Sari la conținut

Alexandra :inlovee 0748350606 :inlovee


Postări Recomandate

Vizitator ga971774
Reputație: 0

Da spun ce clone are pidsadera 

 

-wallmirror

-vladimir192

-cosmin 451

-dan7592

-xoxots

-emilcioran

-edilul 

 

Voteaza cu unele la premiile anuale cu altele troleaza.

Lisandre, viața ta cotidiană se compune doar din filme și seriale cu clone? Hai ca pe xoxo îl pot înțelege e îndrăgostit de prafuri dar tu? Am văzut niște poze cu tine, fața ta chiar exprimă inteligența ce naiba... am așteptări de la tine :))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

             Hello dragilor! Am revenit pe forum, astazi voi atasa poze 100%  reale cu mine, de altfel aceasta mi-a fost intentia de la inceput. Fiind noua in domeniu nu am stiut cum sa folosesc site-ul Ninfomane. Pentru inceput mi-am facut anunturi pe alte site-uri unde am luat poze de pe internet si le-am atasat, pentru a nu fi intocmai recunoscuta, acolo fiind fluxul mult mai mare decat pe acest forum. Intentia mea nu a fost sa supar pe absolut nimeni si nici sa intru in situatii conflictuale. Dar nu inteleg de ce anume s-a facut atat de multa valva pe acest forum, suntem oameni, intai de a "arunca cu noroi" in cineva ganditi inainte. Haide-ti sa fim mai realisti si mai buni, nu ne da nimeni nimic daca suntem rai. Sunt o fata destul de intelegatoare, realista si la lolcul meu. Aici vreau doar sa-mi vad interesul pentru care m-am si inscris. Inca o data pentru cine doreste sa ma cunoasca si sa petreaca clipe alaturi de mine ii astept in locatia mea, intr-un ambient confortabil si cald.

 

           Ofer servici se sex oral ( neprotejat in functie de ifiena fiecaruia), sex normal, masaj de relaxare, diferite pozitii (RELAXARE MAXIMA)

           Pret: 150 lei finalizarea, 300 lei ora. Va pup si va astept cu drag!  :69       :doggystyle       :inlovee

post-308412-0-68485400-1571601605_thumb.jpg

post-308412-0-89934300-1571601615_thumb.jpg

post-308412-0-65573400-1571601633_thumb.jpg

post-308412-0-65683700-1571601647_thumb.jpg

post-308412-0-16708500-1571601662_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu

vezi ca ai mese de servit, canta la alta masa trapădusule !

 

ma cacat schizofrenit suprastereoizat, tu dupa ce ti-a dat tot forumu o mare muie, dupa ce ca toti ne-am prins ca le-ai votat pe deliapizdii aka andreea (posibil) si pa raluca7755/raluca123 cu sute de conturi farmate de au castigat vreo 5 categorii la premile pentru curve... CINE PULA MEA STA SA VOTEZE NISTE CURVE LA UN CONCURS DE CURVE DE PE UN FORUM DE CURVE??? ca sa antelegeti ce sociopat nebun e daniel xxl69, ah si inclusiv pisicut care ti-a sters contul de incredere cu care erai ajutatoru de comunitate, cum pula mea inca mai ai tupeul sa umbli pe aici?

io an locul tau ma sinucideam dar nah e parerea mea doar, tu poti in continuare sa fi un catel docil sclavu tarfelor care trebuie sa iti zica MULTUMESC DANEL, ca sa ti se mai scoale pula aia distrusa de la stereoizi :(

Link spre comentariu
Vizitator xyzzyx
Reputație: 0

Sincer ma batea gandu sa fac alt topic pentru aceasta fata. Chiar nu merita tigania care s a creat aici. Am fost astazi si este pentru prima oara cand nu inteleg de ce se ocupa cu asa ceva. Este prea draguta. Prea finuta. M am simtit ca si cu cea mai sexy colega de banca din liceu sau iubita de liceu. Poarta ochelari. Este foarte atenta la detalii este foarte sexy si pare inocenta in acelasi timp. Dar ai parte si de o super partida cu ea si de gfe si....pfff sincer seamana cu o actrita creata micuta care apare pe la tv iumor cred este wow. Sincer meseria asta nu este de ea. E prea frumoasa si curata si nu stiu...nu e de ea.

Daca alegeti sa mergeti o sa aveti o mare surpriza.

Rezervati va 15 min pentru a va gasi parcare

Pozele noi sunt 100% reale doar ca acum este creata. Merge la sala si asta se vede pe abdomen. Este slim finuta. Sanii sunt cam cat palma tari si frumosi.

 

Locatie 7 baie mica si greu cu parcarea in rest e ok

Gfe 10

Aspect 10 pt mine

Oral 8

Normal 10

Halat 150/300

De revenit as lua o acasa. Clar da

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator marian1691
Reputație: 0

Buna 😘😘😘

Bună...

 

Esti foarte frumoasă...

Ca sfaturi ai putea pune un program de acțiune si detalierea serviciilor.. gen cum..cim..fk..

 

In rest iti doresc sa ai succes si nervi tari 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am intrebat-o eu pe Whatsapp... fara FK, fara CIM, fara cunni...

Pacat, ca arata bine in poze (ale ei, nu ale Alinei :D)

 

Fără Oral, fără Normal ....

😂😂😂

 

Te uiți la ea, faci laba, îți dai drumu, pe tine, nu pe ea, îi dai banii și pleci.

Normal 😂😂😂

 

 

Și Silvia 21, este o fată frumoasă, cu servicii bune, dar care nu face, de asemenea, FK, CIM, cunni ( sau face cunni ?!), finalizare facială sau alte "perversiuni ", oralul e doar protejat ..... dar cere 100 lei finalizare/ 200 lei ora, un preț corect având în vedere serviciile restrictive......

 

Domnișoara Alexandra, după ce că a început " cu stângul " .... nu prea dă semne că vrea să se "împrietenească" cu noi mai bine ....

 

 

La 200/300 sunt variante destule cu servicii mai "ample"

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer ma batea gandu sa fac alt topic pentru aceasta fata. Chiar nu merita tigania care s a creat aici. Am fost astazi si este pentru prima oara cand nu inteleg de ce se ocupa cu asa ceva. Este prea draguta. Prea finuta. M am simtit ca si cu cea mai sexy colega de banca din liceu sau iubita de liceu. Poarta ochelari. Este foarte atenta la detalii este foarte sexy si pare inocenta in acelasi timp. Dar ai parte si de o super partida cu ea si de gfe si....pfff sincer seamana cu o actrita creata micuta care apare pe la tv iumor cred este wow. Sincer meseria asta nu este de ea. E prea frumoasa si curata si nu stiu...nu e de ea.

Daca alegeti sa mergeti o sa aveti o mare surpriza.

Rezervati va 15 min pentru a va gasi parcare

Pozele noi sunt 100% reale doar ca acum este creata. Merge la sala si asta se vede pe abdomen. Este slim finuta. Sanii sunt cam cat palma tari si frumosi.

 

Locatie 7 baie mica si greu cu parcarea in rest e ok

Gfe 10

Aspect 10 pt mine

Oral 8

Normal 10

Halat 150/300

De revenit as lua o acasa. Clar da

 

 

Am intrebat-o eu pe Whatsapp... fara FKfara CIM, fara cunni...

Pacat, ca arata bine in poze (ale ei, nu ale Alinei :D)

 

Pai daca fara FK si fara cunni, GFE echivaleaza cu nota 10 - in opinia unora - CU FK si cunni cum ar trebui notat acest serviciu?  :blushing2

 

E retorica intrebarea mea...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...