Sari la conținut

Noua in oraș! 0754918157


ionela283

Postări Recomandate

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Buna dragilor am revenit in orasul vostru

 

 

 

Da da este mai lungă vizita

Avand in vedere ca ai fost pe la noi acum o gramada de timp, ar merge o actualizare de servicii si tarife. Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Servicile sunt:oral(în funcție de igienă), normal, sex între sânii, diferite poziții, mici fantezii, masaj de relaxare prețul este 100lei finalizarea, 200lei ora

În sensul că dacă igiena nu e bună, nu faci deloc oral? Sau dacă e ok, îl faci neprotejat?

  • Like 1
Link spre comentariu

O scurta recenzie, după ce am vizitat-o pe domnița.

Este foarte scunda și slăbuță,super skiny. La telefon face de toate...ON +...100 fin,200 ora. Ajuns la locatie, platit 1 ora, intrat direct in camera început actiuna, fara a întreba ceva a pus direct prezervativul și a inceput cu un oral destul de mecanic. La NP așa da, așa nu,cam comentează....finalizat in balonaș. După 5 min, începem? ...nici nu era sculat cel mic și hopa sus balonașul, oral, normal, unde insistă destul de mult hai pe la spate.....Intrat și ieșit sub 30 min cu 2 fin ....

Note:

Locație - 9 spate ACR;

Aspect domnița 6... prea skiny pt gusturile mele,

OP - 7 cam mecanic fara atenție imprejur,

NP - 7 fiind foarte slabuta, e cam normal sa nu poată in orice poziție;

 

Pentru mine de revenit în nici un caz.

 

Ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

#marlboro6 bună eu la telefon nu zic ca fac de toate de acea am scris si aici serviciile si la telefon tot aceleași servici am ....

Si cu oralul protejat a fost ca nu a corespuns igena..Si cu timpul eu am intrebat daca vrei sa începem (deoarece multi zic ca tragi de timp)😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Buna,

Chiar am citit topicele tale de pe Alba, Valcea si in toate ai recenzii cu prestatie destul de slaba, dar reiese ca aceasta se datoreaza de starea ta din ziua respectiva.

Chiar as veni astazi sa iti fac o vizita dar eu tin foarte mult cont de prestarea oralului ( asta ma intereseaza mai mult ) iar la tine in combinatie cu sex intre sani nu ar trebui sa iasa rau.

Dupa recenzia colegului Marlboro de mai sus sa inteleg ca si astazi ai o zi proasta? ... ca sa stiu daca vin asatazi sau in alta data

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...