Jump to content

0756354674 Ana!! Vizita :)

Recommended Posts

Buna dragii mei! Din pacate n.am mai putut prelungi inca o noapte de cazare si sunt nevoită să plec maine dimineata.

Ma mai găsiți doar azi!

Domnul cu cartea, te rog suna.ma când ai timp :*

O zi frumoasa! :*

• Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

:*

poze

Pregatiri de Carantina...!   Desi se anunta vremuri nu tocmai placute pentru urmatoarea perioada, totusi s-au intamplat si unele lucruri chiar super faine as putea spune.   Cum ar fi vizita Anei in Si

Posted Images

Am revizitat-o  azi pe "Ana". O experienta si mai placuta ca prima data. Spre surprinderea mea, si-a adus aminte bine de mine. Am povestit de toate.

Toata vizita o sa o notez cu 11 pt faptul ca m-am simtit in largul meu si rasfatat.

Locatie? Decenta, zona Terezian, e curat, bloc linistit, acuma fiecare noteza locatia diferit dupa standardele personale. Pt mine e super ok.

ON- 10, lung ca durata si cu atentie la zonele marginale.

NP-10, te intreaba cum  vrei, cum iti place, se simte umectatie naturala.

Igiena-10, nimic suspect, fata intra si intre numere la baie, nu ai ce obiecta.

Interactiune-11.Plus+1 aici. Efectiv ma simt in largul meu cu ea, pare prea naturala, joviala si deschisa la dialog incat sa fie prefacuta pe durata unei intregi intalniri.

Alt plus- comunicare rapida prin mesaje, respecta punctual programarile.

Si marele ei plus, nu te grabeste, door to door , acomodare, distractia plus povestiile dintre am depasit ora.

Daca va uitati la pozele din primele pagini nu e o fata cu trup de 10, insa stie sa compenesez prin prestatie si interactiunea cu tine. Decat una de 10 la trup care e plictisita si rece cu tine si lasa de dorit la prestatie, aleg oricand pe Ana.

De revenit, evident, daca ma mai sincroniez cu ea prin Sibiu.

Hai, La multi ani tuturor, un 2020 mai bun!

• Like 2
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest mpaulsib

Scurt scurt dar merita sa ajungi la ea. Am revizitat-o din nou. Cred ca pana acum am fost de vreo 4 ori. Fata nu este pentru amatorii de slim. Are forme foarte bine definite si pielea tare de-ti vine s-o mananci cu totul.

Toata experienta cu ea pentru mine  fost de nota 10 pe linie de cate ori am fost la ea.

Eu o recomand oricui cauta ceva de calitate si curat. Astfel de fete trebuie sustinute cat de mult pentru a ne bucura de ele mai des. Altfel.....se duc prin alte orase si...dupa cum stiti.... sibiul e destul de varza la capitolul asta.

Atitudine, aspect, actiune....exact pe gustul meu.

Ms. Ana. Te-am pupat.

• Like 2
  • 3 weeks later...

Buna dragii mei! :kiss3  Sambata ajung in Sb si voi sta pana marti inclusiv!

Va aduc si o surpriza pentru amatorii de masaj erotic si/sau dominare!!Vin cu Kasandra( isi va deschide topic la intrebari si raspunsuri zilele astea)

O mica reactualizare:

Ca servicii va pot oferi sex normal doar protejat,sex oral la alegere,dominare soft si mici fantezii.
Pun accent foarte mult pe discretie, igiena si punctualitate. Timpul vostru e la fel de important ca si al meu, ideal ar fi sa nu ne incurcam,sa anuntam daca intervine ceva de ambele parti.
La programarile fixe am rugamintea sa.mi confirmati cu 30 min inainte de ora stabilita altfel se anuleaza.
Preturile mele vor fi 150/ o fin-30 min
                                250/ora
Impreuna cu Kasandra vom mentine oferta 30 min -masaj erotic din partea ei +finalizare cu mine la 250 lei

1h- o finalizare prin masaj erotic cu Kasandra +o finalizare prin sex cu mine la 350 lei.

Telefon 0756354674

Intre timp putem tine legatura pe whats.

Zi frumoasa baieti! :kiss3

• Like 1