Sari la conținut

Patricia 0753986249


maresal

Postări Recomandate

Salutare,

 

https://www.publi24....f4449df21h.html

 

   Am facut o programare la posesoarea anuntului, in zona Nicolina. Ajuns la celebrul bloc, ii dau telefon si imi spune sa o astept 10 min. Dupa vreo 15 min suna si urc la ea.

   Prima supriza neplacuta. Nici nu ajung bine la usa ca se deschide usa si iese un alt coleg...intru ...a doua supriza neplacuta...pozele sunt din tineretea ei probabil, desi sunt pozele ei, este o mare diferenta intre poze si realitate.

   Decid totusi sa stau un numar, ne dezbracam, incepe un oral mediocru protejat. Suna telefonul dupa nici 1 min, bineinteles raspunde : te sun in 5 min, sunt la dus :)) (deja stiam si cine e ca il vazusem jos, cum spunea un coleg zilele astea ..cu telefonul in mana, uitandu-se la ferestre :)

   Dupa alt minut, sare direct pe gogu. Nici la normal nu s-a descurcat mai bine, am schimbat 3-4 pozitii deja comenta ca nu mai termin, ca la cate pozitii am facut o sa vada ea ce de bani ii dau :)

   Bineinteles ca la astfel de comentarii iti dispare tot cheful, asa ca am incheiat destul de rapid.

   Nici nu sarise de pe mine ca deja dadea indicatii la colegul de jos. Desi i-am zis sa aiba rabdare sa ies, deja ii daduse drumu la interfon. Ciudat este ca, cand ieseam pe usa, a mai sunat odata interfonul...cred ca il punea sa astepte pe scari :)

   Bineinteles ca  nici nu am iesit bine pe usa ca am dat nas in nas cu urmatorul, prin urmare: discretie 0, nu mai zic ca ea nu avea timp de dus, nu te invita la dus ...

   Note:

 

Corp: 6, mica, sanii lasati rau, e ca o pruna sclisofita

Locatie: 7 discretie 0, m-am cerut la baie .. nu am vazut prosoape

Oral: 6 protejat, nici 2 min mai mult de forma

Normal: 7 , desi am schimbat cateva pozitii, numa cometarii gen : nu esti gata, a trecut timpul (desi i-am zis ca nu a trecut nici 10 min pe verificate)

Igiena: 5 avand in vedere ca la 3 clienti nu a facut nici un dus ..

Cadou: 100/250 (matematica mea cam dadea gres aici, da a zis ca un numar dureaza 10-15 min..pacat ca nu am intrebat inainte cum fac de obicei ca ii ziceam pas)

 

Total durata: 16 min

 

De revenit? CLAR NU!

 

Parerea mea: trebuie trecuta la DE EVITAT!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Foto:

post-252750-0-77347400-1571161738_thumb.jpg

post-252750-0-41223700-1571161748_thumb.jpg

post-252750-0-56746800-1571161757_thumb.jpg

post-252750-0-71739900-1571161766_thumb.jpg

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Multumim pentru recenzie!

Ai avut răbdare si ai fost calm. Eu l-as fi salutat pe tipul care a iesit de la ea, si l-as fi întrebat chiar de fată  cu ea daca merită banii si timpul pierdut.

As vrea să nu mai încurajăm nespălatele. E clar că scârba asta nu a făcut duș. Trebuia să-i ceri asta. Măcar cât să-și clătească chizda și gura. Cum naiba să nu te umpli de goange când în gura ei colcăie urmași de la vreo 10 clienți pe care i-a avut înaintea ta.

Eu mi-am propus ca la tipele ce miros a transpirație, sau bănuiesc că nu fac duș după clienți așa cum trebuie, să nu mai finalizez în prezervativ ci pe corpul lor.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

...a doua supriza neplacuta...pozele sunt din tineretea ei probabil, desi sunt pozele ei, este o mare diferenta intre poze si realitate.

   Decid totusi sa stau un numar, ne dezbracam, incepe un oral mediocru protejat. Suna telefonul dupa nici 1 min, bineinteles raspunde : te sun in 5 min, sunt la dus :)) (deja stiam si cine e ca il vazusem jos, cum spunea un coleg zilele astea ..cu telefonul in mana, uitandu-se la ferestre :)

   Dupa alt minut, sare direct pe gogu. Nici la normal nu s-a descurcat mai bine, am schimbat 3-4 pozitii deja comenta ca nu mai termin, ca la cate pozitii am facut o sa vada ea ce de bani ii dau :)

   Bineinteles ca la astfel de comentarii iti dispare tot cheful, asa ca am incheiat destul de rapid.

   Nici nu sarise de pe mine ca deja dadea indicatii la colegul de jos. Desi i-am zis sa aiba rabdare sa ies, deja ii daduse drumu la interfon. Ciudat este ca, cand ieseam pe usa, a mai sunat odata interfonul...cred ca il punea sa astepte pe scari :)

:

 

 

Normal: 7 , desi am schimbat cateva pozitii, numa cometarii gen : nu esti gata, a trecut timpul (desi i-am zis ca nu a trecut nici 10 min pe verificate)

 

Ce penala..

Mersi de postare.Nu cred ca ma bagam, dar cand nu raspund altele din locatie, risti. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costy96
Reputație: 0

 Eu l-as fi salutat pe tipul care a iesit de la ea, si l-as fi întrebat chiar de fată  cu ea daca merită banii si timpul pierdut.

 

Buna ideea , o sa para ciudat dar te scuteste de belele , cumva intr-un tarziu m-am prins si eu de faza cu telefonu in mana , facand lafel :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Multumim pentru recenzie!

 

 E clar că scârba asta nu a făcut duș. 

Cam greu cu dusul.

Eu nu ma pot lauda cu experienta mea in domeniu, dar din cate am fost imi amintesc doar de Ema ca a zbughit-o la dus. 

De fiecare data. Pana la coada e o protectie si pentru ea.

 

Aici altele sunt problemele. Si sunt mari.

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cam greu cu dusul.

Eu nu ma pot lauda cu experienta mea in domeniu, dar din cate am fost imi amintesc doar de Ema ca a zbughit-o la dus. 

De fiecare data. Pana la coada e o protectie si pentru ea.

 

Aici altele sunt problemele. Si sunt mari.

Colegu, am fost si la Ema prin septembrie 2018. Pe atunci era „politista”. Prima si ultima data cand am dezbracat o politista. N-am vrut sa-ti stric zenul.

Chiar si cunostinta „aia a noastra” avea probleme de genu asta. Majoritatea sunt certate cu dushul!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...