Sari la conținut

Diana Lux 24 in vizită in Ploiești 0733529030


Postări Recomandate

Bună Diana. Nu inteleg:ești deja în Ploiesti sau vi în preajma Anului Nou? Dacă ai venit deja pune și tu un program. Sa fi iubită!

Buna! Scuze de întârzierea răspunsului, momentan nu sunt in Ploiești voi veni dupa 1 ianuarie! Dar voi fi pe 20 decembrie in Târgoviște! Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Buna! Scuze de întârzierea răspunsului, momentan nu sunt in Ploiești voi veni dupa 1 ianuarie! Dar voi fi pe 20 decembrie in Târgoviște! Pupici

 

La Târgoviște ce faci? vizitezi? să știi ca e frumos in preajma sărbătorilor de iarnă.. 😀😀

Link spre comentariu

Buna, băieți! Vreau sa va anunț că voi veni si in Ploiești vreau doar o parere ca data pe 3 ianuarie sau pe 6 ianuarie care sa fie???? Pupici

😂😂 Dianaaaa, nu ar fi bine sa te duci pe 3 in ploiesti ( poti sa faci si revelionul acolo 😅😅) si daca e pe 6 te muți in Târgoviște. Nu vrei sa ne deschizi anul si noua? Sunt câțiva km distanta. Pupici
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

😂😂 Dianaaaa, nu ar fi bine sa te duci pe 3 in ploiesti ( poti sa faci si revelionul acolo 😅😅) si daca e pe 6 te muți in Târgoviște. Nu vrei sa ne deschizi anul si noua? Sunt câțiva km distanta. Pupici

Mărie...!!! Nu deturna fata !!! :angry

Ca data trecuta am scapat-o...

Si daca se mai intampla, devin :bad

 

:laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

😂😂 Dianaaaa, nu ar fi bine sa te duci pe 3 in ploiesti ( poti sa faci si revelionul acolo 😅😅) si daca e pe 6 te muți in Târgoviște. Nu vrei sa ne deschizi anul si noua? Sunt câțiva km distanta. Pupici

Buna! Am văzut cele scrise si prin urmare voi fi pe data de 3 ianuarie in Ploiești,nu stiu ora exactă cand voi veni, dar anunț. Maryo stiu ca in Târgoviște sunt dorită pentru acolo am început si să mă cunoașteți foarte bine, dar trebuie sa vin in Ploiești asa cum am promis si dupa revin si in Târgoviște! Nu stiu cate zile voi sta, dar o sa scriu programul cand voi ajunge!

La multi ani! Pupici!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna! Am văzut cele scrise si prin urmare voi fi pe data de 3 ianuarie in Ploiești,nu stiu ora exactă cand voi veni, dar anunț. Maryo stiu ca in Târgoviște sunt dorită pentru acolo am început si să mă cunoașteți foarte bine, dar trebuie sa vin in Ploiești asa cum am promis si dupa revin si in Târgoviște! Nu stiu cate zile voi sta, dar o sa scriu programul cand voi ajunge!

La multi ani! Pupici!

ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘👠Bravooooo!!!!! Te așteptăm cu drag!!!! La mulți ani!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Nu o deturnez. O sfătuiam sa nu ne uite si pe noi. Sa împace si ploiestenii si targovistenii ca suntem frați. Jucam meciurile la voi la Ploiesti.

Bine, fie!

Daca voi jucati meciurile aici, si daca-o fi sa n-ajung cat ie fata la Ploiesti, fac si eu o deplasare pentru "un meci" la voi :hooray

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Buna! Am văzut cele scrise si prin urmare voi fi pe data de 3 ianuarie in Ploiești,nu stiu ora exactă cand voi veni, dar anunț. Maryo stiu ca in Târgoviște sunt dorită pentru acolo am început si să mă cunoașteți foarte bine, dar trebuie sa vin in Ploiești asa cum am promis si dupa revin si in Târgoviște! Nu stiu cate zile voi sta, dar o sa scriu programul cand voi ajunge!

La multi ani! Pupici!

Bună Diana. Am fost ultimul care te a vizitat data trecuta în Ploiești și de atunci te tot aștept. Să nu mă uiți. Un An Nou cu cât mai multe succese (în Ploiești)
Link spre comentariu

Bună Diana. Am fost ultimul care te a vizitat data trecuta în Ploiești și de atunci te tot aștept. Să nu mă uiți. Un An Nou cu cât mai multe succese (în Ploiești)

La multi ani! Te aștept să-mi scrii pe whatsapp! Eu voi lua in considerare programariile pe whatsapp si cele de pe sms, nu prea răspund la telefon prefer ceva sigur! Pe data de 3 voi fi dupa ora 14.00 și programul îl voi scrie eu in fiecare zi! Pupici!
  • Like 2
Link spre comentariu

Buna Diana ! arati bine in pozele de pe forumul din Targoviste.... daca mai esti pe 6 in Ploiesti s-ar putea sa-ti f

ac o vizita... La multi ani !!!

Buna! Mulțumesc! Din păcate luni nu o sa fiu! Pentru cei care nu stiu Diana are si job si de aceea eu lucrez numai cand anunț Euuu... Si in principiu pot numai in weekend si stiu ca in week-end este mai greu si înțeleg acest aspect, dar daca vrei ceva cu adevărat se poate!!!

Ne vedem mâine pentru cei care vor să mă cunoască și care reușesc! Posibil sa credeți ce mai vrea si asta de la noi, sau nu aveam noi fete destule in Ploiești de ce mai vine Si asta, dar nici o femei nu este la fel si fiecare are ceva special in ea, doar trebuie sa existe acel clik! Va pup! Seara făină sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...