru ca putini se simt capabili pentru o intalnire de acest gen. 

Si da, e o chestie serioasa, nu in deradere.

 

puneti fa odata anunt si vine baietii sa te futa nu te mai da interesanta pe aici ca nu e nimic de capu tau

daca intru putin in tine te dezmembrez

Link spre comentariu
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata
  • Telefon: madalina.mm11
  • Oras:Kalamata

Salut,

Ok, am citit pana aici si m-am hotarat! 

Eu, din Bv, om de afaceri 39/79 atlet, cu firma proprie si potential oferit doar cat trebuie si cui trebuie 1:1!!!

Incercam?

 

0730 897 414, whatsapp

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0730 897 414, whatsapp

Numărul asta mai apare prin vreo 2 to picuri... Ariana sau Iasmina? Sau nu te-ai decis încă. Cert e ca am vorbit cu posesoarea numărului acum vreo 2 săptămâni (încă nu știm dacă ești tu sau e altcineva)... Se recomanda a fi instructoare de fitness... 150E pe 1h30min, locație aleasa de ea...fara prea multe alte detalii... Am zis pas. La bănuții ăștia as vrea sa merg la ceva mai cu recenzii.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...