Sari la conținut

0762 112 026 rond alba iulia


Postări Recomandate

  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

Cum  n-am mai futut demult prin rond sun si ma programez la domnisoara.inainte sa ajung in locatie ,care este pe partea cu banca Credit agricole (fara portar),ma asteptam la ce e mai rau deoarece la telefon au raspuns doua voci diferite :).in fine ajung in locatie care este curata si in loc de bruneta din poze imi apare o blonda de 20-21 de ani ,posibil ciorex dar nu i-am dat importanta daca este de etnie sau nu fiindca era tanara si placuta la fata(avea un aer fresh si asta in ciuda faptului ca m-a asteptat imbracata).inmanez banii care apropo este 100 fin 150 h ,ea dispare cu ei in cealalta camera si se intoarce unde se dezbraca fara sa faca dus.a fost in regula deoarece nu a avut mirosuri suspecte atat in privinta corpului cat si a pasaricii care nu era epilata cam de vreo 3 zile dar nu era deranjant.incepem actiunea,oral protejat si cu dinti,sani nu mari dar de ,,teen'' si pasarica stramta.ca amabilitate este tupeista si iti spune ca dureaza 15 minute dar trebuie sa te tii tare si sa dai de inteles ca controlezi tu situatia.

 

eu unul nu cred ca mai revin cu toate ca n-am plecat cu parere de rau de la ea,dar parca a lipsit ceva.este posibil sa fie si bruneta din pozele anuntul dar eu n-am vazut.o,poate era in cealalta camera

 

 

 

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-la-mine-rond-alba-iulia-eMzZ9L

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...