Sari la conținut

0756354674 Ana!! Vizita :)


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
I-am ramas si eu dator cu o recenzie Anei. Aseara eram prea obosit sa mai scriu ceva.

Cum a vizitat Sibiul deja de 2 ori si cand am fost in Constanta ea era plecat. Am avut noroc la a treia vizita sa ne sincronizam.

Ana este o fata frumoasa, zambitoare pe tot parcursul intalnirii. Pe mine ma cucerit zambetul ei, nu stiu cum de nu sa mai scris de el pana acuma.

Nu o sa mai dau detalii referitoare la actiune, dar a reusit sa ma termine, desi de dimineata am fost in alta parte. Am fost chiar surprins. 

Cu aceata ocazie iti doresc sarbatori fericite si an nou fericit Ana, pentru ca la plecare am uitat sa iti spun.

Multumesc pentru aseara.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna baieti! Nu mi.au iesit planurile cum as fi vrut dar tot vin! Marti ajung la voi si stau pana joi seara. 

Locatia va fi pe Targul Cailor( unii dintre voi o stiti deja). Intre timp putem tine legatura pe whatsapp- va rog sa.mi scrieti si intervalul orar in care va pot raspunde.

Va pup si abia astept sa ne vedem/revedem si in acest an :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

O mica recapitulare  :girly

Servicii -sex normal DOAR protejat in diferite pozitii

             -sex oral in functie de igiena

             -dominare soft

             -mici fantezii

Preturi 150- o fin

            250-ora

Telefon 0756354674

      Seara frumoasa! :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator mpaulsib
Reputație: 0
Salutare,

 

Am fost astazi la dra Ana si experienta placuta la ea ma determina sa ii fac aceasta recenzie. Am mai fost la ea in trecut si am asteptat sa revina iar asteptarea a meritat :)

 

Ca si prima data, am purtat o conversatie destul de lunga. Te simti cu ea ca si cu o amanta in adevaratul sens al cuvantului. M-am simtit foarte bine din punctul asta de vedere. Foarte putine fete au darul asta sa te faca sa te simti in largul tau. Pentru mine cel putin asa a fost. Si sincer am incetat sa mai merg la fete cu care nu pot rezona la un nivel conversational. Nu mai este totul atat de mecanic iar experienta traita e mult mai buna.

 

Sa trecem si la note:

 

Aspect: din punctul meu de vedere nota 10. E putin mai plinuta dar are pielea extrem de tonifiata. Sanii sunt atat cat trebuie, nici prea mari, nici prea mici. Ai pe ce pune mana si are si niste tatuaje sexoase

 

OP: face si neprotejat dar eu nu fac asta. Oralul e un pic cam hard pentru mine. In schimb are foarte mare delicatete la zonele adiacente. Asta m-a excitat pe mine mai mult ca oralul

 

NP: nota 10. Face doar protejat ceea ce e foarte bine. Aici nu am ce comenta decat ca am stat doua numere ceea ce mi se intampla extrem de rar. Al doilea nr pt mine e imposibil daca nu am o chimie aparte cu dra

 

Locatie: nota 10 si aici. Apartament dragut, curat, cu prosoape multe la baie, slapi, etc....

 

In concluzie am avut parte de o experienta foarte misto, destul de rara. In mod clar o sa mai revin.

 

O recomand cu drag. Notele sunt oricum subiective, depinde de gustul fiecaruia. Cert este ca se ridica muuuuult deasupra majoritatii fetelor.

 

Ana, mult succes si ne vedem vineri...

 

Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator ana!!
Reputație: 0

Neata baieti! Azi, maine si poimaine ( miercuri,joi si vineri) ma găsiți de la 9 pana la 22. Apoi ne vedem spre sfârșitul lunii.

O zi minunata sa aveti! Va pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...