Sari la conținut

0724099623 domnisoara 23 ani noua


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mesajul lui "blank page" incepe cu suspiciuni dese, iar apoi o cârm3ște și apreciază corect că fata este destul de isteață să nu pedindă de un 'impresar'.

deci sunt in acord cu jumatatea a doua a mesajului lui

 

Tare, asta! :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pare interesanta insa as vrea sa stiu daca e mai mult spre 40kg sau spre 30... daca e in zina inferioara nu as vrea sa merg e prea putin, slim, slim, surubelnita iti faci treaba cu ea dar nici sa se strice la tine nu e bine.

E spre 40. Are vreo 45 cred. Ti-o recomand. E ok

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am fost şi eu la Daria. Eu n-am avut probleme cu programarea sau aşteptatul, dar e o bilă neagră legat de asta, detalii mai jos.

 

Contact, 100% pe whatsapp, mai puţin în faţa uşii unde am sunat (că mi-a dat o eroare la wtsapp, altfel continuam pe wtsapp).

Locaţie, cum au zis colegii, intrarea dacilor, un ap mic, dar primitor (nici ea nu e mare).

Daria pe la 1.65, 45kg,  pare f. tânără, dar zice că e la facultate. Oricum ea este în poze, numai că în poze pare mai înaltă. Ca fizic e între Cătălina şi Laura bloom (mai mult spre cătalina) pt cine ştie. Intelectual aş zice că nu minte legat de facultate, adică poţi conversa cu ea fără probleme.

Ca acţiune, acceptă preludiul, dar e destul de pasivă. Adică după descrierile de mai sus mă aşteptam la ceva gen sweetmădă, dar nu e cazul. Sărută, dar puţin FK. E undeva la mijloc, nici pasională, nici rece.

Oralul a fost ok, se ajută de mână, dar nu e rău. Aş zice adecvat, am avut parte şi de mai rău şi de mai bun. 

La normal se implică şi îţi dă senzaţia că îi place.

 

Bile negre:

Următoarea programare era la 5 min după mine.

Ăia 50 de lei de FK îi cam dai degeaba. Bine, nici eu nu am insistat. Poate dacă te ştie şi insişti acceptă. Eu am văzut că nu prea cooperază şi m-am oprit.

 

Pt amatorii de slim e ceva, merită vizitată măcar o dată, dar aşa ca servicii, nu mi se pare că iese în evidenţă cu ceva. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

RECENZIE:

 

[scriu pe un sablon gasit aici, adaptat]

Locatie: 9 (Romana)

Aspect: 8 , corp: 7,  e ca o balerina care se infometeaza, dar e o pustoaica simpatica undeva la 1.65m, ochi caprui inchis, par saten , sani mici frumosi fermi, abdomen plat, fund rotund micut dar smart, un tatuaj multicolor pe brat sus langa umar.

Daca vrei sa gasesti o fata Playmate, s-ar putea sa ramai deziluzionat, este slim-skinny ceea ce comporta dezavantaje dar si avantaje.

 

Oral: 8 (neprotejat primele 20s, apoi protejat, lins, la indicatia mea a dat putin atentie si la sateliti ca incepatoare, fara deep) (nu cunoaste abrevierile nici denumirile pozitiilor, dar invata)

 

Normal: 8.5 (protejat, accepta pozitii, implicare maxima LOT/ fara reverse cow-girl)

 

Gfe: 9.8 Are o opinie valabila despre orice

 

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)

 

Igiena: 10 (nimic suspect, piele fina, a facut dus in prezenta mea, si chiar si la plecare ca sa o gaseasca urmatorul pregatita)

Halat: 200 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Intr-un inceput de sfarsit de toamna am luat legatura foarte usor pe whatsapp cu Daria cu cateva ore inainte fara nicio problema, programare respectata, chiar un pic devansata. La ora stabilita ma prezint la adresa ei, este o cladire veche cu un interfon vechi, imi indica numarul prin telefon si din hol reperez o usa deschisa, unde o pustoaica simpatica zambeste si ma pofteste inauntru, primitoare. Se prezinta rostindu-și cu voce tare numele. :)

Locatia este la Piata Romana, usor de ajuns, garsoniera spatioasa, cand intri este un hol mic, trecand prin camera in dreapta la capat e baia, cu o usa glisanta; in stanga camera de actiune, cu un pat ok care rezista foarte bine la turatii mai mari. In fata patului este un fotoliu dublu fix elegant

Baia este ok, geluri de dus, primit prosop curat direct de pe stender. Nu m-am simtit grabit deloc, am stat in baie sa ne cunoastem putin, este fumatoare, m-a intrebat daca vreau sa faca dus inca o data de fata cu mine si a facut. Nu face dus simultan cu clientul. Este o pustoaica simpatica, plina de viata, poti vorbi multe cu ea.

Dupa ce am fost amandoi la dus pe rand, ne-am instalat in camera de trageri si ne-am simtit bine :) . Oralul (te intreaba daca doresti neprotejat sau protejat) este ok, nu e punctul ei forte fiind incepatoare, la normal (protejat) am schimbat mai multe pozitii, se umecteaza cu gel dar probabil este functie de numarul din ordinea de zi pe care reusesti sa te programezi.

 

Notite

1) Isi da silinta sa pleci multumit de la ea

2) Este foarte atenta la tine pe toata durata intalnirii

3) Isi da silinta sa faca programari corecte, de aceea lasa telefonul pe blatul chicinétei pe vibratii .. e deranjant, chiar a exprimat scuze ca sunt atatea apeluri (are pe publi24); Idee/propunere: cred ca alte fete vizitate l-au lasat pe Silent!

4) Ar trebui sa lase 15-20 min intre gentlemani

5) Nu ii place sa fie atinsa cu degetele in vagin, deci nu incercati. :)

 

M-am simtit bine cu Daria.

 

Maistrii daca vor sa o propuna la Testate.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

Am vizitat-o si eu pe fuga !

Scurt si la obiect!

 

Locatie: Bd. Dacia,adiacent

Garsoniera mica aranjata.

Tipa slaba,ok.

Actiunea a fost doar oral nep.din picioare,se foloseste mult de mana(i le-am luat si i le-am pus pe curul meu,limbi la saculet doar la indemnul meu in timp ce eu i-am bagat putin mana la pizda,cand am simtit ca erup am lasat-o pana in ultimul moment si i-am spus ca termin si mi-a luat-o la laba jetul venind puternic pe pieptul/sanii ei !

A mai frecat-o putin si asta a fost totul!

Eu nu mai revin chiar daca este in raza de actiune,la 100 lei fara fin.orala,fara experienta mi se pare cam mult!

Daca avea 100 lei trebuia sa aiba si putina experienta gen supt ca lumea,limbi pe coaie,fin.orala etc!

Pretul corect ar fi la inceput maxim 80 si sa faca fin.orala sau faciala!

DTD: 10’

Sanatate tuturor.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am fost şi eu la Daria. Eu n-am avut probleme cu programarea sau aşteptatul, dar e o bilă neagră legat de asta, detalii mai jos.

 

Contact, 100% pe whatsapp, mai puţin în faţa uşii unde am sunat (că mi-a dat o eroare la wtsapp, altfel continuam pe wtsapp).

Locaţie, cum au zis colegii, intrarea dacilor, un ap mic, dar primitor (nici ea nu e mare).

Daria pe la 1.65, 45kg,  pare f. tânără, dar zice că e la facultate. Oricum ea este în poze, numai că în poze pare mai înaltă. Ca fizic e între Cătălina şi Laura bloom (mai mult spre cătalina) pt cine ştie. Intelectual aş zice că nu minte legat de facultate, adică poţi conversa cu ea fără probleme.

Ca acţiune, acceptă preludiul, dar e destul de pasivă. Adică după descrierile de mai sus mă aşteptam la ceva gen sweetmădă, dar nu e cazul. Sărută, dar puţin FK. E undeva la mijloc, nici pasională, nici rece.

Oralul a fost ok, se ajută de mână, dar nu e rău. Aş zice adecvat, am avut parte şi de mai rău şi de mai bun. 

La normal se implică şi îţi dă senzaţia că îi place.

 

Bile negre:

Următoarea programare era la 5 min după mine.

Ăia 50 de lei de FK îi cam dai degeaba. Bine, nici eu nu am insistat. Poate dacă te ştie şi insişti acceptă. Eu am văzut că nu prea cooperază şi m-am oprit.

 

Pt amatorii de slim e ceva, merită vizitată măcar o dată, dar aşa ca servicii, nu mi se pare că iese în evidenţă cu ceva. 

 

Nu ştiu dacă a citit recenzia mea sau prima dată nu a numărat bine banii, dar la a doua vizită am avut parte de FK din belşug. Adică, FK me... a deopăşit toate aşteptările mele. Deci ăia 50 nu sunt daţi degeaba, cel puţin nu mereu. Probail e o idee aă nu-i dai la prima vizită, până te cunoaşte, îi dai de la a doua.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ştiu dacă a citit recenzia mea sau prima dată nu a numărat bine banii, dar la a doua vizită am avut parte de FK din belşug. Adică, FK me... a deopăşit toate aşteptările mele. Deci ăia 50 nu sunt daţi degeaba, cel puţin nu mereu. Probail e o idee aă nu-i dai la prima vizită, până te cunoaşte, îi dai de la a doua.

Tipa citește ce scriem aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Tipa citește ce scriem aici.

 

Şi a zis "aha, vrei mai mult FK, lasă că îţi arăt eu să poţi să duci..." măi, nu mă pot plânge.

 

În acest caz apreciez faptul că ţine cont de sugestii, e o bilă albă. Oricum e de recomandat, mai ales pt fanii skinny/GFE.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Şi a zis "aha, vrei mai mult FK, lasă că îţi arăt eu să poţi să duci..." măi, nu mă pot plânge.

 

În acest caz apreciez faptul că ţine cont de sugestii, e o bilă albă. Oricum e de recomandat, mai ales pt fanii skinny/GFE.

*să nu poți să duci...

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Nu am mai fost la ea, scrie-i pe WA.

Ce crezi, am facut asta, dar nu a mai intrat pe wapp de pe 2 sau 3 decembrie. Inainte sa dispara mi-a zis ca sta in Bucuresti pana pe 20. Nu stiu daca a luat o pauza sau a intervenit ceva, ma rog, eu sper sa fie ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce crezi, am facut asta, dar nu a mai intrat pe wapp de pe 2 sau 3 decembrie. Inainte sa dispara mi-a zis ca sta in Bucuresti pana pe 20. Nu stiu daca a luat o pauza sau a intervenit ceva, ma rog, eu sper sa fie ok.

Nu te îndrăgosti! :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...