Sari la conținut

Mellena sexy and hot


mellena

Postări Recomandate

  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!

:)) plm. se vede inteligenta lui 'intre' . nu mai ai 'credit' ba "intre"? da-i un bip la fata si te suna ea. ce plm.:)))))))) . raspunsul la intrebarea ta e identic cu cel al intrebarii: ba "intre", tu de ce esti prost?

De ce nu ai whatsapp? .... :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna seara,confirm pozele reale , am vizitat domnisoara - curata si educata - aspect 8 dar sani de 10 / locatie 9 / comunicare 9 / ON 8 fara deep si fara CIM / NP 9 - este punctul forte pe langa sanii siliconati - este f stramta si se misca bine / Recomand !

Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Buna seara,confirm pozele reale , am vizitat domnisoara - curata si educata - aspect 8 dar sani de 10 / locatie 9 / comunicare 9 / ON 8 fara deep si fara CIM / NP 9 - este punctul forte pe langa sanii siliconati - este f stramta si se misca bine / Recomand !

Halatul boss ? Cat e halatul ? :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Salutare! Zilele astea am ajuns la ea, înainte sa ajungă colega. M-a primit ușor cu programare cu jumătate de ora înainte, e același fata micuță și zâmbitoare, acum avea pe ea și niște ochelari sexy, bineînțeles am rugat-o sa rămâne pe ea... Zis și făcut, a început oralul, un alt stimulent vizual a fost faptul ca părul ei a fost prins în doua codite, era ca o studentă de la drept mai neastâmpărata. Eu revin la ea mai ales pentru sânii ei perfect siliconati in forma de pară, nu m-am înșelat nici de data asta. Normalul am început pe la spate, după care am luat sus în brațe, și cum e foarte micuță o puteam pompa ea fiind în aer foarte tare. Asa suna de deja m-am simțit rău pentru vecini, am pus-o în pat și am continuat capră, m-am ținut de codite, fără s-o trag de păr, am mai continuat pe picioare în fața oglinzii, dar nu vroiam s-o obosesc prea tare și am finalizat pe sânii ei.

M-a primit în lenjerie sexi, pe tocuri, ciorapi negri, achitat 200 de ron pentru finalizare.

Plecat satisfăcut ca și înainte.

O recomand.

  • Like 4

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Oficial nu am primit raspuns, dar pe surse am aflat:

ON

NP

AP

FK

CIM

COF

COB

"Fantezii"

Accepta cupluri, grup si gangbang

Pret: 100/ fin 200/h , face deplasari la aceleasi pret. Nu cere bani de taxi. O zis ca vine cu bla bla si plateste in natura

Locatie:Gheorgheni, cred, nu avea semnal

 

Daca ceva nu e corect e vina surselor, eu doar am scris ce am auzit. Oficial, aparent, se raspunde in  termen de 30 de zile lucratoare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gfe
69
Sex normal protejat
Sex oral protejat sau neprotejat (in funcție de igiena desigur 😉)
Săruturi (in funcție de igiena)
Masaj de relaxare sau masaj erotic
69
Anilingus(pasiv) și cunilingus
Atingeri 
Diferite poziții
Lenjerii sexy
Finalizare corporală 
Sex între sâni 
Fantezii (in limita bunului simt)
Role play
Foot fetish
Show lesbi

Cadoul 
200 lei 30 min cu o finalizare
400 lei Pt 1h

Link spre comentariu

Multumesc Mellena. Ce am scris eu era din burta. Am vrut doar sa dau un exemplu de confuziile ce sa pot crea. Orice persoana rau intentionata poate propaga informatii false aici, cand vine vorba de servicii acestea nu sunt secret de stat, iar la adresa nimeni nu are nevoie de detalii la nivel de apartament, cartier/strada sunt suficiente.

Nu e greu sa faca fetele un refresh de fiecare data cand revin dupa o absenta indelungata sau daca nu poate chiar din 2 in 2 pagini de topic. Un copy paste nu e greu mai ales daca nu au trecute serviciile in semnatura

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 18 ore, josephseed a spus:

Multumesc Mellena. Ce am scris eu era din burta. Am vrut doar sa dau un exemplu de confuziile ce sa pot crea. Orice persoana rau intentionata poate propaga informatii false aici, cand vine vorba de servicii acestea nu sunt secret de stat, iar la adresa nimeni nu are nevoie de detalii la nivel de apartament, cartier/strada sunt suficiente.

Nu e greu sa faca fetele un refresh de fiecare data cand revin dupa o absenta indelungata sau daca nu poate chiar din 2 in 2 pagini de topic. Un copy paste nu e greu mai ales daca nu au trecute serviciile in semnatura

Ok multumesc 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...