Sari la conținut

Topic petrecere/gangbang!


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Va salut, acum ceva timp dadusem din greseala peste topicul unei fete care avusese idea sa organizeze o petrecere, unde in schimbul unei sume (din cate imi aduc aminte in jur de 100 de lei) puteai merge sa futi alaturi de alti baieti dornici sa participe la acest party (bineinteles mascati). Problema mea este ca nu mai stiu nici in ce oras activa domnisoara, nici acum cat timp s-a intamplat asta. Tot ce stiu este ca dupa aceasta petrecere cineva a si povestit cum s-a intamplat toata actiunea. Ma poate ajuta cineva cu acest topic? Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Am fost la fata asta din Brasov acum 3 luni...am facut si recenzie la vremea respectiva. Am abordat la socializarea dintre "actiuni" si subiectul gangang. Da, spune ca accepta, nu mereu si nu cu oricine. Pour les connaisseurs...andreea8 chiar e de cursa lunga! 

Link spre comentariu

La Timișoara e o fata la top Alina partea organizează fest asemenea evenimente. E ca o zeiță a gang bang-ului în românia. E super tare fata ii place dubla penetrare si oral în același timp e cea mai tare. Ps intrati acolo are si poze de la evenimente, bluarate bineînțeles discreția e pe primul loc.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

La Timișoara e o fata la top Alina partea organizează fest asemenea evenimente. E ca o zeiță a gang bang-ului în românia. E super tare fata ii place dubla penetrare si oral în același timp e cea mai tare. Ps intrati acolo are si poze de la evenimente, bluarate bineînțeles discreția e pe primul loc.

 

Din pacate nu este vorba nici de Alina. Oricum am incercat sa caut acel topic nu am reusit sa il mai gasesc. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...