Sari la conținut

Diana Lux 24 in vizită in Ploiești 0733529030


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 40 minute, dianalux24 a spus:

Mulțumesc pentru apreciere și vizită! 

Corect ce ai spus cu chimia... Contează si  chimia mea cu clienții....  Așa cum sunt eu am fost mereu apreciată pentru felul meu de a fi....Aspectul fizic contează știu asta... Si daca arăți foarte bine si ai servici slabe....tot nu este bine 🤦‍♂️ în concluzie nu poti multumi mereu pe toată lumea... 

La multi ani!

 

 

Și eu iți mulțumesc pentru ca te-ai comportat ca o profesionist,aspectul si chimia cred ca diferă de la persoană la persoană,am si spus din puctul meu de vedere. Îți urez sa ai succes,  la mulți ani!

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, Mrwarrior a spus:

Și eu iți mulțumesc pentru ca te-ai comportat ca o profesionist,aspectul si chimia cred ca diferă de la persoană la persoană,am si spus din puctul meu de vedere. Îți urez sa ai succes,  la mulți ani!

Eu am fost la ea anul trecut 2020. Pe atunci făcea și FK la 150 roni. Dragi colegi, eu nu înțeleg faza cu chimia. E adevărat,  dacă e chimie o face cu drag, dar dacă nu, de ce să facă diferență între clienți la același preț ? Cei mai trecuți, nedotați sau grași au bani falși, sau primesc ceva gratis ? 

Link spre comentariu

E de înțeles faza cu chimia.  Cine are servicii extra 50 lei plătești trebuie Fk. Cazurile când Fk în funcție de chimie cum are și Diana e clar ca fac fk dacă e chimie. Diana și multe alte  au mai renunțat de când cu Covidutul asta. Dar eu ma duc la ele le plătesc sa ma suga ele sa fac ce vreau eu daia plătesc. Nu sa le ling eu sau sa le sărut când ala dinainte a lăsat spermă pe fata ei și acolo a rămas. Nu s a luat de la apa. Nu e cazul Dianei zic în general. Sa aveți noroc!

Te pup Diana

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Proford a spus:

Eu am fost la ea anul trecut 2020. Pe atunci făcea și FK la 150 roni. Dragi colegi, eu nu înțeleg faza cu chimia. E adevărat,  dacă e chimie o face cu drag, dar dacă nu, de ce să facă diferență între clienți la același preț ? Cei mai trecuți, nedotați sau grași au bani falși, sau primesc ceva gratis ? 

Eu nu fac diferențe între clienți si nu am facut niciodată asta.... Când spun chimie este acel clik pe care îl ai cand vii la o fată sau invers... 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
40 minutes ago, dianalux24 said:

Eu nu fac diferențe între clienți si nu am facut niciodată asta.... Când spun chimie este acel clik pe care îl ai cand vii la o fată sau invers... 

Fara fk nu e bine..

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 ore, john71 a spus:

E de înțeles faza cu chimia.  Cine are servicii extra 50 lei plătești trebuie Fk. Cazurile când Fk în funcție de chimie cum are și Diana e clar ca fac fk dacă e chimie. Diana și multe alte  au mai renunțat de când cu Covidutul asta. Dar eu ma duc la ele le plătesc sa ma suga ele sa fac ce vreau eu daia plătesc. Nu sa le ling eu sau sa le sărut când ala dinainte a lăsat spermă pe fata ei și acolo a rămas. Nu s a luat de la apa. Nu e cazul Dianei zic în general. Sa aveți noroc!

Te pup Diana

Normal, doar nu ești canibal...sa mănânci copiii altora, chiar și asa, gen, mormoloci 🙄

Multe fete oferă fk, în funcție de chimie.

  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...