Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!

Numele meu este Oana, nu sunt noua pe acest forum, multi dintre voi m-ati cunoscut deja. Aveam un cont mai vechi insa nu mai stiu parola si mi-am facut alt cont. Am lucrat o perioada in zona Titan pe strada Brancusi vis a vis de Parcul Brancusi.Am dat cateva indicatii pentru cei care m-au cunoscut deja.

Cateva recenzii despre mine se gasesc si in rubrica "fete care ofera doar masaj erotic" .

Va pot oferi masaj erotic si masaj tantric.

 

Masajul erotic cuprinde o sedinta de 60 de minute de masaj de relaxare, body, erotic, stimularea penisului si finalizare prin tehnici specifice masajului erotic. Pretul pentru aceasta sedinta este 150 ron,

Masajul tantric cuprinde o sedinta de o ora jumate (90 de minute) de masaj erotic combinat cu tehnici de Tao, frenck kiss, cunnilingus, pretul fiind 250 ron.

Pentru alte detalii va astept sa ne cunoastem.

 

Cei care doresc sa ma viziteze imi pot solicita numarul de telefon prin email.Nu doresc sa postez numarul public din anumite motive personale.

Programul meu este de luni pana vineri intre orele 12 00- 20 00. programarea se face cu minim o ora in prealabil. Ca locatie zona Titan, foarte aproape de statia de metrou Titan. Daca mai aveti nelamuriri va voi raspunde cu placere pe email.

Si fotografiile tot pe forum le voi oferi. Am rugamintea sa nu publicati aici pozele.

Va multumesc pentru intelegere!

Cu mult drag, aceeasi Oana!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

Imi cer scuze, acum am observat ca am facut o greseala. Pozele le voi oferi pe email, in primul post am scris pe forum. Numarul de telefon si pozele le voi oferi pe email. Nu pe mesageria privata (PM) si direct pe email. Nici pe messenger nu obisnuiesc sa stau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!Am primit foarte multe emailuri din partea voastra si va multumesc! Initial ma gandeam sa nu postez pozele in acest thread, insa , in urma solicitarilor, m-am razgandit.

Va atasez un set de fotografii mai vechi. Fizic vorbin nu m-am schimbat deloc de atunci(aproximativ un an de zile). In cel mai scurt timp voi efectua si cateva poze noi si le voi posta aici.

Cu drag, Oana!

post-2-0-53501200-1374486679_thumb.jpg

post-2-0-15238500-1374486680_thumb.jpg

post-2-0-78942000-1374486680_thumb.jpg

post-2-0-24102000-1374486681_thumb.jpg

post-2-0-00257300-1374486682_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu

Seara buna,

 

Auzind ca a revenit Oana mi-am zis ca neaparat trebuie sa-i fac si eu o vizita. Am vb pe mail, mi-a trimis niste poze, care sunt puse acum pe topicul ei si numarul de telefon. Astazi cum am prins un moment prielnic am sunat-o si m-am programat intr-o ora. Nu a fost nici o problema cu programarea, mi-a spus sa anunt in caz ca intervine ceva.

Ce pot sa spun de la inceput este ca nu presteaza decat masaj relaxare si erotic la 150/ora si tantric la 250/sedinta, mi se pare ca o ora jumatate. Foarte OK pt mine pentru ca asta cautam.
Locatia este pe langa Auchan Titan intr-o garsoniera roz  :P  frumos amenajata. E simplu de ajuns si locuri de parcare gasiti cacalau chiar in Auchan.
Despre cum arata ce pot sa spun, se poate vedea si in poze, este o papusica de fata, gen teen fresh cu niste sani foarte frumosi. :wub: Ce-mi place la ea este ca este dezinvolta si placuta, sociabila, te face sa te simti in largul tau.
Am stat putin sa ma racoresc la aerul conditionat ca afara erau 150 de grade cred dupa care am facut un dus impreuna si am trecut la masaj cu o muzica frumoasa in fundal de la laptop. :masaje Cel de relaxare a fost placut si cel erotic extrem de placut, cu atingeri, sarutari pe corp, sanii aia extraordinari iar la sfarsit s-a intors cu pasa la mine, mica, roz si frumoasa. Am mai stat putin de vorba, am facut dus din nou si am plecat fericit. :maninlove
A fost o experienta foarte placuta mai ales ca pentru mine a fost o revedere si in mod sigur o sa mai revin. Ii doresc toate cele bune si sa-i mearga din ce in ce mai bine pt ca merita!

 

Note:

Locatie: 9 (o garsoniera normala dar curata si intretinuta, baie curata, multe geluri de dus)

Igiena: 10

Aspect fata: 10

Masaj de relaxare: 8

Masaj body si erotic: 10 cu felicitari (da, exista si body, multe fete sar peste partea asta)

 

Cam asta este,

Va salut cu respect! :hihat

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

@ uneorides : mail, messenger, mai tarziu telefon. Ai atatea optiuni pt intrebarea asta si totusi alegi sa poluezi topicul. Mai baga o fisa!

Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

Buna!

Numele meu este Oana, nu sunt noua pe acest forum, multi dintre voi m-ati cunoscut deja. Aveam un cont mai vechi insa nu mai stiu parola si mi-am facut alt cont. Am lucrat o perioada in zona Titan pe strada Brancusi vis a vis de Parcul Brancusi.Am dat cateva indicatii pentru cei care m-au cunoscut deja.

Cateva recenzii despre mine se gasesc si in rubrica "fete care ofera doar masaj erotic" .

 

Daca nu ma insel tu esti tipa care a disparut inainte de bacul din 2012 :)) chiar cand abia asteptam sa te cunosc si eu...

 

Probabil mai exista si topicul tau vechi, dar este pierdut prin sectiunea moderatorilor, la fel ca multe alte topicuri ale altor fete de top.

Un moderator ar putea sa te ajute, sa il gaseasca si sa il uneasca cu asta, mai ales ca din ce imi aduc aminte, topicul tau era unul foarte apreciat, aproape toate recomandarile fiiind cel putin pozitive, daca nu excelente.

 

Recomandare pentru moderatori: cautati dupa 0786239218 0733769748 sau Oana maseuza

Link spre comentariu
  • Oras:Inside my mind.
  • Oras:Inside my mind.

Vizitat domnisoara in urma cu 3 saptamani in locatia din Titan. Nu am prins-o in trecut, am ratat-o la mustata asa ca m-am bucurat de revenire :)

 

Locatia este intr-un bloc nou, curata, aranjata cochet, te poti relaxa si simtii bine acolo fara probleme. Atmosfera de locuinta de pustoaica de liceu.

Oana nu-I chiar skinny (damblaua mea) dar e bine proportionata, are sani mari si carnita tare exact asa cum te-ai astepta de la o tipa in jur de 20 de ani. Buna per total.

 

Pentru cine vrea sa futa, clar masajul cu ulei si o frectie la pula nu este o varianta. Decat de a te intarata si de a pleca ulterior in cautarea unei finalizari ce implica mai putina laba si mai multa pasarica :D. Dar pentru cine vrea doar asta, Oana se pozitioneaza bine la capitolul tehnica - aspect vizual - atmosfera/discutii.

 

Nu o sa argumentez aici ca in aceeasi bani poti practic sa futi, ceea ce e cu totul alta treaba, din cand in cand o experienta diferita nu strica.

 

Locatie: 9

Corp/fata: 8/9

Tehnica: 8

GFE: 8 (ca pana la urma chiar daca nu futi, GFE tot trebuie notat)

 

Pentru mine a fost placut, am sa revin din cand in cand, dar nu stiu cat de des. Masajul in general nu e chiar optiunea mea, dar experienta e data si de modul cum te simti cu fata.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Inside my mind.
  • Oras:Inside my mind.

As far as I know she's out of the picture for more then a year. She was one of Randunica's house girls, working out of her apartment. Gone with the wind I'd say... probably found some sponsor and laying low :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai bine spune ca nu mai este interesata sau ca nu mai ai legatura cu ea :)

ha ha

tare asta!

suntem foarte bune prietene.

si nu mai lucreaza de mult timp la norma.Oana s-a schimbat enorm, a devenit o femeie independenta, frumoasa si extrem de placuta. Sa spunem ca s-a maturizat si viata i-a indreptat pasii catre alte tipuri de oameni, mai putin rautaciosi ca cei de pe acest forum.

oricum nu era genul potrivit pentru masaje la numar pe banda rulanta.

si-a selectat o clientela pentru timpul liber (toata lumea stie ca e mai interesant sa ai un nr mic de clienti cu care sa te vezi ocazional pe sume mai bunicele , decat cu tot felul de indivizi care nu te cunosc si care de multe ori depasesc limitele bunului simt), in rest are un job foarte bine platit si alte activitati frumoase care ii aduc destule beneficii financiare.

plus ca la un momentdat au fost cativa indivizi din domeniu care au intrat in viata ei cu tot cu bocancii.

lucru care i-a adus o lunga perioada trista si neplaceri in familie si in viata personala. Motivatie care a dus la retragerea ei din "atentia publicului".

exista viata si dincolo de acest forum.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Inside my mind.
  • Oras:Inside my mind.

Bravo ei daca a devenit o "femeie matura si independenta".

 

Eu unul ma indoiesc ca daca are un job foarte bine platit mai face sens sa caute bani despuiata cu diversi prin pat, dar in fine. Si eu cred ca nu era genul potrivit pentru aici, nu pot decat sa va urez celebrele succesuri. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

deci doar pe mail sa inteleg ca te pot contacta?pentru a afla numarul de telefon?

nu-l poti afla nicicum.

lucreaza doar cu recomandari sau cu vechii fideli. punct!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...