Sari la conținut

Asiatica masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Subscriu, adica pana mea, vreau un masaj calumea cu finalizare atingeri, dar deja se pare ca am ajuns sa zicem ca daca masseuza e dezbraca e lux, plm. Daca aveti voi ceva recomandari ziceti-mi si mie, ca deja de la un moment dat te saturi sa tot cauti sa suni degeaba:)).

 

Ms

Hulpave au devenit!!!

Deși nu înțeleg: la saloane preturile sunt mult mai corecte. La Cleo 130 lei dai pt 40 min de masaj "net". Poți (ești obligat) sa faci dus înainte de masaj, poți face și după, ai un drink gratuit, papuci de unica folosință și fata e nud asa te maseaza! Îți ia temperatura la întrare și te pune sa îți igienizezi mâinile. Și eu asa știu ca asa sunt preturile și pe strada marelui dramaturg, nu-mi vine în minte acuma numele. Acolo n am fost, la Cleo da acum vreo 4 săptămâni.

Nu va lăsați fraierii, fraților de independente care cer f mult pt f puțin.

Link spre comentariu

Hulpave au devenit!!!

Deși nu înțeleg: la saloane preturile sunt mult mai corecte. La Cleo 130 lei dai pt 40 min de masaj "net". Poți (ești obligat) sa faci dus înainte de masaj, poți face și după, ai un drink gratuit, papuci de unica folosință și fata e nud asa te maseaza! Îți ia temperatura la întrare și te pune sa îți igienizezi mâinile. Și eu asa știu ca asa sunt preturile și pe strada marelui dramaturg, nu-mi vine în minte acuma numele. Acolo n am fost, la Cleo da acum vreo 4 săptămâni.

Nu va lăsați fraierii, fraților de independente care cer f mult pt f puțin.

Tragedia omului cu penisul sculat, se mai întâmplă sa cotizeze si unde nu trebuie.

Pe str Madach Imre a fost cineva recent? Se merita?

Daca vrei doar masaj de relaxare la 60-70 lei ora gasesti destule oferte. Si masajul e de calitate buna. Cine da mai mult, treaba lui. Stiu cum e, merge omul cu "speranțe": "pai daca cere 90 (sau 100 sau mai mult) pe ora, probabil face mai mult"...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...