Sari la conținut

Diana Lux 24 in vizită in Ploiești 0733529030


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Buna seara! De duminică dupa ora 13.00 o să revin in Ploiești! Voi avea aceleași servicii si prețuri! Veți găsiți... O femeie comunicativă, imprevizibilă, rebelă... Sunt o femeie normală , nu o bombă sexy și siliconata, 1,70.. 55 kg... blondă, slim...O femeie care știe ce vrea! Voi lua programări numai pe whatsapp! Pupici de la Dia!

:iagree :x :* :p

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Buna seara! De duminică dupa ora 13.00 o să revin in Ploiești! Voi avea aceleași servicii si prețuri! Veți găsiți... O femeie comunicativă, imprevizibilă, rebelă... Sunt o femeie normală , nu o bombă sexy și siliconata, 1,70.. 55 kg... blondă, slim...O femeie care știe ce vrea! Voi lua programări numai pe whatsapp! Pupici de la Dia!

Cât o sa ramai?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! De duminică dupa ora 13.00 o să revin in Ploiești! Voi avea aceleași servicii si prețuri! Veți găsiți... O femeie comunicativă, imprevizibilă, rebelă... Sunt o femeie normală , nu o bombă sexy și siliconata, 1,70.. 55 kg... blondă, slim...O femeie care știe ce vrea! Voi lua programări numai pe whatsapp! Pupici de la Dia!

Mai speram sa vii și în București vara asta?

Poate după Ploiești? 😋🤗

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

bai cațelul dinamo, deja te simți ca esti plange pizda?? s.au esti pestele puli mele? ce plm tot comentezi tu la recenzia mea??.daca esti jmecher asa lasa

mi nr tau discutam si o rezolvam ca între barbati....plangr pizda ce esti

  • Minus 1
Link spre comentariu
bai cațelul dinamo, deja te simți ca esti plange pizda?? s.au esti pestele puli mele? ce plm tot comentezi tu la recenzia mea??.daca esti jmecher asa lasa

mi nr tau discutam si o rezolvam ca între barbati....plangr pizda ce esti[/quote

Cu ce ai greșit el? Si de ce trebuia sa scrii pe Topicul meu!!!???

Eu vreau ca acest topic sa nu fie cu jignirii...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In titlu nu apare nr intreg Diana. Apare 073352...... L am gasit pana la urma pe la inceputul topicului. Nu va faceți griji pt mine. Lasati papagalul in pace. Mulțumesc catelul dinamo!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:IN DRUM
  • Oras:IN DRUM

Votez !! da 

 

 

În România postdecembristă, rar sau deloc oamenii au folosit votul pentru un anumit candidat la o funcție în stat din încrederea avută în acel personaj politic sau din convingerea că programul său politic .

Ciao, Bella!

Te așteptăm , să-ți iei doza de răsfăț binemeritat!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...