Sari la conținut

Mellena sexy and hot


mellena

Postări Recomandate

Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

Mellena, oare pe la oradea mai veniti ( tu si silvia )?  stiu ca ati fost si nu ati fost foarte multumite, la inceput, insa mai apoi a fost bine :D

 

Pe vremea cand ati fost la oradea, din cate stiu nu aveati optiunea de a presta impreuna, iar acest aspect e foarte cautat.

 

Mi-ar placea sa veniti iarasi :D. Numai bine. va pup

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Adresa completă unde vă re(găsim) pentru o perioadă str.Alexandru Vaida Voevod 110 (AVV)?

Pai nu e completa.

Etajul, apartamentul, codul acces interfon (pe AVV 110 nu exista, dar l-am scris, sa fie)?

Link spre comentariu
Vizitator el dorado
Reputație: 0

Pai nu e completa.

Etajul, apartamentul, codul acces interfon (pe AVV 110 nu exista, dar l-am scris, sa fie)?

Hei,nu îți stă bine răutăcios/agresiv , admit că am greșit însă aveam dorința să contribui la...

Spor în toate:)

Link spre comentariu

Cu treaba prin Cluj Naooca, mi-am facut timp sa trec pe la Mellena. Programare super facila, prin sms.

Locatia este de minune, numai buna pentru sporturi de sezon :) Bine, mai putin patul care scartaie ca naiba, zici ca se destrama in cateva minute :) in fine, nu l-am bagat in seama.

 

Am venit cu ganduri serioase cu Melena, timp de o ora. La cat de bine arata, aveam de munca fara probleme.

Pana la urma am cedat ispitei propusa, sa intru cu amndoua la acelasi pret, dar timp injumatatit. Asta fiind o fantezie neimplinita inca, am acceptat. Si nu regret deloc :))))

Este o super experienta, sa simti cum esti devorat de doua bunaciuni, cum stau la rand, atat sa te suga, cat si sa le futi. Fetelor le iasa foarte bine aceasta "partitura" pentru ca le place sa se futa zdravan. :))))

Am avut parte de un menu oral complet, de saracu ostas era bulversat, fiind incoltit din toate partile :))) Si ca sa fie KO, am schimbat mai multe pozitii cu amandoua, iar cand am simtit ca-mi va exploda scrotul de la atata tensiune acumulata,am ales sa finalizez cu Melena, pentru ca are o veverita foarte stramta, simti ca ti-l sugruma pe veci si acolo ramane.

Ambele fete mi-au placut foarte mult, dar cel mai mult am apreciat ca fac o treaba buna in echipa.

 

Din partea mea, over all nota 9 pentru fete si 10 pentru experienta avuta ðŸ‘🤗

  • Like 5
Link spre comentariu

MELÉNĂ, melene, s. f. Eliminare a unui scaun negru, conținând sânge provenit din părțile superioare ale tubului digestiv. – Din fr. melaena.

 

nu e melenă, e Mellena.

 

 

 

A beautiful young woman, sometimes compares to a nymph or a mermaid; has a strong, beautiful voice and her beauty is beyond imagination.

 

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=mellena

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...