Sari la conținut

0756354674 Ana!! Vizita :)


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Esti penibil si gras si mic si chel!!

Subscriu si eu. Plus o mica adaugare. El doar cauta atentie, in viata reala nu are parte de asa ceva. Asa ca intra aici si posteaza si de abia asteapta sa se lege cineva de el, sa ss bucure ca este luat in seama.

Du-te frate si socializeaza in viata reala daca nu vizitezi fete si lasi recenzii. Lasa fetele in pace.

Este singura mea interventie. Poate sa scrie ce vrea el despre mine.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna dimineata dragii mei! Mâine vin la voi cu Larissa. Vom ajunge după prânz.

Revin dupa ce ma instalez. ÃŽntre timp putem face programări pe whats.

Zi frumoasa!😘😘

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna dragii mei! Maine ajung seara tarziu si de aceea voi incepe luni de dimineata :kiss3

O scurta recapitulare  :bow

Ca servicii va pot oferi sex oral in functie de igiena, sex normal doar protejat,dominare soft si alte fantezii.

Preturile mele sunt 150 -o finalizare

                                300-o ora ( cei care au fost deja la mine vor ramane cu pretul vechi, adica 250-h)

De data asta vin singura, daca pe parcurs ajunge si Larissa va anunt.

Intre timp putem vorbi pe whats sau prin sms.

Un inceput de luna minunat sa aveti! :kiss3  :boob  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Buna dragii mei! Maine ajung seara tarziu si de aceea voi incepe luni de dimineata :kiss3

O scurta recapitulare :bow

Ca servicii va pot oferi sex oral in functie de igiena, sex normal doar protejat,dominare soft si alte fantezii.

Preturile mele sunt 150 -o finalizare

300-o ora ( cei care au fost deja la mine vor ramane cu pretul vechi, adica 250-h)

De data asta vin singura, daca pe parcurs ajunge si Larissa va anunt.

Intre timp putem vorbi pe whats sau prin sms.

Un inceput de luna minunat sa aveti! :kiss3 :boob :girly

Eu nu vă înțeleg cu descrierile astea... chiar dacă înțeleg că oralul poate fi neprotejat, în funcție de igienă, citește și tu să vezi că, la modul cum ai scris se înțelege că faci oral doar dacă igiena corespunde. Ori aici nu e vorba de asta. Poți să iei în seamă sugestia mea pe viitor sau să te faci că n-ai văzut-o 😉
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Nu stiu de ce te iei de mine pt ca eu am scris corect🤔. Cand e cazul, eu prefer să poftesc clientul afară in loc sa.i spun " nu stii sa te speli". In concluzie, da, fac oralul in functie de igienă 🤣

Link spre comentariu
Vizitator mpaulsib
Reputație: 0

Ana, azi noapte am visat ca am fost la tine in oras si am petrecut o zi intreaga cu tine :))) si a fost super fain... Te-as mai vizita dar...mi-e teama inca de pandemia asta nenorocita.

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Ana, azi noapte am visat ca am fost la tine in oras si am petrecut o zi intreaga cu tine :))) si a fost super fain... Te-as mai vizita dar...mi-e teama inca de pandemia asta nenorocita.

Conducerea hotaraste cand trece pandemia, asadar daca astepti pana atunci, ce sa zic...Spor ! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Din seria..."blonda" is back in town !

 

Deoarece data trecuta cand a fost la noi Ana, am ratat o intalnire cu ea si afland cu ceva timp in urma ca urmeaza sa revina, am decis ca sa aliniez eu planetele si s-o vizitez, pana nu voi fi trimis iar "la mama naibii" cu treburi.

Asadar dupa niste discutii cu ea...(mai vechi). Am stabilit toate detaliile intalnirii.

Am ajuns, ca de obicei, cu 10 min. mai repede, nefiind vreo problema. Am fost primit, cu bratele deschise, de aceeasi fata dragalasa, glumeata si foarte vesela, in compania careia nu ai cum sa te simti altfel decat excelent(in cazul meu cel putin)

Nu cred ca mai este cazul de note, acestea fiind toate "10" inca de la prima intalnire cu ea.🤗

Cat despre actiune, pot spune ca a fost inclusiv cu saruturi de la sosire si pana la plecare incluziv(ne-am imbratisat si sarutat) ca sa nu mai vb de ce s-a intamplat in pat...adica un preludiu frumos cu FK, saruturi peste tot, apoi un ON de foarte lunga durata exact cum imi place si cu atentie peste tot si ruperi de ritm, plus multe altele😊😘... La NP, la primul numar, m-a dat gata repede, dar am recuperat la al doilea...🤣

De asemenea am povestit de toate...caci aveam destule sa ne spunem. Toata vizita depasind cu mult ora...

Pentru mine Ana este o persoana, pe care imi doresc s-o revad de fiecare data cand se iveste ocazia si totodata este una dintre fetele la care merg cu drag stiind ca voi avea parte de o intalnire asa cum trebuie, unde totul decurge de la sine...

As mai adauga, doar faptul ca sunt putine fete, cu o atitudine si prestatie ireprosabile.( desigur aceste aspecte difera in functie de "chimia" sau "click-ul" dintre persoane, dar si de gusturile fiecaruia).

Ana, mă bucur ca ne-am revazut 😘🤗

 

Te pupacesc...😘😘😘 !!! Sa ne revedem cu bine !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...