Sari la conținut

Daniela 0723854276


Postări Recomandate

 "Buna sunt Andrera si Cristina suntem doia fete facem deplasarii la Hotel si pensiuni si la domiciliu clientului fac masaj erotic domnilor seriosi si generiosi si igenici si masaj de relaxare o fata roscata sexy si frumoasa si buna an .p su o fata satena analtime 1.65 kg 56 romanca cerem seriozitate maxima si oferim seriozitate si igenice va ofrrim clipe de vis nu vei regrrta asteptam telefoanele dunivoastre va asteptam cu 

drag ca asteptam."

 

 

A fost cineva la ele?   Cea cu poza in care i se vede fatza statea si la strada intre Auchan City si Hotel Business

post-197435-0-18818000-1504778869_thumb.jpg

post-197435-0-65399300-1504778877_thumb.jpg

post-197435-0-49804100-1504778918_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Pe cea caruia i se vede fața am chemat-o la hotel. A venit plină de fițe după ceva timp, a cerut 150 O si N protejat, am cerut și masaj cu finalizare orală și am dat 200. Masajul a fost de formă, oralul bun, la normal m-am răzbunat fiindcă este foarte strâmtă.

Sincer, acum, nu aș recomanda nici pentru palmares

 

P. S. Vorbește mult și aiurea, bineînțeles că viața ei este o telenovelă

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Numele ei real e Ana (fata la care i se vede fata) e din Mureseni, viata ei e chiar o telenovela, pot zice ca o cunosc... Imi pare rau pt ea ca a ajuns sa faca strada.

Eu personal nu o recomand nimanui..mai ales ca o stiam cu ceva probleme de sănătate

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Care salon este?

Pai nu știu. Luxury nu este pentru că nu se potrivește interiorul, și acolo sunt alte fete. Chiar așa!!! Oare la Luxury sunt camere? Că a apărut mai nou acolo o domnișoară tare pe gustul meu, dar ..., nu mă simt confortabil știind că pot fi înregistrat. Pe topicul lor (Luxury) my prea sunt recenzii și nu știu cum să procedez

Link spre comentariu
Vizitator energy1988
Reputație: 0
La 14.07.2020 la 3:22, anusnimus a spus:

Numele ei real e Ana (fata la care i se vede fata) e din Mureseni, viata ei e chiar o telenovela, pot zice ca o cunosc... Imi pare rau pt ea ca a ajuns sa faca strada.

Eu personal nu o recomand nimanui..mai ales ca o stiam cu ceva probleme de sănătate

La ce te referi coleg? Despre ce fel de ce boală știi? Boală venerică ?

Link spre comentariu
Vizitator energy1988
Reputație: 0
La 2020. 07. 14. la 3:22, anusnimus a spus:

Az igazi neve Ana (az a lány, akinek az arca látható) mureseni származású, élete valóban szappanopera, mondhatom, hogy ismerem ... Sajnálom, hogy az utcán kötött ki.

Én személy szerint nem ajánlom senkinek ... főleg, hogy néhány egészségügyi problémával ismertem

Anna are profilul facebook? Știi numele de familie al Anei? Mulțumesc informații împreună.

Link spre comentariu
  • Oras:Harghita
  • Oras:Harghita
Acum 11 ore, kenji a spus:

Numele ei nu este nici Ana, nici Daniela, nici Vivienne. Sunt doar nume de scena. Btw. nu o cautati.. si-a sters contul facebook. 

Am înțeles colegul "kenji" asta tot numele ei este nume de scena. Dar mai sus colegul "anusnimus" scrie el știe numele real din aceasta femei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...