Sari la conținut

Diana Lux 24 in vizită in Ploiești 0733529030


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat si eu pa domnisoara acum cateva luni cand avea locatia in fata la fosta Billa. Programat pe watsap, primit toate detaliile si bineinteles prezent in fata usii. Primit intr o tinuta de scolarita cu parul prins in codite. Igienizat si trecut urgent la un oral cu finalizare orala.

Nota 9, nu imi mai amintesc exact cat am platit cred ca 150, se merita.

Locatia 9, fara prosoape curate.

Varsta undeva 30 ani cred.

De revenit.

Link spre comentariu

Buna seara, băieți! Acest an am ÎNCEPUT în  Ploiești și vreau să termin acest an tot la voi așa că  cât de curând voi reveni.               Vă doresc cu Crăciun fericit tuturor! Vă îmbrățișez!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:X
  • Oras:X
1 oră în urmă, dianalux24 a spus:

Buna seara, băieți! Acest an am ÎNCEPUT în  Ploiești și vreau să termin acest an tot la voi așa că  cât de curând voi reveni.               Vă doresc cu Crăciun fericit tuturor! Vă îmbrățișez!

Sper, sa începi si anul care vine tot în Ploiesti, altfel, va fi greu sa ajung sa te cunosc😔

Crăciun fericit 🤗 😘

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, dianalux24 a spus:

Buna seara, băieți! Acest an am ÎNCEPUT în  Ploiești și vreau să termin acest an tot la voi așa că  cât de curând voi reveni.               Vă doresc cu Crăciun fericit tuturor! Vă îmbrățișez!

Te asteptam🤗

Link spre comentariu
Acum 3 minute, daniel788 a spus:

Ca și colegul de mai sus dacă lasă prețul la 100 lei, mă bag și eu. 

Înțeleg că pentru toți a fost un an greu... dar pretul meu va rămâne la fel...   Cei care doresc mă vor vizita așa cum am prețul si așa  cum sunt eu ca om.

Și am mai spus asta  mereu totul depinde de tiparul vostru de femeie și ce doriți de la o femeie. Eu știu ce pot oferi ca toți să vă simți bine în prezența mea. O seară frumoasă!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 17 minute, dianalux24 a spus:

Înțeleg că pentru toți a fost un an greu... dar pretul meu va rămâne la fel...   Cei care doresc mă vor vizita așa cum am prețul si așa  cum sunt eu ca om.

Și am mai spus asta  mereu totul depinde de tiparul vostru de femeie și ce doriți de la o femeie. Eu știu ce pot oferi ca toți să vă simți bine în prezența mea. O seară frumoasă!

Este afacerea ta și ți o conduci cum crezi tu că este profitabil pentru tine așa că nu voi comenta decât doua lucruri spre cunostinta celor care sunt interesați 

1.Diana este o femeie deșteaptă, care știe ce cum și când să facă ceea ce trebuie să facă și de aceea este o companie deosebit de plăcută. 

2.Este o femeie matura cu tot ce înseamnă asta. Am fost de 3 ori și m am simțit foarte bine. Momentan nu voi mai merge având câteva obtiuni mai atractive pentru mine însă o recomand cu toată căldura. Să ai un An Nou fericit și plin de succese fata frumoasa și deșteaptă! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Am fugit în seara asta pana la Diana, mai fusesem la ea acum ceva timp în urma.

Nu stau sa spun de aspectul fizic, gusturile nu se discuta mie imi plac fetele mai slăbuțe. 

Locație in spare la McDonald's in centru o locație chiar frumoasa.

Acțiunea timp de 2 ore cu limbite si joaca cum imi place mie sa fie sa ma relaxez  ca de aia plec de acasă.Un oral neprotejat adânc cu finalizare orala care chiar mia plăcut. Durata vreo 1 30 minute plătit 500 de lei..pt ca asa am vrut eu..preturile ei le aveți pe aici.

In concluzie fata este ok,cu servicii ok corecta și de bun simț. Pot spune ca a fost o relaxare pt mine întâlnirea cu ea.

In rest toate bune

 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, dyerseve a spus:

Am fugit în seara asta pana la Diana, mai fusesem la ea acum ceva timp în urma.

Nu stau sa spun de aspectul fizic, gusturile nu se discuta mie imi plac fetele mai slăbuțe. 

Locație in spare la McDonald's in centru o locație chiar frumoasa.

Acțiunea timp de 2 ore cu limbite si joaca cum imi place mie sa fie sa ma relaxez  ca de aia plec de acasă.Un oral neprotejat adânc cu finalizare orala care chiar mia plăcut. Durata vreo 1 30 minute plătit 500 de lei..pt ca asa am vrut eu..preturile ei le aveți pe aici.

In concluzie fata este ok,cu servicii ok corecta și de bun simț. Pot spune ca a fost o relaxare pt mine întâlnirea cu ea.

In rest toate bune

 

Mulțumesc pentru apreciere și vizită! Te pup

Link spre comentariu

Mâine voi fi disponibilă de la 10 la ora 20. Voi fi si marți în  Ploiești. Poze am cu două pagini mai înapoi și  serviciile.  Ce rost mai are sa le adaug mereu tot aceleași sunt. O seară frumoasă tuturor! Pupici de la Dia!

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Duminică seară am trecut pe la Dia sa.i urez noapte bună. I.am oferit si o inimioară, s.a cazat in centru pe lângă MARELBO.Ap.2 cam. sic ca de fiecare dată, ordine si curățenie, baie micuta dar cu tot ce trebuie. Nu ne.am mai vazut de ceva vreme. Ea slaba ca si mine. Am început cu FK din belșug, mângâieri apoi oral din partea ei umed cu atentie la oo si finalizat com.I.am dezmierdat si eu păsărica. O mica pauza de palavre si am reluat FK .ul,a doua oară am executat o singură poziție pe colțul patului care cam scartie. Asa am si terminat intens.

Programare 9 whatsapp 

Locație 9

Atitudine 9

Fizic 8,ar trebui să se mai ingrase

Se comporta ca si o amantă, o oră 300,de revenit DESIGUR 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 19 ore, bnl2020 a spus:

Duminică seară am trecut pe la Dia sa.i urez noapte bună. I.am oferit si o inimioară, s.a cazat in centru pe lângă MARELBO.Ap.2 cam. sic ca de fiecare dată, ordine si curățenie, baie micuta dar cu tot ce trebuie. Nu ne.am mai vazut de ceva vreme. Ea slaba ca si mine. Am început cu FK din belșug, mângâieri apoi oral din partea ei umed cu atentie la oo si finalizat com.I.am dezmierdat si eu păsărica. O mica pauza de palavre si am reluat FK .ul,a doua oară am executat o singură poziție pe colțul patului care cam scartie. Asa am si terminat intens.

Programare 9 whatsapp 

Locație 9

Atitudine 9

Fizic 8,ar trebui să se mai ingrase

Se comporta ca si o amantă, o oră 300,de revenit DESIGUR 

 

Mulțumesc pentru vizită! Pup

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare ,

Am fost azi in vizita la Diana pentru prima oară și am plecat de la ea  cu zâmbetul pe buze. 

Am contactat o telefonic la nr. de tel din topic și  am făcut programare .

Programarea a fost respectată de ambele părți fără probleme .

Ajuns în locație am fost întâmpinat de Diana cu zâmbetul pe buze după care m a invitat în camera de joaca . 

Aspect : 9 - pozele sunt reale , este pe gustul meu , drăguță la fața .

Igiena : 10 - curata , parfumata . 

Gfe : 10 - atitudine de iubita pot spune , fk la greu , sărutări pe gât,  corp , imbratisari , foarte comunicativă,  politicoasa , vorbeste frumos și cu zâmbetul pe buze tot timpul . 🤗

On : 10 - cu de toate , soft , lins de jos pana sus , deep , atenție la zonele învecinate, 69 , a fost de vis . 😊

Np : 10 - am început cu Lot , se mișcă bine nu se grăbește,  cât a stat deasupra fk a fost continuu , schimbat încă 2 poziții  și finalizat în balonas .  😊

M am simtit foarte bine cu ea , ca și cum am avut întâlnire cu  iubita , pot spune ca am facut dragoste cu ea nu sex .

Cadoul  250 ron

Timpul petrecut 1 h 

De revenit - cu siguranta , sper sa vina mai des la Ploiesti . 

De recomandat- da , daca va plac genul de femei slim , skinny .

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Acum 8 ore, marian pofticiosul a spus:

Salutare ,

Am fost azi in vizita la Diana pentru prima oară și am plecat de la ea  cu zâmbetul pe buze. 

Am contactat o telefonic la nr. de tel din topic și  am făcut programare .

Programarea a fost respectată de ambele părți fără probleme .

Ajuns în locație am fost întâmpinat de Diana cu zâmbetul pe buze după care m a invitat în camera de joaca . 

Aspect : 9 - pozele sunt reale , este pe gustul meu , drăguță la fața .

Igiena : 10 - curata , parfumata . 

Gfe : 10 - atitudine de iubita pot spune , fk la greu , sărutări pe gât,  corp , imbratisari , foarte comunicativă,  politicoasa , vorbeste frumos și cu zâmbetul pe buze tot timpul . 🤗

On : 10 - cu de toate , soft , lins de jos pana sus , deep , atenție la zonele învecinate, 69 , a fost de vis . 😊

Np : 10 - am început cu Lot , se mișcă bine nu se grăbește,  cât a stat deasupra fk a fost continuu , schimbat încă 2 poziții  și finalizat în balonas .  😊

M am simtit foarte bine cu ea , ca și cum am avut întâlnire cu  iubita , pot spune ca am facut dragoste cu ea nu sex .

Cadoul  250 ron

Timpul petrecut 1 h 

De revenit - cu siguranta , sper sa vina mai des la Ploiesti . 

De recomandat- da , daca va plac genul de femei slim , skinny .

 

 

 

Să îți fie de bine frate. Ai dreptate este o fata excepțională cum rar întâlnești păcat ca este prea slim pentru gusturile mele căci altfel ar fi fost tot ce îmi trebuie în materie de femei. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...