Sari la conținut

Diana Lux 24 in vizită in Ploiești 0733529030


Postări Recomandate

Azi am vizitat-o pe Diana. Pot spune că a fost o întâlnire reușită iar ea este genul de persoană care încearcă să se facă cât mai plăcută. Ce mi-a plăcut foarte mult la ea, este faptul că zâmbește foarte mult și asta îți creează o senzație drăguță. Am contactat-o pe whatsapp și am ajuns extrem de ușor la apartament. Locația este ok iar ea este o femeie super fit care impresionează prin atenția acordată ținutei. M-a așteptat pe tocuri cu un outfit de scolarita, purtând niște ochelari care nu erau de vedere, ci pur si simplu copletau ținuta.

NOTE: ON - 9,5

Action - 9

Outfit - 10+

Atitudine - 10

 

150 de lei pentru 30 de minute. Fata pleacă mâine așa că nu știu că o mai prindeti prea curând. De revenit.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu stiu cum face Diana, de fiecare data este cam la fel:

- gaseste apartamente foarte aranjate, in care mentine ordinea si curatenia (sta singura, deci fara zgomote si alte elemente perturbatoare);

- este relaxata si se comporta foarte natural, incat chiar te face sa crezi ca o cunosti de cativa ani buni;

- te asteapta pe tocuri, era cam cat mine "echipata" asa;

- actiunea reusita, se implica si este foarte atenta la ce doresti;

- nu mai intru in detalii, ar insemna sa repet ce am spus in recenzia mai veche.

 

Sper ca si pentru ea este ok aici (ma refer la interactiunea cu clientii si la incasari), asa incat sa ia decizia sa treaca mai des pe la noi! 

 

:bow  :girly  :clapp

  • Like 8
Link spre comentariu

Azi am vizitat-o pe Diana. Pot spune că a fost o întâlnire reușită iar ea este genul de persoană care încearcă să se facă cât mai plăcută. Ce mi-a plăcut foarte mult la ea, este faptul că zâmbește foarte mult și asta îți creează o senzație drăguță. Am contactat-o pe whatsapp și am ajuns extrem de ușor la apartament. Locația este ok iar ea este o femeie super fit care impresionează prin atenția acordată ținutei. M-a așteptat pe tocuri cu un outfit de scolarita, purtând niște ochelari care nu erau de vedere, ci pur si simplu copletau ținuta.

NOTE: ON - 9,5

Action - 9

Outfit - 10+

Atitudine - 10

 

150 de lei pentru 30 de minute. Fata pleacă mâine așa că nu știu că o mai prindeti prea curând. De revenit.

Mulțumesc pentru vizită! Te pup
Link spre comentariu

Nu stiu cum face Diana, de fiecare data este cam la fel:

- gaseste apartamente foarte aranjate, in care mentine ordinea si curatenia (sta singura, deci fara zgomote si alte elemente perturbatoare);

- este relaxata si se comporta foarte natural, incat chiar te face sa crezi ca o cunosti de cativa ani buni;

- te asteapta pe tocuri, era cam cat mine "echipata" asa;

- actiunea reusita, se implica si este foarte atenta la ce doresti;

- nu mai intru in detalii, ar insemna sa repet ce am spus in recenzia mai veche.

 

Sper ca si pentru ea este ok aici (ma refer la interactiunea cu clientii si la incasari), asa incat sa ia decizia sa treaca mai des pe la noi! 

 

:bow  :girly  :clapp

Mulțumesc pentru vizită! A fost totul super bine! Ma bucur că am revenit din nou aici si voi reveni de fiecare dată cu plăcere! Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Am sunat-o ieri de vreo 4 ori nu a răspuns si la ore diferite, hahal

Dacă făceai programare pe whatsapp era mai bine la telefon răspund mai greu si mai ales când sunt ocupată nu răspund. Prefer pe whatsapp unde poți confirma. O zi frumoasa!
  • Like 1
Link spre comentariu

Dacă făceai programare pe whatsapp era mai bine la telefon răspund mai greu si mai ales când sunt ocupată nu răspund. Prefer pe whatsapp unde poți confirma. O zi frumoasa!

Este corect.Am incercat pe tf apoi intr-o doara am incercat pe waatsapp si a raspuns imediat.Programat cu o zi inainte si respectat cu revenire pentru confirmare cu 2 ore inainte.Nu voi scrie prea mult caci cred ca s-a spus deja totul.Este o fata amabila,proclient,care face tot ce se poate sa te simti bine.Prea slim pentru gusturile mele asa ca fara sa am nimic sa ii reprosez ca si prestatie nu voi mai revenii.Multumesc Diana imi pare sincer rau ca nu esti ce imi place mie caci ai fi fost amanta perfecta.Succes oriunde te-ai duce caci meriti.

Link spre comentariu

Este corect.Am incercat pe tf apoi intr-o doara am incercat pe waatsapp si a raspuns imediat.Programat cu o zi inainte si respectat cu revenire pentru confirmare cu 2 ore inainte.Nu voi scrie prea mult caci cred ca s-a spus deja totul.Este o fata amabila,proclient,care face tot ce se poate sa te simti bine.Prea slim pentru gusturile mele asa ca fara sa am nimic sa ii reprosez ca si prestatie nu voi mai revenii.Multumesc Diana imi pare sincer rau ca nu esti ce imi place mie caci ai fi fost amanta perfecta.Succes oriunde te-ai duce caci meriti.

Mulțumesc! Știu că gusturile nu se discută fiecare dintre voi are un tipar de femeie....
  • Like 3
Link spre comentariu

Vizita mea în Ploiesti s-a terminat mai devreme. Mulțumesc! Va doresc să aveți parte de femeii pe placul vostru si să vă facă să vă simțiți bine cu ele.

Vorba mea: Respectă ca să fii respectat! Pupici de la Dia!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Vizita mea în Ploiesti s-a terminat mai devreme. Mulțumesc! Va doresc să aveți parte de femeii pe placul vostru si să vă facă să vă simțiți bine cu ele.

Vorba mea: Respectă ca să fii respectat! Pupici de la Dia!

S a intamplat ceva, de ai plecat mai devreme?

Link spre comentariu

Buna seara! De duminică dupa ora 13.00 o să revin in Ploiești! Voi avea aceleași servicii si prețuri! Veți găsiți... O femeie comunicativă, imprevizibilă, rebelă... Sunt o femeie normală , nu o bombă sexy și siliconata, 1,70.. 55 kg... blondă, slim...O femeie care știe ce vrea! Voi lua programări numai pe whatsapp! Pupici de la Dia!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...