Sari la conținut

Asiatica masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Servus fraților,

 

Am vorbit și eu cu distinsa domnișoară from Asia și poate sujt eu mai ghinionist la faza asta insa mie mi-a confirmat pe whatss up ca singura modilitate de finalizare e prin tehnici de masaj.

 

Dacă aveți voi mai mult noroc conversand cu ea, poate puteți obține mai multe insa mie mi-a transmis ferm ca doar masaj și finalizare prin tehnici de masaj.

 

Zi faina

Link spre comentariu

Eu am intrebat direct acolo unde e anuntul, poti trimite mesaj la anunt.
Nu m-a interesat daca face, stiam din discutiile de aici ca face de toate. Ce voiam sa aflu e daca zice direct sau prima data neaga. Se pare ca a renuntat la a nega, zice din prima ca stoarce coaiele. De celelalte n-am intrebat, presupun ca si alea le zice acum direct.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Eu am intrebat direct acolo unde e anuntul, poti trimite mesaj la anunt.

Nu m-a interesat daca face, stiam din discutiile de aici ca face de toate. Ce voiam sa aflu e daca zice direct sau prima data neaga. Se pare ca a renuntat la a nega, zice din prima ca stoarce coaiele. De celelalte n-am intrebat, presupun ca si alea le zice acum direct.

De "stors" coaiele le zice direct și în conversația telefonica.

Ajuns la locul faptei, văzând-o, e mare lucru dacă dorești o nevinovata "stoarcere" de coaie, despre restul trebuind a te gândi ceva mai mult, și cu mici șanse înspre a anchiesa înspre "pasul următor".

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am reușit să vizitez și eu domnișoara.

 

Locație: vizavi de stația autobuz Snagov. Locație curată, dar nimic ieșit din comun, 7/10

Domnița: e asiatică, dar trebuie să aveți în vedere că Asia e un continent mare. Mi-a spus că provine din Kazahstan 🇰🇿

E destul de plinuță, eu fiind un amator skinny. 7/10

 

Ce mi-a plăcut foarte mult a fost atitudinea pro client și un nivel de gfe ridicat.

 

M-am așezat pe patul făcut,acoperit cu prosoape curate,a început masajul, iar după un timp a trecut la acțiune. S-a așezat lângă mine, complet dezbrăcată și m-a luat în brațe în timp ce am terminat pe ea.

 

Pro: Asiatică + gfe ridicat

Cons: Folosește mult ulei.

 

De revenit? 50/50

 

P. S îmi plac foarte mult asiaticele, dacă aveam alte alternative probabil review-ul era diferit

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare,

 

Am reușit să vizitez și eu domnișoara.

 

Locație: vizavi de stația autobuz Snagov. Locație curată, dar nimic ieșit din comun, 7/10

Domnița: e asiatică, dar trebuie să aveți în vedere că Asia e un continent mare. Mi-a spus că provine din Kazahstan 🇰🇿

E destul de plinuță, eu fiind un amator skinny. 7/10

 

Ce mi-a plăcut foarte mult a fost atitudinea pro client și un nivel de gfe ridicat.

 

M-am așezat pe patul făcut,acoperit cu prosoape curate,a început masajul, iar după un timp a trecut la acțiune. S-a așezat lângă mine, complet dezbrăcată și m-a luat în brațe în timp ce am terminat pe ea.

 

Pro: Asiatică + gfe ridicat

Cons: Folosește mult ulei.

 

De revenit? 50/50

 

P. S îmi plac foarte mult asiaticele, dacă aveam alte alternative probabil review-ul era diferit

Ati facut si sex?

Sau finalizare prin tehnici de masaj

Link spre comentariu

  • Oras:Baia mare/Cluj
  • Oras:Baia mare/Cluj

Noi, bărbații dacă ne unim și mergem totii în aceeași direcție vom reuși sa le facem pe aceste fete sa mai lase de la ele..... Acum pe bune, mai toate cer pt o laba 150 lei..... Incredibil

 

Subscriu, adica pana mea, vreau un masaj calumea cu finalizare atingeri, dar deja se pare ca am ajuns sa zicem ca daca masseuza e dezbraca e lux, plm. Daca aveti voi ceva recomandari ziceti-mi si mie, ca deja de la un moment dat te saturi sa tot cauti sa suni degeaba:)).

 

Ms

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...