Sari la conținut

Asiatica masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost la ea cand presta pe unirii in perioada cu Untold, atunci pretul era de 150, era mult pentru ce presta. Pe masaj nu exceleaza iar pe partea cu erotismul foloseste mult ulei e si mai slaba ... locatia e ok, iti permite sa bagi degete mana unde vrei cat vrei, primeste nota de trecere. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost la ea cand presta pe unirii in perioada cu Untold, atunci pretul era de 150, era mult pentru ce presta. Pe masaj nu exceleaza iar pe partea cu erotismul foloseste mult ulei e si mai slaba ... locatia e ok, iti permite sa bagi degete mana unde vrei cat vrei, primeste nota de trecere.

Si e asiatica pe bune?

E frumoasa,cat de cat?

Link spre comentariu

A apărut din nou, dar acum vrea 150 masaj cu finalizare și se pot atinge doar sânii

Si cum se justifica acest pret? Din cate am inteles din recenzii la masaj de relaxare nu prea se pricepe, si nici la cel oriental/erotic nu exceleaza (ca sa ma exprim PC). La 150/h mergi la un salon, unde poti alege dintre mai multe maseuze cat de cat dragute, frumoase, (mai) pricepute si mai primesti si un "drink" din partea casei.
  • Like 1
Link spre comentariu

Si cum se justifica acest pret? Din cate am inteles din recenzii la masaj de relaxare nu prea se pricepe, si nici la cel oriental/erotic nu exceleaza (ca sa ma exprim PC). La 150/h mergi la un salon, unde poti alege dintre mai multe maseuze cat de cat dragute, frumoase, (mai) pricepute si mai primesti si un "drink" din partea casei.

Cred că la mai puțin de 150 ora nu prea are cum să facă destui bani.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost, are aspect de asiatica , dar declara ca e din partile ruse, vorbeste f bine romaneste. Ca aspect 6 mult mai plina decat in poze. Masaj 6 , erotic 6 te lasa sa i bagi mana , insa ea e in picioare langa masa de masaj. Concluzia o trageti voi

Sa-i bagi mana unde?

La pizda? :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...