Sari la conținut

Salon Infinity Str Carierei 75 A BRASOV


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va invitam in salon de pe strada Carierei nr 75A pt servicii de

 masaj erotic  sau deplasari la hoteluri si pensiuni

avem o gama variata de masaje, 

 preturile sunt cuprinse intre 200 si 450 lei in functie de masajul ales de catre dvs.

serviicele noastre nu includ sex .

Gasiti fete disponibile sau poze cu acestea pe site ul official.

Ne puteti contacta whatsapp sau telefonic la nr 0756896239

 

 

We are an erotic massage saloon,

you can find us on street name 75 A Carierei and HOTELS TOO

pricees are from 200 to 450 ron depending on massage type.

we dont offer sex only happy ending massage.

check the pics on our official website

text us on WHATS APP 0756896239

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

astazi vor fi disponibile Diana, Anca si Alesi cele din urma sunt maseuze

cu experienta vasta in domeniu de aproximativ 6 7 ani iar Diana este noua in acest domeniu.

Abea asteptam recenzii si pareri si daca treceti pe la noi...

Only good vibes!!! babes

Carierei 75 A    0723452183>>whats app 

poze cu diana si anca gasiti pe www.infinitymassaj,ro

Link spre comentariu

Duminica am vizitat eu locația foarte ușor de găsit, găsești și ușor loc de parcare.

La locație am gasito doar pe INNA care arată exact că în poze ,

Sâni 9/10

Fund 8/10

Restul 9/10

 

Am ales pachetul de 300 de lei acela în care ea se masturbeaza cu un vibrator și tu poți să o ajuți sau se te uiți,

 

După un masaj de nota 10 am trecut la partea cu momentul intim așa îl numea,unde a lucrat ușor nu sa grăbit iar apoi o frumoasa ejaculare pe sâni ei apoi a continuat show-ul cu vibratorul până la final.

 

O recomand este foarte buna :)

Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

Duminica am vizitat eu locația foarte ușor de găsit, găsești și ușor loc de parcare.

La locație am gasito doar pe INNA care arată exact că în poze ,

Sâni 9/10

Fund 8/10

Restul 9/10

 

Am ales pachetul de 300 de lei acela în care ea se masturbeaza cu un vibrator și tu poți să o ajuți sau se te uiți,

 

După un masaj de nota 10 am trecut la partea cu momentul intim așa îl numea,unde a lucrat ușor nu sa grăbit iar apoi o frumoasa ejaculare pe sâni ei apoi a continuat show-ul cu vibratorul până la final.

 

O recomand este foarte buna :)

Momemtul intim ti.a luato in gur sau manuala?
Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

Am fost azi pe acolo, exteriorul e placat cu niste scanduri ciudate sa nu se vada lumina in interior si probabil sa nu atraga atentia oamenilor de afara. Erau 3 tipe acolo una din ele s.a pitit si nu a vrut sa iasa apoi au iesit 2 din ele. Daca nu ma incurc numele maseuzei care a venit cu mine era Andrada sau andra ceva de genu. Cealalta nu mi-a placut. Pt 2 finalizari tariful a sarit de la 200 lei/h la 350lei/h 2 happy endings. La 250 lei/h inclus cu vibrator pt ea sa se masturbeze in acelasi timp sau 350 - 400lei/h cu 2 maseuze. Pretul cam piperat dar nu m.am zgarcit deloc am platit si dus am fost sus prima oara dus apoi ma asteptat in pat tinerica. Nu era asa multumita de locatie pt ca nu merg multi clienti si nu facea bani. Zicea ca pleaca maine din cauza asta. Cert e ca la spyce angels 1h era 150lei sau 200lei si masaj calumea cu implicare tot. Asta de acolo unde am fost abia se frecase pe spatele meu cu corpul ei apoi sa pus cu curul in fata mea masaj asa de incepatoare cat de cat nu a stricat deloc dar s.a vazut ca nu are experienta in domeniu urmat de 2 happy endings.

 

Evaluare

Locatie 9 - interior curat dar exterior ostil pare zona stranie cu placile care acopera geamurile sau santier zici ca e.

Interiorul - 10 si intunecat cu luminite atrage atentia chestia asta, atmosfera calda stai gol pusca si nu ingheti de frig.

Prestatia - 8,5 nu a fost rau dar zicea ca are 4 ani vechime in meserie sigur minte nu am crezuto.

 

Locatia se afla langa un spital oncologic pe acolo trece linia 14 care se duce in tiganie va lasa aproape de locatie, pe mn ma dus cineva oricum.

De recomandat: nu prea pt ca au tarife mari, mi-am dat un capriciu (stau bn cu banii) daca vreti sa mergeti incercati & am zis sa vad cum e treaba acolo, in google maps clientii nu par asa multumiti dar are 4 stele locatia. In google maps gasiti ubicatia.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dacă mergeai la Spice Angels in locația de pe str Apolo cu 200 ron era meniul complet

intr adevar nu oferim servicii sexuale> 

noi ca si salon nu acceptam asemenea fete si renuntam la colaborarile cu acestea care nu inteleg termenii nostri> 

si da daca cautati servicii sexuale noi nu oferim>

va multumim pt intelegere:) 

Link spre comentariu
  • Oras:GB
  • Oras:GB

Dacă mergeai la Spice Angels in locația de pe str Apolo cu 200 ron era meniul complet

Ce nr are spyce angels? Ca raspunde o firma de vulcanizare. Website.ul unde e? Nu merge nici ala. Era salon de masaj destul de bun ca stiu experienta mea in trecut acolo si am ramas ca briceagul scos din fabrica

Link spre comentariu
Vizitator aurel79
Reputație: 0

am fost eu anul trecut la acest salon cu o fata mica blonda nu mai tin minte cum o cheama 

cel mai prost masaj la care am fost vrodata 

mai au de lucrat fata de alte orase 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna ziua baieti:)

 

Am observat ca intrebase cineva de Vica :) nu este vorba de o fata care sa fi lucrat in alt salon de masaj la noi in tara deoarece noi ne am ocupat sa o aducem din Repubica Moldova la noi la salon>

este momentan un contract in care ea va fi disponibila doar pana in data de 6 februarie 2020 momentan si vedem dupa daca mai putem sa o readucem incepand cu luna Martie sau Feb la sfarsit:)

legat de calitatea masajului oferit de aceasta:) ar fi considerata poate o "lauda"daca am scrie noi o recenzie pt ea, dar ma voi baza pe recenzia reala a unui minunat client care a avut bunavointa sa ne reapeleze dupa sedinta de masaj cu Vica si sa ne spuna ëste o fata exceptionala de departe executa un masaj ca la carte, foarte profesional".

acum, noi avem doar aceasta recenzie. mai adaugam ca este tacuta si daca treceti sa faceti cunostinta cu ea va asteptam cu drag parerile si poate reusiti "sa scoateti voi o vorba de la ea":) zi minunata tuturor.

si multumim pt toate recenziile dvs. 

<<<PS: inca nu m-a invatat nimeni cum uploadez pozele aici pt ca am   uitat cum se face:( >>>

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello Guys!

 

i have made two visits at Infinty at Alma and another girl, aprox 6 weeks ago, when i have been last time in Brasov.

 

Alma is top, i visit her since many years and she is friendly, service orientated and has a great knowledge about how to please a man.

She is always the solid and safe choice. Treat her well and with respect! She really deserves it.

 

The other girl, i don’t remember her name, sucked... She was mecanic and only for a short period in Brasov. she told me she is kind of a medicin student and goes occasionally to work in Massage Parlors if she needs some money. Well, this you could feel... A lot of talk, complain about the guests, the parlors, no erotic ambiente, quick and dirty finish...

 

Conclusion:

The parlor is ok, the girls change, with the girls also the quality changes.

Alma is a good performing constant i surely recommend, other girls you can try but it’s a lottery... ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...